Būdai, kaip vizualiai padidinti vonios kambarį

Būdai, kaip vizualiai padidinti vonios kambarį

Svetainės dizaino tendencijos 2019: patogumas ir išmanumas
5 taisyklės, kaip pakeisti vonios kambarį
Kaip kokybiškai įsirengti būstą?
Kaip pasirūpinti savo verslo įvaizdžiu
Ką reikia žinoti apie tapetus?

Daug vonios kambarių Lietuvoje nepasižymi didele erdve, todėl dažnai tenka apžaisti esamą situaciją, pasitelkti kūryba bei technines žinias. ARSAN komanda dalinasi esminiais patarimais, kaip išsaugoti kuo daugiau laisvo ploto, sutalpinti būtiniausią vonios kambario įrangą ir vizualiai padidinti erdvę?

Vonia ar dušo kabina?

Asmeninė higiena yra vienas pagrindinių žmogaus poreikių, todėl ypač svarbu tinkamai pasirinkti, kur atliksite kasdienes vonios procedūras. Dažniausiai moterys mieliau renkasi vonias, kurioje jaučiasi tarsi SPA. Tačiau ką daryti, jeigu vonios kambario erdvė yra ribota laisvai pastatomai ar didesnių matmenų voniai? Rekomenduojame rinktis kompaktiško dydžio kampe montuojamą įrenginį – kampe pastatyta vonia suteikia galimybę sutalpinti kur kas daugiau buities reikmenų. O ką daryti jei kiti šeimos nariai mieliau rinktųsi dušo kabiną? Juk mažame vonios kambaryje yra sudėtinga sutalpinti abu įrenginius. Tokiu atveju, jei gaminys atlieka tą pačią pagrindinę funkciją – rekomenduojama rinktis vonią ir dušo kabiną viename, t. y., vonios sienelę. Svarbu atkreipti į dušo kabinos ar sienelės varstymo būdą. Rekomenduojame stumdomas arba sulankstomas dureles – tokiu būdu nekliudysite šalia esančios vonios įrangos ir išsaugosite daugiau laisvo ploto.

Atkreipkite dėmesį ir į dušo kabinos ar vonios sienelės stiklus. Turint mažą vonios kambarį, ne tik gerai reikia apgalvoti kaip sutaupyti daugiau vietos, bet ir kaip vizualiai padidinti erdvę – skaidrūs vonios pertvaros stiklai užtikrina geresnį šviesos pralaidumą, švaros ir beribės erdvės pojūtį.

Vonios baldai

Šviesus vonios kambarys vizualiai atrodo didesnis, todėl ir vonios baldai turėtų būti šviesių atspalvių – toks spalvinis pasirinkimas taip pat suteikia daugiau jaukumo. Mažoje erdvėje pakabinami baldai sukuria didesnės erdvės iliuziją. Tokiu principu rinkites ne tik baldus, bet ir tualetą, vonios priedus ir kitus būtinus vonios kambario elementus. Pakabinami įrenginiai pasitarnauja ir praktiškai –  po jais galite laikyti būtinus vonios reikmenis.

Nepamirškite veidrodžio! Tai ne tik stilinga interjero detalė, bet ir puikus triukas suteikti beribės erdvės įspūdį. Norint sutaupyti daugiau ploto, gerai pagalvokite kaip galėtumėte apjungti kelis svarbius elementus. Vienas tokių sprendimų – veidrodinė spintelė – taip sutaupote dar daugiau vietos, o spintelėje tvarkingai sudėtos priemonės leidžia praktiškai išnaudoti kiekvieną laisvą plotą.

Vandens maišytuvai

Kaip ir pakabinami baldai, taip ir sieniniai vandens maišytuvai taupo ir vizualiai didina erdvę. Tokie maišytuvai pasižymi šiuolaikišku minimalistiniu dizainu – jie neturi bereikalingų kyšančių detalių, todėl  jų priežiūra yra kur kas lengvesnė. Potinkinius kranus galite montuoti tiek duše, tiek prie vonios ar praustuvo.

Kalbant apie praustuvus, verčiau rinkitės įleidžiamus į stalviršį – jie yra mažiau pastebimi ir taip pat pasižymi paprastesne priežiūra. Mažas vonios plotas verčia mąstyti kūrybiškai ir apžaisti situaciją, todėl kartais žmonės praustuvus montuoja ir ant skalbimo mašinos.

Apsisprendę, kokią vonios įrangą ir baldus pasirinkt, galiausiai vertėtų pasirūpinti tinkamu apšvietimu. Daugiau šviesos – daugiau erdvės ir jaukumo. Taip pat pasirūpinkite, kad vonios kambaryje būtų tik patys reikalingiausi daiktai tam, kad neapsunkintumėte ir taip mažą vonios plotą, na o tvarkingoje ir švarioje erdvėje visuomet maloniau būti. Jeigu abejojate savo pasirinkimu – kviečiame apsilankyti ARSAN salone nemokamai konsultacijai. 

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0