Kaip supakuoti siuntinį

Kaip supakuoti siuntinį

Kaip atskirti padirbtus eurus
Kaip teisingai užrašyti adresą ant voko
Esate vyno mylėtojas? Privalote tai žinoti
Kaip susirasti darbą Danijoje
Kaip išmokti daugybos lentele

Siuntimui priimamos tik pagal reikalavimus supakuotos siuntos, todėl būtina siuntinius gerai supakuoti.  Siuntėjas pats  atsako už siuntinio pakuotę ir privalo, atsižvelgdamas į pakuotės rūšį, jį supakuoti taip, kad siuntinys būtų apsaugotas nuo sugadinimo, bei nepadarytų žalos kitiems siuntiniams.  Ant siuntos pakuotės negali būti jokių pašalinių užrašų, brūkšninių kodų ar ženklų. Siuntėjas privalo nurodyti siuntėjo ir gavėjo vardus, pavardes, tikslius adresus, pašto kodus ir telefonų numerius. Jei nežinote kaip tai padaryti, patekote būtent ten kur reikia.

Prieš tai jau rašėme kaip užrašyti ant voko.

 

Kaip teisingai supakuoti siuntinius:

 1. [dropcap_red] 1. [/dropcap_red]Siunčiamus daiktus patalpintumėte į vokus, plastikinius maišus, popierines arba plastikines dėžes – tai, kas yra pakankamai tvirta, kad atlaikytų viduje patalpintų daiktų svorį ir apsaugotų siuntos turinį nuo galimo suspaudimo krovos ar gabenimo metu. Tampri plėvėlė nėra pakuotė – išimtis palečių pakavimas, kai paletės turi būti apsuktos tampria plėvele.
 2. [dropcap_red] 2. [/dropcap_red]Galvotumėte ir apie kitų siuntėjų siuntas – Jūsų siunta neturi daryti žalos kartu gabenamoms siuntoms ir transporto priemonei. Tai reiškia, kad daiktai negali išlįsti iš pakuotės, pakuotė negali būti aštriais kampais ir pan. blogas-geras-pakavimas
 3. [dropcap_red] 3. [/dropcap_red]Tuščias ertmes dėžės viduje užpildytumėte popieriumi, putplasčiu, vata, oro burbulų plėvele – tai neleidžia siuntos turiniui liestis prie pakuotės sienelių ir judėti, apsaugo nuo sudaužymo ar sulankstymo. popierius-pakavime
 4. [dropcap_red] 4. [/dropcap_red]Popierines dėžes užklijuotumėte apjuosiant lipnia juosta ne mažiau nei 3 kartus – tai sutvirtina dėžę ir apsaugo siuntos turinį nuo vagysčių, pasimetimo. Jeigu naudojate lipnią juostą su savo įmonės logotipu – tai suteikia papildomo saugumo Jūsų siuntai, nes atidarius siuntą, jos jau negalima uždaryti nepaliekant pėdsakų – siuntos užklijavimui būtų naudajama ne Jūsų juosta ir tai jau išduoda apie siuntos atidarymą. pakavimas_geras
 5. [dropcap_red] 5. [/dropcap_red]Jeigu gabenimui ruošiate skysčių talpas, privalote įsitikinti, kad jie sandariai užsidaro ir negali atsidaryti savaime.

 

[warning] Atminkite, kad tinkamas siuntos pakavimas yra siuntėjo atsakomybė. Dėl prastos pakuotės galite netekti teisės gauti kompensaciją, jeigu siunta pristatymo metu būtų apgadinta. [/warning]

 

Primename, kad pakavimui niekada nenaudotumėte:[list_style_cube_empty] 

 • Nenaudokite medžiaginių pakuočių.
 • Nevyniokite siuntos į popierių – jis gali nuplyšti ir parsimesti nuo siuntos kartu tu Siuntos dokumentais.
 • Nenaudokite per daug lipnios juostos siuntai užklijuoti. Atminkite, kad visos siuntos gali būti atidarytos patikrinimui muitinėje.
 • Nenaudokite polietileninės juostos ar virvės siuntai užklijuoti/užrišti.
 • Nesiųskite skystų medžiagų stikliniuose buteliuose.
 • Nenaudokite lipdukų „trapus” (angl. fragile) ir „elgtis atsargiai“ (angl. handle with care) kaip pakaitalo kruopščiam pakavimui – jie naudojami tik informavimo tikslais.  [/list_style_cube_empty]

 

Kaip teisingai užrašyti ant  siuntinio:

 1. [dropcap_red] 1. [/dropcap_red]Ant siuntos pakuotės įskaitomai užrašytumėte siuntėjo vardą ir pavardę/įmonės pavadinimą, adresą ir telefono numerį.kaip_teisingai_uzrasyti
 2. [dropcap_red] 2. [/dropcap_red]Ant siuntos pakuotės įskaitomai užrašytumėte gavėjo vardą ir pavardę/įmonės pavadinimą, adresą ir telefono numerį.
 3. [dropcap_red] 3. [/dropcap_red]Jeigu siuntą sudaro kelios pakuotės, ant kiekvienos siuntos nurodytumėte konkrečios pakuotės numerį iš bendro pakuočių skaičiaus. Pavyzdžiui: 1/3; 2/3; 3/3.
 4. [dropcap_red] 4. [/dropcap_red]Užklijuoti ant siuntos įspėjamuosius ženklus – jei tokių yra.

