Kaip pasidaryti nagų dailę

Kaip pasidaryti nagų dailę

Kaip sutaupyti planuojant savaitės apsipirkimą?
Sėkmingiausi 2023 metų žaidimai
MOKEJIMAI.LT – pigiausi mokėjimo pavedimai Lietuvoje ir Europoje
Kaip išsirinkti sužadėtuvių žiedą?
Laiko persukimas – kada suksime laikrodžius 2023 metais?

Kiekviena mergina nori išsiskirti ir būti pastebima. Tai faktas. Žinoma, atėjus vasarai šis reiškinys pastebimas vis dažniau. Merginos ima dėvėti spalvotus drabužius, derinti įvairias medžiagų struktūras bei kerėti aplinkinius išskirtinėmis šukuosenomis. Yra begalės būdų kaip puoselėti ir pabrėžti savo grožį, tad nenuostabu, jog kiekvienam priimtini skirtingi pasirinkimai. Jei domitės naujausiomis mados tendencijomis, greičiausiai pastebėjote, jog šį sezoną itin populiarios ryškios spalvos, na o tai, žinoma, galioja ne tik drabužiams bei aksesuarams, tačiau taip pat ir nagams. Taigi, jei jums įdomu, kaip namuose pasidaryti išskirtinę nagų dailę, sekite toliau pateiktomis instrukcijomis.

Jums prireiks:[list_style_star]

  • Permatomo apsauginio nagų lako;
  • Keturių spalvų nagų lakų (balto, žalsvo, švelniai ir ryškiai rožinių);
  • Kelių dantų krapštukų ar specialių medinių pagaliukų.

[/list_style_star]

Pradėkime:

kaip-pasidaryti-nagu-daile1

Visų pirma pradėkite nuo apsauginio nagų lako sluoksnio. Jis užtikrins, jog nagai būtų sveiki ir nepažeisti, na o paties nago spalva išliktų nepakitusi. Tuomet palaukite kol lakas gerai nudžius ir nulakuokite visus nagus balta spalva. Jei manote, jog pigmentas nėra labai ryškus, nulakuokite antrą kartą. Tiesa, naudojant kelis sluoksnius, itin svarbu kiekvieną jų gerai išdžiovinti!

kaip-pasidaryti-nagu-daile2

Tinkamai paruošus nago pagrindą, imkitės rožinių atspalvių. Visų pirma ant nago teptuku uždėkite 4-5 šviesiai rožinius taškelius (skaičius priklauso nuo nago dydžio). Tada ant jų viršaus uždėkite po tamsesnio rožinio tono taškelį. Pastarasis turi būti mažesnis, jog matytųsi ir po apačia esantis šviesus tonas.

kaip-pasidaryti-nagu-daile3

Kol dažai nespėjo nudžiūti, naudodamos dantų krapštuką juos lengvai sumaišykite. Tai neturi būtų atlikta tobulai. Nedidelė netvarka sukurs tobulą rožės atvaizdą. Galiausiai, naudodamos naują dantų krapštuką prie kiekvieno žiedo nupieškite po kelis nedidelius žalius lapelius. Tai išties nesudėtinga, o atrodo įspūdingai.

Sėkmės!

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0