Kaip suorganizuoti linksmas ir originalias vestuves?

Kaip suorganizuoti linksmas ir originalias vestuves?

Kaip išsirinkti čiužinį
Kaip sužinoti skype vartotojo IP adresą
Kaip pasiruošti studijoms užsienyje?
Kaip supakuoti siuntinį
Kaip surasti geriausias kainas parduotuvėse

Hamleto verta mįslė: saugoti tradicijas ar jas keisti? Kiekvienas žmogus šiuo klausimu turi savo nuomonę, tačiau reikia pripažinti, kad modernėjimo laikais keičiasi net ir vestuvių tradicijos, jaunavedžiai joms suteikia originalumo ir šiuolaikiškumo – tradicinį valsą keičia pačių sugalvotas šokis pagal mėgstamą muziką, vietoj iškilmingo torto ant stalo pūpso keksiukai ir pan. Ar tai blogai? Vargu, nereikia bijoti naujovių, nereikia bijoti nustebinti ir pralinksminti svečius. Visgi, vestuvės tai jūsų šventė, todėl jas galite švęsti taip, kaip visada svajojote. Pateikiame kelias unikalias vestuvių idėjas, kurios pravers, jei pačių fantazija išsisėmė.

  1. Įprasta, kad gėlių mergaitėmis būna mažosios vestuvių viešnios. Žinoma, joms tai labai patinka, o ir visi svečiai jomis žavisi ir šypsosi, tačiau šypsena būtų gerokai platesnė, jei žiedlapius barstytų ir nuotakai kelią rodytų jos močiutė ar mama. Taip ne tik nustebinsite svečius, bet ir parodysite deramą dėmesį savo mylimam žmogui.
  2. Ant vaišių stalo, šalia vardų kortelių, palikite mažas atmintines, kuriose būtų pateikta linksma informacija apie jaunuosius. Vėliau iš šių kortelių bus galima suorganizuoti linksmą žaidimą, kuris padės išsiaiškinti, kuris svečias geriausiai pažįsta jaunuosius.
  3. Svečių knygą pakeiskite į modernią svečių kabiną, kurioje svečiai galės palikti video palinkėjimą. Patikėkite šiuos vaizdo įrašus bus smagu žiūrėti po daugelio metų, o ir vaikams turėsite ką parodyti. Tiesa, svečių kabinos idėja gali būti pasiskolinta ir kitai šventei, pavyzdžiui, jubiliejui ar krikštynoms. Atminkite, kad idėjos krikštynoms taip pat reikalauja daug laiko ir pastangų, todėl bus žymiai paprasčiau viską organizuoti, jei turėsite „pradžios tašką“.
  4. Jei vestuvės vyksta vasarą, tradicinį saldų užkandžių stalą pakeiskite ledų baru, sukaitę svečiai tai tikrai įvertins. O štai jei vestuves planuojate šaltuoju metų lauku, pagalvokite, kaip svečius sušildyti, tam puikiai tiktų karšto šokolado fontanas.
  5. Paprastai originalios idėjos vestuvėms yra būsimosios nuotakos užduotis, todėl, paskendusi organizaciniuose rūpesčiuose, ji gali deramai pasirūpinti vyriškąją svečių puse. Stipriosios lyties atstovams (ir ne tik) paruoškite alaus stalą, ant kurio būtų tradiciniai užkandžiai prie alaus ir bent kelios rūšys alaus.
  6. Jei vestuves švenčiate dvi dienas, nepamirškite svečiais pasirūpinti ir kitą dieną. Po linksmos nakties sveikatą puikiai pataiso sultinys ir kibinai, tačiau tai labai tradiciška, o kaip vaflių stalas ir šaltų gaivių gėrimų baras? Neįprasta, tačiau smagu ir originalu.
  7. Vestuvių idėjos neturėtų aplenkti ir pačių mažiausių svečių. Jūsų darbas iš anksto pasirūpinti, kad vaikučiai turėtų, ką veikti. Tai gali būti įvairūs stalo žaidimai, spalvinimo knygutės, jei vestuvių biudžetas leidžia visada galite pasamdyti auklę, kuri tikrai sugalvos, kaip užimti mažuosius.

Sukurkite linksmą šventę, kurios jūsų svečiai niekada nepamirš. Nebijokite eksperimentuoti.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0