Kaip greitai išdžiovinti nagų laką

Kaip greitai išdžiovinti nagų laką

Kaip pasigaminti rudojo cukraus kūno šveitiklį
Kaip atsikratyti „apelsino žievelės“: 5 veiksmingiausi kovos su celiulitu būdai
Kaip atsikratyti pleiskanų
Kaip pasidaryti išleistuvių makiažą
Kaip auginti pasiflora

Kiekviena mergina paliudys, jog nesvarbu, kiek turime laiko pasiruošti išeiti, jo visada per mažai! Taip buvo visados, tad vyrams tikrai nėra dėl ko purkštauti. Visgi, esama situacijų, kai skubėjimas išlėkti pro duris mums pateikia išties nemalonias staigmenas. Greičiausiai esate susidūrę su situacija, kai, regis, jau reikia bėgti pro duris, o nagų lakas dar nespėjo išdžiūti? Taip, su tuo susiduria visos merginos. Tokiu atveju galite rizikuoti arba sėdėti ir ramiai laukti. Visgi, nė vienas iš šių variantų nėra itin patogus, tad štai keli būdai, kaip greitai išdžiovinti nulakuotus nagus.

[dropcap_red] 1 [/dropcap_red] Aliejus

Tai, išgirdote teisingai. Aliejus yra itin vertingas, džiovinant nagus. Susiraskite virtuvėje aliejaus butelį ir įpilkite šiek tiek jo į indelį taip, jog galėtumėte panardinti nagą. Procesas labai paprastas, vos nusilakavus nagus, galite panardinti juos kelioms sekundėms į aliejų. Pastarasis uždės apsauginį sluoksnį ir išvengsite įspaudų ar įbrėžimų. Aliejaus likučius galite įtrinti į odeles, esančius prie nagų, tai sustiprins jūsų nagus!

[dropcap_red] 2 [/dropcap_red] Ledas

Ar žinojote, jog šaltyje nagų lakas džiūsta daug greičiau? Jei ne, dabar jau žinosite. Taigi, į pilkite į stikline šalto vandens ir įmeskite kelis kubeliu ledo. Panardinkite pirštus į vandenį kelioms minutėms ir ištraukite. Rezultatas – išdžiuvęs nagų lakas vos per kelias minutes!
Tiesa, jei itin skubate, galite nesivarginti su vandeniu ir tiesiog įkišti rankas į šaldymo kamerą. Jums pakaks vos minutės ir nagų lakas bus išdžiuvęs. Tiesa, rankoms bus išties labai šalta, tačiau grožis reikalauja aukų, tiesa?

[dropcap_red] 3 [/dropcap_red] Plaukų džiovintuvas

Greičiausiai prisimenate, jog norint išdžiovinti nagų laką, ne kartą mosikavote rankomis iš pašėlusi? Tiesa ta, jog tai nėra labai efektyvu. Vietoje to, naudokitės plaukų džiovintuvu. Žinoma, tik šalto oro srove. Jums prireiks vos kelių minučių ir būsite pasiruošusi išeiti!

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0