Kaip išrinkti dovaną vaikinui

Kaip išrinkti dovaną vaikinui

Kaip susipinti gėlių vainiką
Kaip pasidaryti matinį nagų laką
Kaip atrodyti stilingai (pavasaris-vasara)
Rankovių tatuiruotės vyrams
Praktiški ir stilingi patarimai, kaip dekoruoti didelius langus

Kartais dovanos rinkimas tampa tikru išbandymu. Tad kaip išrinkti tinkamą dovaną vaikinui? Deja, kaip nėra universalaus, visiems patinkančio patiekalo, taip analogiškai nerastume ir tokios dovanos. Tačiau šiame straipsnyje pateikiami patarimai gerokai palengvins paieškas ir, tikimės, nukreips reikiama linkme paieškų džiunglėse. Ir proga visai nesvarbi – taisyklės galioja tiek renkant dovaną gimtadieniui, tiek Kalėdoms ar minint draugystės sukaktį arba vestuvių metines.

Dovanokite tai, kas reikalinga

Iki progos likus mėnesiui ar daugiau slapčia iškvoskite, ko jam dabar reikėtų – gal kaip tik sugedo laikrodis, o gal suplyšo piniginė? Gal užsiminė, kad senasis numylėtasis megztinis jau tinkamas dėvėti tik po namus, o gal žmogus, kuriam rinksite dovaną, turi kokį pomėgį ir žinote, kad iki pilnos laimės jam trūksta, pavyzdžiui, kokio nors modeliuko?

Nepasiduokite sentimentams

Kad ir kaip trokštate padovanoti 100 rožių puokštę ar baltą pūkuotą pliušinį meškutį, susilaikykite, nes tokios dovanos patinka sentimentalioms merginoms. Vaikinas vargu, ar susižavėtų tokio tipo dovana. Vaikinai yra kur kas praktiškesni už merginas ir jie, gavę dovaną, nori ją panaudoti. Kam toks daiktas, kuris tik gulės ant lentynos ir rinks dulkes? O štai žvejybos rinkinio ar kokybiškos vyriškos odinės apyrankės jis tikrai neatsisakytų.

Pirkite dovaną Jam, o ne sau

Sugalvojote paįvairinti vaikino kasdienybę ir norite padovanoti jam bilietus į kokį renginį? Prisiminkite, ką jis mėgsta. Jei jis tiesiog dievina krepšinį, tai nedovanokite bilietų į teatrą, kad ir kaip pačios norėtumėte ten nueiti. Jei jam patinka aktyvios, kvapą gniaužiančios pramogos, vargu, ar sužavėsite padovanojusios kuponą SPA procedūroms. Tad dovaną rinkite jam, o ne vien galvodamos apie save ir savo laisvalaikį. Ieškokite dovanos, kuri leistų jam pasijusti ypatingam.

Dar keli patarimai

  • Jei dovanojate simboliškas dovanas, tai pasistenkite, kad jos būtų asmeniškos – jei bokalą ar marškinėlius, tai su originaliu, kažkuo jį atitinkančiu užrašu.
  • Jei dairotės vyriškos odinės apyrankės ar laikrodžio, tai išrinkite madingą, kokybišką ir derančią prie jo stiliaus.
  • Prie dovanos galite pridėti trumpą laiškelį, atviruką ar saldumynų – tikrai pradžiuginsite.
Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 1
  • comment-avatar

    man tai geriausios dovanos vis tik yra praktiškos.. kokie vaikino pomėgiai? gal jam kažkas nesiseka, ir dovana padėtų tobulėti? pvz aš turiu bėdų su laiko planavimu, man draugė padovanojo užrašų knygutę, kad viską užsirašyčiau ir nieko nepamirščiau. ir praktiška, ir labai prie manęs orientuota dovana.

DISQUS: 0