Kaip nustatyti veido formą

Kaip nustatyti veido formą

Kaip teisingai pasiruošti kelionei autobusu su Ecolines ar kitais vežėjais
Rusų kalbos abėcėlė
Kaip surasti daug grybų
Nedarbo dienos 2023 | nedarbo dienų kalendorius
Kaip atskirti originalius kvepalus nuo klastočių

Greičiausiai visos moterys ir merginos sutiks, jog šiais laikais yra sukurta begalės priemonių, kurios padeda ne tik atrodyti žavingai, tačiau ir pabrėžti savo privalumus. Norint atrodyti nepriekaištingai galima derinti įvairius drabužius bei aksesuarus, naudoti skirtingas makiažo priemones bei išsiskirti įmantriomis šukuosenomis. Visgi, neretai bandant pasigražinti namuose, rezultatas mūsų nedžiugina. Svarstote kodėl? Tai yra dėl to, jog kiekvienam žmogui tinka skirtingi dalykai, būtent dėl to, žiūrint įvairias makiažo pamokėles, reikia atkreipti dėmesį ar šios spalvos tinka jūsų odos tonui, bei veido formai. Daugelis žymiausių pasaulio visažistų pripažįsta, jog veido forma yra bene pats svarbiausias aspektas, padedantis atsirinkti tinkamus akcentus. Taigi, jei nesate tikra, jog žinote, kokia yra jūsų veido forma, štai keletas patarimų, padėsiančių jums apsispręsti.

[dropcap_red] 1 [/dropcap_red] Atsistokite priešais veidrodį, gerai įsižiūrėkite į savo veidą ir pabandykite atskirti, kuri iš nuotraukoje esančių formų jums artimiausia.

kaip-nustatyti-veido-forma1

Žinoma, bandant palyginti tikrą žmogaus veidą su pieštu paveikslėliu, gali būti sunku padaryti tinkamą sprendimą, tad štai keletas garsenybių nuotraukų, atitinkančių visus anksčiau rodytus veido formų tipus:

kaip-nustatyti-veido-forma2

[dropcap_red] 2 [/dropcap_red] Jei vis dar negalite atskirti, kuri iš šių veido formų labiausiai primena jūsiškę, štai kiekvienos veido  formos iškirtiniai bruožai”

[list_style_star]

  • Ovalo forma: Jei jūs turite ovalo formos veidą, jūsų kakta turėtų būti šiek tiek platesnė už smakrą. Tai panaši formą į aukštyn kojomis apverstą kiaušinį.
  • Kvadrato forma: Jei manote, jog jūsų veidas kvadrato formos, jūsų veido ilgis ir plotis turėtų būti panašaus dydžio. Žandikaulis gan platus, o smakras beveik tame pačiame lygyje kaip ir žandikaulis.
  • Apvali forma: Neretai žmonės mano, jog jų veidas apvalus vien dėl gan didelių skruostikaulių, tačiau taip būna ne visada. Apvalus veidas panašus į kvadrato formos veidą, tik su švelnesniais kampais.
  • Širdies forma: Tai veido forma, kurios smakras yra pati siauriausia veido vieta. Tokios formos atstovės turi gan ilgą ir itin smailą smakrą, tai lyg trikampio forma apversta aukštyn kojomis.
  • Pailga forma: Tai forma, kuri neretai maišoma su ovalo ar kvadrato formomis. Pagrindinis išskirtinumas – kakta, skruostai ir žandikaulis yra tokio paties pločio.
  • Deimanto forma: Šią veido formą turinčios merginos ir moterys turi gan smailą smakrą ir itin ryškius skruostikaulius. Ši forma neretai maišoma su širdies forma, tačiau pagrindinis skirtumas – kakta. Deimanto formos veidas turi siauresnę kaktą nei širdies formos.

[/list_style_star]

Taigi, tikimės, jog šios informacijos pakako, siekiant nustatyti savo veido formą ir nuo šiol galėsite dar geriau atsirinkti būtent jums tinkamas šukuosenas ar kitus grožio akcentus!

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: 28