Kaip ir kur keliauti su vaikais? Kijevas – tobula kryptis!

Kaip ir kur keliauti su vaikais? Kijevas – tobula kryptis!

Svajojate pailsėti Egipte? 3 būdai sutaupyti (ne kokybės kaina)
Jei manote, kad reikia pailsėti šiltoje šalyje, kodėl gi nepasirinkus kelionės į Egiptą?
Kaip nukeliauti į Didžiąją Britaniją pigiau
Esveikata – Kaip prisijungti? | Covid-19 galimybių pasas
Dažniausiai naudojamos atostogų platformos Lietuvoje

Atostogos su vaikais tolimame užsienyje gali virsti tikru išbandymu. Tačiau Lietuvos pašonėje esanti Ukraina – ideali savaitgalio skrydžių kryptis, leidžianti suderinti puikią kainą, nedidelį atstumą ir pramogas visai šeimai. Kijevas pasirengęs palepinti tiek didelį, tiek mažą keliautoją. Vos daugiau nei valandą trunkantys, pigūs skrydžiai – nuostabi proga pailsėti ir pažinti kitą kraštą, nesijaudinant dėl mažųjų komforto.

 

Įsimintinai viešnagei – įdomiausios lankytinos vietos

 

Daugybė lankytinų Kijevo objektų palieka neišdildomą, ne sykį sugrįžti viliojantį įspūdį. Norėdami patys patirti keliautojų liaupsinamą miesto atmosferą, aplankykite bent kelias įdomiausias Ukrainos sostinės vietas.

 

Peizažinė alėja

 

Tai – jaukus, meniškas parkas, kuriam gyvybės įkvepia periodiškai keičiamos skulptūros. Jos puikiai pristato šalies ir miesto kultūrą. Smagu tai, kad dalis alėjos skirta mažiesiems miesto svečiams.

 

Vandens muziejus

 

Žemės gyvybės šaltinį pristatančios ekspozicijos praplečia ir vaikų, ir suaugusiųjų žinias. Muziejuje galite apžiūrėti įvairių rūšių žuveles. Be to, vaikams organizuojamos atrakcijos – pavyzdžiui, žaidimai su didžiuliais muilo burbulais. Pažintinę kelionės dalį galite pratęsti miesto okeanariume.

 

Aviacijos muziejus

Jei norite, kad patogūs, greiti ir pigūs skrydžiai vaikams paliktų dar didesnį įspūdį, keliaukite apžiūrėti skraidymo priemonių iš arčiau. Po atviru dangumi įrengtame muziejuje pamatysite daugybę keleivinių ir karinių lėktuvų. Tikėtina, kad pasivaikščiojimus lydės ne tik vaikų, bet ir jų tėvelių susižavėjimo šūksniai.

 

Mokslo ir technikos muziejus

 

Tai – unikali, interaktyvi vieta. Muziejaus eksponatus galite liesti, junginėti, konstruoti. Mokslo temą pratęskite įspūdingame Mikrominiatiūrų muziejuje. Visus žymaus meistro N. Siadristyj darbus išvysite tik palinkę virš mikroskopo.

 

Pečiorų lauros vienuolynas

 

Šį į UNESCO registrą įtrauktą objektą geriausia aplankyti su vyresnio amžiaus vaikais. Išskirtinė vienuolyno savybė – tai, kad jis įrengtas ilguose, giliuose urvuose. Šiurpią (o gal – pamaldžią) atmosferą sustiprina žvakės, apšviečiančios amžinam poilsiui įsikūrusių vienuolių mumijas.

 

Šv. Sofijos soboras

 

Tai – dar vienas UNESCO saugomas objektas, viena populiariausių ir gražiausių lankytinų Kijevo vietų, kurį pamatyti padės pigūs skrydžiai. Šis soboras miestą puošia ir stačiatikius traukia nuo 11 amžiaus.

St Andrew’s Church and Flea Market, Andriyivsky uzviz (St Andrew’s Descent), Kyiv (Kiev)

 

Patarimai Kijevą lankantiems pirmą kartą

 

Lagamino turinys. Klimatas Ukrainoje nuo Lietuvos skiriasi nežymiai. Kadangi kainos šioje šalyje mažesnės, galite sutaupyti vietos lagamine ir dalimi ne pačių būtiniausių daiktų pasirūpinti viešėdami Kijeve.

 

Dokumentai. Iš Lietuvos į Kijevą galite keliauti be vizos. Su savimi verta turėti asmens tapatybę įrodančius dokumentus.

 

Transportas. Kijevą skersai ir išilgai skrodžia autobusų, troleibusų, tramvajų ir metro maršrutų linijos. Pastaroji susisekimo priemonė verta ypatingo dėmesio. Požeminė stotis „Arsenalna“– giliausia pasaulyje (107 metrai), o dažna stotelė grožiu prilygsta Maskvos metropolitenui. Neišeidami iš metro, vienu žetonu galite naudotis neribotai. Viešojo transporto kainos siekia keliolika euro centų.

 

Patogumas. Kijeve lengviausiai susikalbėsite rusiškai. Vietos valiutą (grivinas) geriausia keisti pačiame Kijeve. Miestiečiai – paslaugūs ir nuoširdūs, todėl nebijokite klausti kelio ar rekomendacijų geram restoranui.

 

Pigūs skrydžiai – geriausias pasirinkimas trumpai šeimos kelionei. Kijeve išvengsite didelio kultūrinio šoko ir atrasite daugybę jaukių, įdomių, istoriškai reikšmingų vietų. Tai – daugiasluoksnis miestas, į kurį verta sugrįžti ir su jau paaugusiais vaikais.

 

KOMENTARAI

WORDPRESS: 1
  • komentaras-avataras

    Dabar labai geros kainos skrydžiams į Kijevą
    , tiesioginis skrydis į abi puses apie 100 €