Kaip išsirinkti gerausią hostingą (VPS)

Kaip išsirinkti gerausią hostingą (VPS)

Kaip užblokuoti Facebook app ( zynga poker, Candy Crush Saga)
HELIUM – heliumtrack.app – Nemokamas Mineris
Kaip naudotis TransferGo paslaugomis
Kas yra mini paskola ir kaip ją gauti?
Kaip žiūrėti filmus nemokamai – Filmai.In

Visi kurie turi didesnius ar mažesnius savo puslapius ieško kur geriau ir pigiau patalpinti savo tinklapį. Labai svarbūs kriterijai kokybė, veikimo laikas bei tinklapio sparta. Pasirinkti gerą hostingą kartais gali būti tikrai sunki užduotis, todėl pasistengsime apžvelgti tam tikrus kriterijus ir pasiūlyti Jums geriausius variantus jūsų asmeninio ar įmonės tinklapio talpinimui.

Rinkdamiesi serverio paslaugų teikėją ir paslaugos planą, pirmiausia turite įvertinti savo poreikius. Jei serveris jums reikalingas atviro kodo turinio valdymo sistemai ar e. parduotuvei, pradžiai suteikiamų resursų kiekis nėra labai svarbus. Kol Jūsų interneto svetainė dar neturi tūkstantinės auditorijos, užsisakykite mažiausią planą – jį bet kada galėsite pasikeisti. Tačiau rinkdamiesi paslaugų teikėją skirkite pakankamai laiko įvertinti, kiek ateityje kainuos didesni hostingo planai, ar nėra tik šio paslaugų teikėjo sugalvotų apribojimų paslaugoms, kokie įrankiai suteikiami paslaugų valdymui, kokio lygio pagalba teikiama, koks serverių stabilumas ir greitis.

 

Bendras hostingas (angl. shared hosting). Labiausiai paplitusi hostingo paslauga. Jei tiekėjas net neskirsto savo paslaugų į tipus, o tiesiog siūlo vieną svetainių talpinimo paslaugą, vadinasi turime būtent bendrą hostingą. Jo kainos svyruoja nuo kelių iki keliolikos litų per mėnesį.

Be to, kokia nors programinė klaida ar didelis reiklumas resursams bet kurioje iš kitų serveryje esančių svetainių, įtakos visą serverio darbą, o kartu ir jūsų svetainės veikimą. Todėl savotiškai pasidarote priklausomas nuo “kaimynų”. O jei hostingo tiekėjui pasirodys, kad jūsų svetainė naudoja per daug resursų ir stabdo visą serverio darbą – gali ją pašalinti ar pasiūlyti įsigyti virtualaus dedikuoto serverio paslaugą.

Toks hostingas tinka paprastoms, nedidelio lankomumo svetainėms, kai reikia tiesiog, kad svetainė atsidarytų.

 

Kad serveris veiktų be sutrikimų ir būtų visada pasiekiamas – ko gero, svarbiausias, tačiau kartu sunkiausiai įgyvendinamas kriterijus. Geriausias patarimas būtų – tiesiog rinktis didelius ir žinomus  ir patikrintus hostingo tiekėjus, ZinauKaip.lt rekomenduoja du tiekėjus:

Jei jums aktualu greitis patikimumas užsienio ir Lietuvos klientai – tuomet siūlome rinktis DigitalOcean.com  Tai puikūs ir super greiti virtualūs serveriai. Pasinaudoja kuponu: DIVEIN10  gausite 10$ premiją.

Arba Vultr.com teikia puiku pasiūlymą, gaukite 20$ nemokamai tik užsiregistravę.

 

Jei nežinote kas yra VPS:

Virtualus privatus serveris (VPS) yra dedikuoto serverio atmaina. Tai yra kai fizinis dedikuotas serveris padalijamas į keletą virtualių serverių. Vadinasi, vieną atskirą serverį gali naudoti keletas vartotojų.

Virtualūs privatūs serveriai užtikrina:
Apsaugą.
Patikimumą.
Tinklalapio saugumą.
Greitesnį tinkalapio užklausų vykdymą.

VPS iš dalies primena paprastą hostingą nes reikia dalintis fizinį serverį su vartotojais. Tačiau virtualus privatus serveris yra kur kas patikimesnis ir galingesnis.

 

Jei planuojate kad vartotojai bus tik iš Lietuvos tada šiek tiek brangesnis, bet patikimas :

Bacloud.lt –  Žinaukaip.lt – komanda rekomenduoja.

kitos alternatyvos:

Hostingas Serveriai.lt
Arba VPS:
Dedikuoti.lt serveriai

Kad pasirinkti hostingą kuris būtų tikrai geras, nepagailėkite nei pinigų nei savo laiko. Taip pat vienas ir labai svarbus patarimas – visada darykite atsargines savo duomenų kopijas.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 12
 • comment-avatar

  DigitalOcean.com labai patiko, stabiliai ir labai greitai veikia, jokiu trukdziu, nepalyginsi su lietuviskais uz tokia kaina.
  Plius dar 10$ nemokamai duoda pastoviai kuponu rast galima.

 • comment-avatar
  Giedrius Prieš 10 metų

  Digitalocean puikiai veikia, naudojuosi ir esu patenkintas pasirinkimu.

 • comment-avatar
  rikardas Prieš 10 metų

  Naudoju serveriai.lt taI visai gerai veikia

 • comment-avatar

  O digitalocean galima gauti daugiau IP adresu?

 • comment-avatar

  Gaila, kad neduoda nusipirkti daugiau IP adresų

 • comment-avatar

  Puikus pasirinkimas digital ocean!

 • comment-avatar

  digitalocean įdomi sistema tame,kad eina kurtis droplet”s,kas gaunasi tokie kaip ir atskiri mini serveriukai viename bendrame vps”e.Dar jie pajungė 2 duomenų centrą Olandijoje.

 • comment-avatar

  Olandijos DA veikia labai puikiai pingas nedidelis, turiu jau tris men. ir labai dziaugiuosi.
  Gal zinote panasiu, kur turetu vokietijoje DA ir stabilumas kaina butu panasi?
  Dekui

 • comment-avatar

  Man host1plus.com nauji vps serveriai labai patinka.
  uz 8$ gaunu stabilu, galinga vps’a!

 • comment-avatar
  Vidmantas Dapkus Prieš 8 metai

  vekite host1plus kaip maro. jei norit prarasti klientus, tai si nesismaneliu kontorele kaip tik jums.

 • comment-avatar

  Jei reikia stabilaus VPS, rinkitės VULTR šiuo metu yra akcija gausite 20$ nemokamai.

DISQUS: 0