Kaip geriau: siūti užuolaidas ar pirkti jau pasiūtas?

Kaip geriau: siūti užuolaidas ar pirkti jau pasiūtas?

Kaip papuošti namus Kalėdoms
Pagrindiniai interjero stiliai: kaip juos atspindėti baldais?
Kaip klijuoti foto tapetus
Kaip atnaujinti namus? Langų uždengimų idėjos
Būdai, kaip vizualiai padidinti vonios kambarį

Išsirinkti tinkamas užuolaidas neatrodo labai sudėtinga užduotis, tačiau kartais gali būti išties sunku nuspręsti, kuris iš daugybės modelių, bus tinkamas būtent Jūsų namams. Daugeliu atvejų, siūtis užuolaidas patiems apsimoka labiau. Langų uždangų specialistai mano, kad užuolaidų siuvimas leidžia išlaikyti individualumą, o taip pat padeda išvengti kai kurių klaidų. Tad, ką verta žinoti apie užuolaidas ir kodėl jas vertėtų siūtis patiems?

Pasiūti modeliai tinka ne visada

 Apžvelgus prekyboje dominuojantį užuolaidų asortimentą, galima pastebėti, kad nemažai užuolaidų salonų siūlo jau galutinius, pasiūtus, užuolaidų modelius. Daugeliui gali atrodyti, kad tai yra greitesnis būdas išsirinkti tinkamą jų modelį ir akimirksniu praturtinti interjerą. Dėl vieno galima sutikti – taip užuolaidos ant jūsų namų langų atsidurs tikrai greičiau, tačiau garantijos, kad vaizdas bus puikus, deja, bet nėra.

Viena iš klaidų, kurią dažnai daro skubantys pirkėjai, yra ta, kad pamirštama atsižvelgti į modelio stilių. Vitrinoje jis atrodo gražiai, tačiau tai nereiškia, jog modelis gražiai atrodys ir namuose. Dažnai nutinka taip, kad užuolaidos būna per ilgos ir velkasi grindimis, arba yra per trumpos ir neproporcingai dengia langą. Nutinka ir taip, kai audinio neužtenka visam langui uždengti, nes nebuvo atsižvelgta į jo ilgio ir pločio santykį. Ir tai tik kelios priežastys, kodėl individualus užuolaidų siuvimas yra kur kas geresnė alternatyva.

 Kodėl turėtumėte siūtis užuolaidas individualiai?

 Šis klausimas turbūt vis dar kirba Jūsų galvoje. Atsakymą pateikia „Domus Lumina“ langų uždangų specialistai. Jų užuolaidų salonas Kaune (taip pat ir Vilniuje, Panevėžyje, Klaipėdoje, Šiauliuose) siūlo audinius užuolaidoms, o galutinis rezultatas priklauso tik nuo kliento norų. Taigi, siūdamasis užuolaidas, galutinį modelį klientas gali susikurti visiškai individualų ir vienetinį.

Nors iš pirmo žvilgsnio, užuolaidų siuvimas gali atrodyti daug sudėtingesnis, siūtis patiems taip pat apsimoka ir todėl, jog klientas gali būti užtikrintas, kad galutinis rezultatas nenuvils ir tikrai atitiks lango matmenis. Tai garantuoti galima todėl, kad prieš renkantis užuolaidų modelį, klientams suteikiama konsultacija, kurios metu yra aptariami galimi langų uždangų modeliai, tinkantys jų būsto interjerui. Audinio ir stiliaus parinkimui skiriama pakankamai laiko, kad galutinis rezultatas nenuviltų ir atitiktų visus kliento lūkesčius ir norus.

 Kokius audinius užuolaidoms rinktis šiemet? 

„Domus Lumina“ užuolaidų salonas Kaune, Vilniuje bei kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose šiemet stebina audinių asortimento gausa. Čia dirbantys profesionalūs specialistai rekomenduoja rinktis iš klasikinių ir naujausias tendencijas atitinkančių audinių ir yra pasiruošę padėti susikurti svajonių užuolaidas. Kyla klausimas, kokie užuolaidų audiniai madingi šiemet?

Prieš pirkdami užuolaidų audinius, apgalvokite, kokio kabinimo tipo norėtumėte bei kuriose namų erdvėse jos galėtų tikti. Užuolaidų siuvimas nėra itin paprasta užduotis, tačiau rezultatai džiugina ir praturtina interjerą. Taigi, kokius audinius savo svajonių užuolaidoms šiemet rinktis rekomenduoja langų uždangų specialistai ir dizaineriai?

  • Gamtos motyvai ir floros elementai. Jie buvo madingi pernai ir niekur nedingsta 2018-aisiais. Tad jei nespėjote namų papuošti augalų raštais dekoruotomis naktinėmis ar tarpinėmis užuolaidomis, tai dar galėsite padaryti ir šiemet.
  • Geometrinės formos. Tie, kurių namai yra minimalistinio stiliaus, geometrinėmis formomis dekoruoti užuolaidų audiniai puikiai tiks.
  • Linijos ir dryžiai. Jais puošti audiniai šiemet taip pat bus labai populiarūs. Jeigu manote, kad jūsų namuose trūksta dinamiškumo, rinkitės dryžuotus audinius.
  • Ryškios spalvos. Jeigu langus visą laiką dengėte pastelinių spalvų užuolaidomis, šiemet pakeiskite tai ryškiomis užuolaidomis. 2018 ypač rekomenduojama violetinė, žaliai mėlyna bei garstyčių geltona.

 Išsirinkite audinius, apgalvokite, kaip turėtų atrodyti galutinis rezultatas, ir išsakykite savo lūkesčius profesionaliam siuvėjui. Proceso pabaigoje galėsite džiaugtis rezultatu, kurio tikrai nerasite nei vienoje užuolaidų salono vitrinoje.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0