 

 

Adresuojant pašto siuntą, siunčiamą į užsienį, gavėjo adresas rašomas taip (gavėjo šalies pavadinimas rašomas gavėjo šalies kalba (pageidautina) arba angliškai / prancūziškai):

Post Danmark
Centre du courrier international
Copenhagen INC
DK-1533 Copenhagen V
DANEMARK

Siuntėjo adresas rašomas taip:

Vardenis Pavardenis
Subačiaus g. 120
LT-11345 Vilnius
LITHUANIA

Užrašas ant siuntinio

 

Jeigu viską padarysite bent 90%, Jūsų siunta bus tinkamai supakuota ir nepažeidus pakuotės bus neįmanoma pasiekti ir sugadinti siuntos turinio.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 18
 • comment-avatar

  Dėkui už tikrai naudingus patarimus. Man pravers.

 • comment-avatar

  Pasinaudojau gerais patarimais!

 • comment-avatar

  Man tikrai praverte jusu patarimai.

 • comment-avatar
  Vidmantas Prieš 10 metų

  Sveiki,
  turime įvairių dėžučių skirtų siuntoms, kraustymuisi, taip pat vokai su burbuline apsauga, lipni juosta ir visa kita kas reikalinga saugiai supakuoti Jūsų siuntas. Maloniai lauksime Jūsų el.laiško.
  Ačiū.

 • comment-avatar
  Vidmantas Prieš 10 metų

  Sveiki,
  turime įvairių dėžučių skirtų siuntom, bei kraustymuisi. Taip pat turime vokų su burbuline apsauga, lipnios juostos, paprastų vokų, vyniojimo plėvelės ir daug daug visko reikalingo saugiai supakuoti Jūsų siunta.

 • comment-avatar
  siuntų pervežimas Prieš 9 metai

  Geri ir praktiški patarimai! 🙂

 • comment-avatar

  Sveiki. Ačiū už naudingus patarimus. Dažnai mano pašto siuntos būna dūžtančios, dėl to tinkamas siuntinio supakavimas yra privalomas.

 • comment-avatar
  kurjeris Prieš 7 metai

  Pritariu, patarimai tikrai praktiški ir naudingi. Pripažinkime, ne visi mokame taisyklingai supakuoti siuntas, dėl ko paskui kyla įvairiausių nesklandumų: siuntos suplyšta, dūžta, iškrenta ir pan.

 • comment-avatar

  Išsisaugau šiuos patarimus, nes pasirodo visai ne taip pakuodavau siuntinius. O dabar mano siunčiami siuntiniai keliaus saugesni.

 • comment-avatar
  is anglijos Prieš 7 metai

  Kiek teko siūsti siuntinius, visada iškildavo klausimas į kokią pakuotę įdėti ir kaip suklijuoti kai pašte yra toks platus pasirinkimas.Po šio straipsnio dar lengviau susigaudyti.

 • comment-avatar

  Daznai siunciu siuntas i Anglija , tai sitie patarimai tikrai pravercia kol dar nezinai kas ir kaip. nes labai daug siuntu buna pazeistos transportavimo metu vien todel, kad byna netinkamai supakuotos ar nepasiekia adresato, nes siuntos informacija netikslinga.

 • comment-avatar
  siusk pigiau Prieš 6 metai

  Straipsnis puikiai parodo, kad ne visada del nepristatytu siuntu yra kalti kurjeriai. Siuntejai taip pat turi prisideti prie siuntos saugumo. 

 • comment-avatar

  Su ParcelABC jūsų siuntiniai bus pristatyti greitai ir už gerą kainą.Siunta bus nepažeista ir galėsit būt ramūs, kad jūsų brangių siuntų nepavogė.

 • comment-avatar
  Siuntu pakavimas Prieš 6 metai

  žinoma, visuomet turi pats pasirūpinti kokios būklės siunta bus pristatyta ją teisingai ir saugiai įpakuodamas. Labai naudingi patarimai. Žinoma, siunčiant kokį tekstilės gaminį pakanka ir popieriaus, nes jo sugadinti kaip ir nėra kaip. Man patinka, kad kurjeriai prie pakuotės niekad nesikabinėja, o pašte kas kartą vis kiti reikalavimai

 • comment-avatar
  pristatymas Prieš 5 metai

  labiausiai uzknisa kai tie kurjeriai pristato arba surenka siuntinius is uzsienio vakarais ar net naktim, ziuri kaip jiems ptogiau o ne klientui tai siulau visuomet paklaust pries siunciant kad paskui nebutu siurprizu

 • comment-avatar
  pakuote Prieš 5 metai

  visos reikalingos pakavimo prekes ir dezutes vienoje vietoje: pakuoteplius.lt

 • comment-avatar
  kurjerių paslaugos Prieš 5 metai

  man tai šlykštu kai kurios el parduotuvės siunčia prekes sudėtas į jau naudotas dėžes tai visokios nutrintos dešimt kartų apklijuotos nemalonu paimti į rankas

 • comment-avatar
  pakavimo prekes Prieš 2 metai

  super, ankščiau prekes siųsdavau burbuliniuose vokuose, dabar visada dėžutėse. gražiau atrodo ir klientui, kai išpakuoja.