...

Idėjos, kaip praleisti Šv. Kalėdas bei Naujuosius metus

Idėjos, kaip praleisti Šv. Kalėdas bei Naujuosius metus

Kaip atskirti padirbtus eurus
Lietuvių kalbos Abėcėlė. Kiek raidžių ją sudaro ir kokia jos kilmė?
Kaip valyti plaukų šepečius
Kaip išsirinkti išmanųjį laikrodį
Kaip supakuoti siuntinį

 Nors šventinis laikotarpis dažnai siejamas su laiko praleidimu su šeima, vis dažniau žmonės renkasi ir kitus laiko praleidimo būdus. Kūčios bei Šv. Kalėdos yra šilčiausia šeimos šventė metuose, todėl nieko keisto, kad šiomis dienomis norisi būti su artimiausiais, tačiau Naujųjų metų išvakarės dažnai skiriamos būtent draugams bei kitoms pramogoms. Galima tik pasidžiaugti, kad Lietuvoje daugėja galimybių, kaip smagiai praleisti šventes.

Idėjų, kaip praleisti Šv. Kalėdas ar Naujuosius metus yra visokį gyvenimo stilių mėgstantiems žmonėms. Vieni, kurie mėgsta vakarėlius, tikrai gali atrasti smagių vietų, net ir mažesniuose Lietuvos miesteliuose, kiti, kurie mėgsta ramesnį laiko praleidimą, gali daugybę pramogų susikurti namuose. Jeigu šiais metais jūs nuspręsite šventes praleisti namuose, kazino žaidimai gali būti viena iš idėjų, kaip paįvairinti vakarą ir smagiai praleisti laiką. Jeigu idėjų šventėms neturite visai, skaitykite toliau ir susipažinkite su mūsų rekomendacijoms.

Stalo žaidimų vakaras

 Ši idėja labiau tinkama ramesnį gyvenimo stilių mėgstantiems žmonėms arba tiems, kurie ieško idėjų, kurios tiktų visai šeimai. Šiais laikais stalo žaidimų pasirinkimas yra toks platus, kad tikrai atrasite tokių žaidimų, kurie tinkami visai šeimai. Anksčiau mes žinodavome tokius žaidimus kaip „Monopoly“, tačiau dabar žaidimų pasirinkimas yra itin didelis. Smagu ir dėl to, kad dauguma jų turi lietuviškas taisykles bei pritaikyti žaidėjams Lietuvoje.

Yra tokių žaidimų, kurie pasižymi itin ilga žaidimo trukme, todėl šventės gali būti puiki galimybė pagaliau skirti daugiau laiko ir sužaisti vieną iš šių žaidimų. Turėdami dvi Šv. Kalėdų dienas, turėsite pakankamai laiko sužaisti sudėtingą, strateginį stalo žaidimą. Jeigu norite šventinius vakarus praleisti dinamiškiau, tikrai yra žaidimų, kurie trunka iki valandos, todėl tikrai nereikės įsipareigoti ilgam.

Jeigu nesate tikri, kokį žaidimą pasirinkti, visada galima parduotuvėje pasitarti su konsultantu arba internete paieškoti, kokie yra populiariausi stalo žaidimai. Kiekvienais metais sudarinėjami įvairūs reitingai, kuriuose plačiai aprašomi žaidimai, jų pagrindinės taisyklės bei idėja.

Teminiai vakarėliai

Teminiai vakarėliai dažniausiai rengiami Naujiems metams, kadangi šią dieną žmonės yra nusiteikę itin šventiškai. Su šeima pabuvę per Kūčias ir Šv. Kalėdas, Naujuosius metus žmonės dažniausiai renkasi sutikti su artimais draugais arba įvairiuose vakarėliuose, kur yra ir nepažįstamų žmonių. Teminiai vakarėliai šiai dienai yra puikus pasirinkimas, kadangi tai puiki proga ne tik išsiskirti iš kitų, bet tuo pačiu ir sutikti bendraminčių, užmegzti naujas draugystes.

Į teminius vakarėlius žmonės dažnai eina visiškai vieni, tai puikus pasirinkimas tiems, kurie negali nuvykti pas artimuosius, arba gyvena Lietuvoje, nors visa šeima yra užsienyje. Lygiai taip pat šiuose vakarėliuose galima sutikti ir užsieniečių, kurie į Lietuvą atvyksta gyventi vieni.

Šie vakarėliai dažnai būna uždari, todėl pasirūpinti kvietimais reikia iš anksto. Dažniausiai jie vyksta aukščiausios prabangos viešbučiuose, pavyzdžiui, šiais metais Naujųjų metų šventė vyks „Radisson Blu Lietuva“ viešbutyje Vilniuje. Taip pat, nereikia pamiršti ir įvairių klubų, kuriuose vakarėliai išsiskiria itin smagia atmosfera.

Koncertai

Jeigu per šventes norite pasikultūrinti, atsipalaiduoti bei maloniai praleisti laiką, atkreipti dėmesį reikėtų į įvairius vykstančius koncertus bei kitus pasirodymus. Didžiausiuose Lietuvos miestuose kiekvienais metais šventiniu laikotarpiu vyksta labai daug skirtingų renginių, o koncertai dažniausiai susilaukia itin daug dėmesio.

Pavyzdžiui, per Šv. Kalėdas savo koncertus surengs Džordana Butkutė, Inga Jankauskaitė, Rondo, Donatas Montvydas, Merūnas, Mantas Jankavičius, Linas Adomaitis, Saulius Prūsaitis ir Iglė bei daugybę kitų. Atkreipti dėmesį galima ir į tai, kad koncertai vyks ne tik Vilniuje ar Kaune, bet ir Mažeikiuose, Alytuje, Širvintose, Tauragėje, Palangoje, Trakuose ir kituose miesteliuose.

Koncertų nemažai yra ir per naujuosius metus – jie dažniau daug linksmesni, su visai kitokia nuotaika nei per Šv. Kalėdas. Vis tik, kad ir kurią datą pasirinksite koncertui, tikrai nenusivilsite, nes atlikėjai atiduoda visą širdį, šiomis dienomis būdami su jumis, o ne su savo artimaisiais. Tai išskirtinės šilumos pasirodymai, kuriuose tikrai verta apsilankyti.

Fejerverkų stebėjimas

Fejerverkų stebėjimas

Tikriausiai būtų sunku įsivaizduoti Naujus metus be fejerverkų. Nors jau kurį laiką yra siekiama uždrausti fejerverkus, kol kas tai nesikeičia ir šiais metais visuose miestuose matysime fejerverkų šou. Nesvarbu, būsite mažesniame ar didžiajame Lietuvos mieste, fejerverkus tikrai matysite, todėl mūsų rekomenduojama idėja yra iš karto susižinoti geriausius stebėjimo taškus.

Vilniuje fejerverkai būna leidžiami iš Katedros aikštės, todėl senamiestyje esantys kalnai, pavyzdžiui, trijų kryžių kalnas, yra puiki vieta, nuo kurios atsiveria visas fejerverkų grožis. Jeigu į Vilnių ar į kitus didžiuosius miestus atvykstate iš kitų miestelių, iš anksto susižinokite, kur yra geriausia stebėti fejerverkus, kad vėliau nereikėtų nusivilti.

Dažniausiai fejerverkų šou vyksta miestų aikštėse. Dažnai net būna tam tikras pasirodymas bei skaičiavimas paskutinių sekundžių iki Naujųjų metų. Jeigu per Kūčias ir Šv. Kalėdas norisi leisti laiką ramiai su šeima, tai per Naujuosius metus tikrai rekomenduojame išeiti į lauką ir sutikti naujus metus su kaimynais, draugais ir kitais miesto gyventojais.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: