Į ką atkreipti dėmesį renkantis madingus batus kelionėms ir ne tik?

Į ką atkreipti dėmesį renkantis madingus batus kelionėms ir ne tik?

Kaip apsirengti rugsėjo pirmąją
Kaip išsirinkti laikrodį
Kaip išrinkti dovaną vaikinui
Kaip pasidaryti matinį nagų laką
Kaip išsirinkti sijoną pagal figūros tipą

Avint patogius batus keliauti daug maloniau. Net kelios valandos praleistos muziejuje gali būti tikras iššūkis kojoms. Tyrinėdami miestą per dieną lengvai nueisite kelis kilometrus, tad avalynė turi būti vienas geriausių jūsų kelionės sprendimų. Tad kaip tinkamai pasirinkti avalynę kelionėms? Peržvelkite šiuos Evalyne.lt internetinės parduotuvės pateiktus patarimus ir atraskite tinkamiausius batus kelionėms ir laisvalaikiui tiek vyrams, tiek moterims.

Kokias savybes turi turėti kelionėms patogūs batai?

Kad ir kokie gražūs jūsų batai – jei jie nepatogūs, jie turėtų likti namuose, o ne keliauti drauge. Pūslė ant kulno ar skaudančios pėdos gali stipriai sugadinti ne tik nuotaiką, bet ir pakoreguoti kelionės planus.

i ka atkreipti demesi renkantis madingus batus kelionems ir ne tik - ZinauKaip.lt

Svarbų vaidmenį atlieka ir kojinės. Kokybiškos kojinės padės išvengti pūslių, sustabdys nemalonų kvapą ir užtikrins pėdoms komfortą. Tam galima rinktis pusilges kojines ar pėdutes. Taip pat kai kurios kojinės turi silikoninį padengimą ant kulno, kuris ne tik apsaugo kulną nuo nutrynimų, bet ir neleidžia kojinei nusmukti.

Nepriklausomai nuo jūsų keliavimo stiliaus bei tikslo vis gi turėsite apriboti pasiimamų batų skaičių. Dvi ar trys poros batų užims nemažai vietos jūsų lagamine ar kuprinėje, tad reikėtų pasirūpinti, kad pasiimti batai gerai atrodytų įvairiose situacijose.

Jei įsigijote naujus batus, turėtumėte juos išbandyti prieš kelionę. Daugelis žmonių pamiršta šį svarbų žingsnį, nes net ir patogiausi batai per pirmuosius porą dėvėjimų gali nutrinti kojas.

Kokie sportinio stiliaus batai patogiausi kelionėms?

Vieni iš tinkamiausių batų kelionėms yra bėgimo batai. Jie sukurti ilgoms distancijoms, yra minkšti ir pralaidūs orui. „New Balance“ bėgimo batai laikomi vienais patogiausių, kai reikia išbūti ant kojų ilgą laiką. Šios firmos batų vidpadis išformuotas taip, kad suteiktų stabilumo pėdos kelčiai ir šonams.

Kitas elitinis bėgimo batų gamintojas „Asics“ jau daugelį metų pirmauja ne tik inovatyviais sprendimais, bet ir kuria nepaprastai stilingus sportinius batus. „Asics“ bėgimo batai gaminami pasitelkiant naujausias technologijas, kurios padeda mažinti krūvį, kurį patiria sąnariai, o kokybiškas padas padeda gerinti sukibimą su paviršiumi.

Kokie laisvalaikio stiliaus batai geriausiai tiks kelionei?

Keliaujant svarbus ne tik batų patogumas, bet ir jų svoris bei dydis. Kuo lengvesni batai – tuo mažiau jie užims vietos jūsų lagamine ar kuprinėje. Kelionėms ypač tinkami Converse prekės ženklo laisvalaikio bateliai. Jie ypač lengvi, o norint įsidėti į lagaminą ar kuprinę, medžiaginė batų dalis tiesiog susilankstys, batai taps plokšti ir tilps net į mažiausią lagamino kraštą.

„Converse“ laisvalaikio bateliai pasižymi ypač minkštu vidpadžiu, kuris vaikštant ilgus atstumus yra malonus pėdoms. Jų drobinės medžiagos viršus leidžia pėdai kvėpuoti ir nesulaiko drėgmės. Ką jau kalbėti  – „Converse“ sportbačiai yra labai stilingi, niekada neišeina iš mados, o prekės ženklas kiekvienais metais pasiūlo įdomių naujienų.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: