...

Ką daryti, jei trūksta darbuotojų?

Ką daryti, jei trūksta darbuotojų?

Kaip pasidaryti aitvarą
Kaip pasiruošti egzaminui
Kaip surasti geriausias kainas parduotuvėse
Kaip šildyti namus ekologiškai? Granulinės šildymo sistemos.
Kokybiškas šunų maistas – kaip pasirinkti ir ko vengti?

Dažniausiai kalbama ir stengiamasi padėti tiems, kurie ieško darbo – tam sukurta daugybė svetainių, socialinių tinklų grupių ir pan. Tačiau šiandieninė situacija šalyje rodo, kad darbdaviams irgi aktualus darbuotojų paieškos klausimas. Ką daryti, jei ėmė trūkti kvalifikuotos darbo jėgos? Yra vienas efektyvus ir lengvas būdas rasti darbuotojų – pasinaudoti specialiomis darbuotojų paieškos platformomis. Lietuvoje tokia sistema sparčiai populiarėja, bet darbdaviams neretai vis dar kyla klausimų ir dvejonių, ar išties tai efektyvus sprendimas. Toliau straipsnyje – svarbiausi klausimai ir atsakymai.

Ar specialios darbuotojų paieškos platformos tikrai padeda rasti reikalingų darbuotojų?

Įdarbinimo rezultatai ir vis dažnėjančios darbdavių ir darbuotojų užklausos rodo, kad darbuotojų paieškos sistema veikia efektyviai. Pavyzdžiui, viena naujausių darbuotojų paieškos platforma –SIULAUDARBA.LT – susidomėjimo sulaukia vis dažniau. Darbuotojų atrankos komanda visuomet stengiasi atrasti geriausiai kvalifikaciją ir patirtį atitinkančius darbininkus. Surastus kandidatus visada kruopščiai atrenka pagal darbdavio keliamus reikalavimus.

Ar darbuotojų paieškos platformose galima rasti įvairių specialybių darbuotojų?

Siūlau Darba svetainėje pateikiami darbo skelbimai užsienyje, orientuoti į įvairias specialybes ir skirtingas darbų kategorijas, pavyzdžiui, statyba, gamyba (fabrikai, sandėliai ir kt.), aptarnavimo sektorius, logistika ir t. t. Kurį laiką sistemoje buvo pastebimas statybos darbuotojų poreikis: apdailininkų, dažytojų, fasado meistrų, santechnikų ir pan., tačiau šiuo metu jau matyti pokyčių – nemažai ieškoma personalo atrankos specialistų ar darbų vadovų. Kitaip tariant, darbo pasiūlymų asortimentas nuolat plečiasi, tad galima pateikti darbo pasiūlymus bet kokių specialybių darbuotojams.

Be to, svetainėje publikuojami tokie darbo skelbimai, kurie skirti plačiai specialistų kvalifikacijos kategorijai – žemai, vidutinei ir labai aukštai. Toks platus kvaifikacijos spektras leidžia dar greičiau surasti reikiamą darbuotoją.

Ar darbuotojų paieškos platformose esantys darbo skelbimai galioja tik Lietuvoje?

Tikrai ne. Darbo ir darbuotojų paieškos sistema Siūlau Darba buvo sukurta specialiai tam, kad darbuotojų paieška verslui būtų atliekama ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse: Švedijoje, Norvegijoje, Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje. Taip pat Beniliukso, Vakarų ir Rytų Europos šalyse. Kai darbuotojų paieškos kryptys tokios plačios, tai surasti reikiamų darbuotojų nesunku.

Kokius duomenis apie siūlomą darbą reikia pateikti darbuotojų paieškos komandai?

Darbo ir darbuotojų paieškos sistema Siūlau Darba yra orientuota į kokybę, saugumą ir patikimumą. Kiekvienas darbo pasiūlymas turi būti pateikiamas nurodant realias darbo sąlygas ir kitą svarbią informaciją. Tai reikalinga tam, kad tiek darbuotojas, tiek darbdavys rastų būtent tai, ko jam reikia. Ieškant darbuotojo, būtina pateikti tikslų darbo aprašymą, kuriame būtų nurodyta ieškomo darbuotojo specialybė, darbo pobūdis, darbo užmokestis ir apmokėjimo sąlygos (kaip dažnai mokamas atlyginimas – kas savaitę, kas mėnesį ar kt.), darbo vieta (šalis), darbo grafikas (gali būti preliminarus), numatoma darbų pradžia (nuo kada reikalingas darbuotojas), darbuotojui keliami reikalavimai ir kokios kandidato savybės būtų vertinamos kaip privalumas, kokiems darbuotojams būtų teikiamas prioritetas. Jeigu prireiktų papildomos informacijos, darbo ir darbuotojų paieškos komanda visuomet susisiekia ir patikslina duomenis, tad tikimybė, jog atrasite idealiai jūsų darbui tinkantį darbuotoją tik dar labiau padidėja.

Kaip vyksta darbuotojų paieška?

Darbo ir darbuotojų paieškos sistema sukurta taip, kad būtų ne tik patogi, bet ir taupytų laiką. Jei prireikė darbuotojo, viskas, ką reikia padaryti – susisiekti su https://www.siulaudarba.lt/ komanda, užpildant trumpą paraišką internetu (nurodant vardą, pavardę, savo kontaktinius duomenis ir trumpą užklausos aprašymą), skambinant telefonu +370 606 43 553 arba rašant el. laišką [email protected]. Ši komanda dirba operatyviai ir atsakingai, tad atsakymo sulauksite labai greitai.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: