Kas stiprina imunitetą, kaulus bei sąnarius?

Kas stiprina imunitetą, kaulus bei sąnarius?

Kaip šaltis padeda grožiui ir kas yra kriostimuliacija?
Oraliniu būdu plintančios ligos: ką reikia apie tai žinoti?
Kaip kineziterapijos pratimai gali padėti sumažinti skausmą?
Papildomas dėmesys veido odai vasarą? Tai, ką reikėtų žinoti
Privataus ženklo omega 3 gamyba: viskas, ką reikia žinoti

Šaltuoju metų laiku itin svarbu palaikyti stiprų imunitetą. Tam reikalui tinka daug puikių priemonių, kurių esama sveikuose maisto produktuose, vaisiuose ir daržovėse. Kadangi atėjus žiemai lauke nebenusiskinsi uogų, vaisių, nepasirausi šviežių šakniavaisių, nenusiskobsi svogūnų laiškų ir salotų lapų, tada į pagalbą galima pasitelkti pačius geriausius maisto papildus. Tokiais prekiauja internetinė parduotuvė: https://ohhira.lt/.

Kokį poveikį organizmui duoda darnus vitamino C ir kolageno tandemas?

Kolagenas yra dviejų rūšių – jūrinis arba gyvulinis. Jūrinis yra veiklesnis, lengviau virškinamas, įsisavinamas ir organizme paskirstomas. Šis kolagenas saugo odą nuo senėjimo procesų, prisideda prie hialurono rūgšties gausinimo. Tuo tarpu itin veiksmingą poveikį imuniteto stiprinimui duoda darnus vitamino C ir kolageno tandemas. J

Jiedu abu kartu veikia puikiai, nes žmogaus organizmas negali normaliai gyvuoti be antioksidantų, o vitaminas C yra pats veikliausias antioksidantas. Kadangi šis vitaminas yra pagrindinė priemonė, jungianti į vieną darinį kolageną ir elastiną, tai akivaizdžiai prisideda prie odos jaunatviškumo. Tuo pačiu stiprinamas ir bendras imuniteto pajėgumas grumtis su virusais ir piktomis bakterijomis.

Kas įeina į maisto papildus, skirtus grožiui ir imuniteto stiprumui palaikyti?

Maisto papildus, skirtus imunitetui stiprinti ir grožiui palaikyti, dažniausiai sudaro jūrinis kolagenas, juodųjų serbentų, ežiuolės, ekologiškų grybų milteliai ir kiti natūralios kilmės produktai. Jie yra skirti tiems, kurie ieško veiksmingų priemonių savo sveikatos būklės gerinimui.

Tokie papildai yra pati natūraliausia ir efektingiausia pagalba išsiderinusiai imuninei sistemai, odai, nagams ir kaulams. Papilduose esantis vitaminas C yra išgautas iš uogų miltelių, o ekologiškų grybų milteliuose yra gausios vitamino D atsargos.

Už ką turime būti dėkingi vitaminams C ir D, esantiems maisto papilduose su kolagenu?

Vitaminas C ne tik kartu su kolagenu prisideda prie geros kraujagyslių, kaulų, kremzlių ir dantų būklės, bet ir palaiko normalią energijos apykaitą, stabilų nervų sistemos veikimą, apsaugo ląsteles nuo oksidacinių pažeidimų, mažina nuovargio ir išsekimo jausmą. Prie stipraus imuniteto ir kaulų tvirtumo palaikymo nemaža dalimi prisideda ir vitaminas D.

Papildomi veiksmai padedantys stiprinti imunitetą

Verta atkreipti dėmesį į tai, kaip tam tikri gyvenimo būdo pasirinkimai ir mitybos įpročiai gali padidinti maisto papildų, turinčių kolageną ir vitaminus C bei D, poveikį. Pavyzdžiui, reguliarus fizinis aktyvumas ir pakankamas vandens vartojimas yra būtini norint išlaikyti odos, kaulų ir sąnarių sveikatą. Fizinis aktyvumas skatina kraujotaką, dėl ko geriau pasiekiamos maitinamosios medžiagos, taip pat padeda palaikyti sąnarių lankstumą ir stiprina kaulų tankį. Tuo tarpu pakankamas vandens kiekis organizme užtikrina, kad odos ląstelės išliktų hidratuotos, o tai yra svarbu odos elastingumui ir jaunatviškumui išsaugoti.

Kaip gerinti mitybos įpročius?

Be to, svarbu atsiminti, kad mitybos įpročiai irgi turi didelę įtaką. Įtraukiant į mitybą daugiau omega-3 riebalų rūgščių turinčių produktų, pavyzdžiui, žuvies, linų sėmenų ar chia sėmenų, galima pasiekti uždegimo mažinimą organizme, kas yra ypač naudinga sąnarių sveikatai. Taip pat, į mitybą įtraukiant produktus, turinčius magnio, kalio ir kalcio, padedama palaikyti kaulų sveikatą ir funkciją. Šie mineralai yra būtini kaulų augimui, remontui ir stiprumui palaikyti.

Šie papildomi veiksmai ir mitybos patarimai gali padėti maksimaliai išnaudoti maisto papildų, kuriuose yra kolagenas, vitaminas C ir vitaminas D, teikiamą naudą. Kartu jie sudaro kompleksinę strategiją, padedančią išlaikyti ir stiprinti imunitetą, kaulus bei sąnarius, suteikiant žmogui galimybę išlikti sveikam ir pilnam energijos net ir šaltuoju metų laiku.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0