Papuošalai ir aksesuarai – visą gyvenimą mus lydinčios aprangos detalės

Papuošalai ir aksesuarai – visą gyvenimą mus lydinčios aprangos detalės

Vasaros stilius – kaip išsiskirti iš minios?
Kaip apsirengti rugsėjo pirmąją
Kaip pasidaryti lankelį su gėlėmis
Kaip išmokti vaikščioti su aukštakulniais
Į ką atkreipti dėmesį renkantis madingus batus kelionėms ir ne tik?

Papuošalai ir aksesuarai – visą gyvenimą mus lydinčios aprangos detalės. Žiedai, auskarai, apyrankės, laikrodžiai, kaklo papuošalai, rankinės – visos šios detalės pagyvina ne tik mūsų aprangą, bet ir mūsų asmenybę, suteikia jai šarmingumo ir išskirtinumo. Be kai kurių aksesuarų negalime išsiversti nepaisant nei sezono, nei mados tendencijų. Tarkime, vienas iš aksesuarų, kurie kiekvieną dieną lydi moterį, yra rankinė. Be abejonės, yra ir tokių asmenybių, kurios savo išorinės visumos neįsivaizduoja, pavyzdžiui, be laikrodžio, auskarų, žiedo arba apyrankės. Ir kiekvienas iš šių aksesuarų – neabejotina mūsų individualumo išraiška. Gera žinia yra ta, kad šiandieninė mada kiekvieną žmogų kviečia išreikšti savo asmenybę, išskirtinumą, originalumą, požiūrį į grožį, stilių. Regis, nebelieka taisyklių ar normų, įprastinių derinių. Tai galioja ir kalbant apie aksesuarus.

Kalbant apie aksesuarus, dažna neatsiejama moterų stiliaus detalė yra auskarai (https://eavalyne.lt/c/aksesuarai/papuosalai-ir-aksesuarai). Paprastai juos renkamės pagal nuotaiką, rūbų stilių, progą ir t. t. Įprasta, kad prie klasikinio stiliaus darbužių labiausiai derės maži perlų auskariukai, o vakarinio stiliaus suknelę puikiai papildys masyvūs ar išraiškingi auskarai, kurie sukurs pribloškiantį įvaizdį. Kaklo papuošalas – viena iš detalių, kuri pagyvins moters aprangą, išryškins viršutinę kūno dalį. Vėriniai, pakabučiai, grandinėles privers atkreipti dėmesį į kaklą. Kaklo papuošalus itin svarbu derinti su auskarais. Jeigu nemėgstate auskarų, tuomet jums puikiai tiks masyvus kaklo papuošalas, o prie laisvalaikio aprangos derės smulki grandinėlė ar karoliai. Žiedai yra populiariausia rankų puošmena. Masyvūs žiedai su dideliais akmenimis – puikus aksesuaras pokyliui, jei norime sudaryti prabangos įspūdį, o štai tarpusavy puikiai derės maži, tačiau panašios stilistikos žiedeliai. Reikia pabrėžti, kad šiandien tikrai nebūtina derinti vienos spalvos ar vieno metalo žiedų, svarbiausia – jūsų nuotaika ir pasirinkimas!

Laikrodis yra dažniausiai pasitaikantis aksesuaras, kuris yra dėvimas visur ir visada. Dažniausiai paisoma, kad laikrodžio dydis ir apyrankė derėtų prie aprangos. Mažesni ir paprastesni laikrodžiai paprastai derinami prie kasdienės aprangos, o masyvūs – prie puošnaus aprangos stiliaus, tačiau šiomis dienomis tai tikrai nebėra konstanta. Be to, vertėtų nepamiršti ir diržo, kuris gali tapti puikiu akcentu ir pagyvinti aprangą. Parduotuvėje eavalyne.lt rasite įspūdingą populiariausių, madingiausių ir nuo aprangos neatsiejamų papuošalų bei aksesuarų pasirinkimą. Patogiai išsirinkę įvairaus stiliaus, išskirtinio dizaino ir spalvų, papuošalus bei aksesuarus galėsite puikiai priderinti prie kasdienės aprangos ar ypatingos progos drabužių.

Kokius papuošalus ir aksesuarus turėčiau rinktis?

Parduotuvė eavalyne.lt siūlo platų pačių žymiausių prekės ženklų, tokių kaip Armani exchange, Michael Kors, Fosiil, Kate Spade ir daugybės kitų (https://eavalyne.lt/c/eavalyne/prekiu_zenklai:lacoste), papuošalų ir aksesuarų, kurie tiks tiek minimalistiniam, tiek iššaukiančiam ir išskirtiniam aprangos stiliui. Net įnoringi klientai čia tikrai galės išsirinkti iš daugybės auskarų, kaklo papuošalų, apyrankių, taip pat rankinių, diržų, laikrodžių ir kitų aksesuarų, kuriuos bus itin lengva derinti prie aprangos. Parduotuvė siūlo tik populiariausias sezono tendicijas atitinkančius papuošalus bei aksesuarus, tad su jais visada atrodysite stilingai ir madingai.

Kur įsigyti madingą laikrodį?

Daugeliui laikrodis yra viena iš svarbiausių aprangos detalių, todėl jis turi būti išskirtinis ir atkreipti dėmesį. Kokie vyriški laikrodžiai bus madingiausi šį sezoną? Parduotuvė eavalyne.lt siūlo tokių prekės ženklų, kaip Diesel, Casio, Michael Kors, Lorus laikrodžių, kurie yra skirtingo dizainų, spalvų, modelių. Nuo kasdienių minimalistinių iki puošnių, proginių, masyvių, taip pat laikrodžių vaikams – viską rasite parduotuvėje eavalyne.lt

 

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0