...

Kaip sukurti nepriekaištingą glamūrinio stiliaus miegamąjį?

Kaip sukurti nepriekaištingą glamūrinio stiliaus miegamąjį?

Kaip kokybiškai įsirengti būstą?
Svetainės dizaino tendencijos 2019: patogumas ir išmanumas
Kaip pasirūpinti savo verslo įvaizdžiu
Būdai, kaip vizualiai padidinti vonios kambarį
5 taisyklės, kaip pakeisti vonios kambarį

Kiekvienas namuose nori įkurti tobulą poilsio oazę. Dažniausiai ja tampa miegamasis kambarys. Jei svajojate sukurti jaukų, bet puošnumu dvelkiantį miegamąjį, jums puikiai tiks glamūrinis interjeras. Jis pasižymi aiškiais prabangos elementais ir komfortiškomis, aukštos kokybės medžiagomis. Pateikiame kelis patarimus, kuriais pasinaudoję galite sukurti glamūrinio stiliaus svajonių miegamąjį.

Prabangi lova

Glamūrinio stiliaus lovos pasižymi išraiškingu dizainu – aukštu lovūgaliu, raštą sukuriančiais įspaudais ir puošybos detalėmis. Todėl jos tampa tikra kambario pažiba. Lova dažniausiai būna aptraukta oda, velvetu, zomša arba aksomu. Puikų variantą lengvai surasite magresbaldai.lt svetainėje. Kiekvieno modelio lovą galite aptraukti jums patinkančios spalvos ir tipo medžiaga. Glamūrinio interjero miegamajame pastatydami tinkamą lovą, galėsite lengviau eksperimentuoti su kitomis interjero detalėmis.

Įmantrus veidrodis

Pasirinkę spintas ir spinteles, nepamirškite miegamajame pakabinti išraiškingo veidrodžio. Glamūriniame interjere vyrauja metalinės, šviesą atspindinčios detalės, todėl veidrodis yra svarbi kambario dalis. Rinkitės didelį, raštais puoštą aksesuarą ir, jei kambaryje turite vietos, kabinkite mažesnių dekoratyvinių veidrodėlių. Pagyvinti interjerą taip pat galite staliukais, kurie dengti šviesą atspindinčia medžiaga.

Puošnus šviestuvas

Pagalvoję apie prabangą, daugelis prisimena įspūdingus šviestuvus. Jei norite sukurti glamūrinio stiliaus miegamąjį – būtent tokį ir rinkitės. Žinoma, jį derinkite su baldais ir kitomis interjero detalėmis. Jei kambaryje jau vyrauja daugybė įmantrių detalių, galite kabantį paprastesnį šviestuvą. Nepamirškite ne tik rinktis gražų daiktą, bet ir sukurti gerą apšvietimą.

Įdomios dekoracijos

Glamūriniame interjere labai svarbios dekoracijos, tačiau jų neturi būti daug. Virš lovos galite kabinti įspūdingą paveikslą, sienas puošti raštais, pastatyti įmantrių vazų ar dėžučių papuošalams. Rinkitės metalines, veidrodines, kontrastą kuriančias dekoracijas, tačiau kambario neapkraukite spalvų gausa. Taip pat pasvarstykite, kokios dekoracijos poilsio erdvei suteiktų ne tik grožio, bet ir patogumo.

Plačiau pasidomėję glamūriniu stiliumi, ir kitus namų kambarius paversite prabangaus jaukumo kampeliais. Tokio interjero miegamajame statykite prabangią lovą, įdomų veidrodį, kabinkite prašmatnų šviestuvą ir nepamirškite dekoracijų. Nebijokite eksperimentų, kurie padės sukurti svajonių būstą.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: