Privatumo politika

Visus informuojame, kad portale ZinauKaip.lt (toliau – portalas) naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami portale ZinauKaip.lt jūs duodate sutikimą naudoti slapukus. Savo duotą sutikimą, bet kada galite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami ten esamus įrašytus slapukus.

Kas yra slapukai?

Slapukas – tai mažas tekstinis failas, kurį interneto svetainė įrašo į jūsų kompiuterį arba mobilųjį įrenginį, kai jūs toje svetainėje apsilankote. Slapukai plačiai naudojami tam, kad interneto svetainės veiktų arba veiktų efektyviau, ir siekiant suteikti informacijos svetainės savininkams.

Slapukų rūšys, naudojamos šioje svetainėje:

  • Analitiniai slapukai – su šių slapukų pagalba renkami duomenys apie tai, kiek vartotojų naudojasi Svetaine, kokį turinį jie pasirenka naršydami bei kita informacija, reikalinga Svetainės funkcionalumo tobulinimui.
  • Funkciniai slapukai – tai slapukai naudojami Svetaine pakartotinai besinaudojančio vartotojo atpažinimui. Jie padeda personalizuoti Svetainėje pateikiamą turinį, išsaugoti pasirinktus nustatymus ir pan.
  • Reklaminiai / Trečiųjų šalių slapukai – su šių slapukų pagalba informacija apie naudojimąsi Svetaine pritaikoma vartotoją dominančios reklamos ar kitos tikslinės informacijos pateikimui.

Slapukų valdymas jūsų naršyklėje

Daugelis interneto naršyklių jų nustatymų puslapiuose leidžia ištrinti visus Jūsų įrenginyje jau esančius slapukus. Taip pat daugumoje naršyklių galite nustatyti, kad jos neleistų įdiegti slapukų. Tačiau jei tai padarysite, kaskart apsilankius interneto svetainėje gali tekti rankiniu būdu įvesti savo prisijungimo duomenis, ar kitus slapukų pagalba įsimenamus duomenis. Išjungus slapukus kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti. Jūs galite bet kada vos panorėję valdyti ir / arba ištrinti slapukus pagal savo pageidavimus. Daugumoje naršyklių galite nustatyti, kad slapukai nebūtų įrašomi.

Daugumoje naršyklių galima:

  • patikrinti, kokie slapukai yra įrašyti, ir ištrinti atskirus slapukus
  • blokuoti trečiųjų šalių slapukus
  • blokuoti slapukus iš konkrečių interneto svetainių
  • blokuoti visų slapukų siuntimą
  • uždarant naršyklę ištrinti visus slapukus.

Jei pasirinkote ištrinti slapukus, nepamirškite, kad bus pašalintos ir visos prieš tai Jūsų nustatytos parinktys.