Kaip atrodyti stilingai (pavasaris-vasara)

Kaip atrodyti stilingai (pavasaris-vasara)

Kaip išsirinkti laikrodį
Į ką atkreipti dėmesį renkantis madingus batus kelionėms ir ne tik?
Kaip pasidaryti matinį nagų laką
Kaip susipinti penkių sruogų kasą (video)
Rankovių tatuiruotės vyrams

Niekam ne paslaptis, jog Lietuvoje jau ima įsibėgėti pavasaris. Gatvėse vis dažniau galima pastebėti gražias merginas bei moteris, besistengiančias išsiskirti savo nepriekaištinga išvaizda. Greičiausiai neatsirastų prieštaraujančių, jog po niūrios žiemos, pavasaris tampa tikra atgaiva bei palaima akims. Žinoma, kiekviena mergina stengiasi atrodyti stilingai, tačiau tai gan sunku, nes mados, regis, keičiasi ne dienomis, o valandomis. Tenka pastebėti, jog parduotuvėse siūlomas prekes derinti gan sunku, ypač jei mergina nėra pratusi eksperimentuoti ar neturi natūralaus stiliaus pojūčio. Visgi, visa tai galima pakeisti, jums tereikia keleto pagrindinių sezono akcentų, kurie jums leis ne tik atrodyti neprilygstamai, tačiau taip pat išsiskirti iš minios.

kaip-atrodyti-stilingai4

 

Vienas pagrindinių pavasario – vasaros akcentų, džinsiniai šortukai. Kaip ir kiekvieną vasarą jie pagelbės bet kurioje situacijoje, leis atrodyti kasdieniškai, tačiau stilingai. Šį sezoną itin madingi aukšto liemens trumpi šortai. Jei siekiati pataikyti tiesiai į mados tendencijų dešimtuką – ieškokite šortų nubryzgusiomis siūlėmis bei iš apačios kyšančiomis vidinėmis kišenėmis.

 

 

 

 

 

 

kaip-atrodyti-stilingai3

 

Dar vienas sezono akcentas – trumpos, korseto tipo palaidinės. Tai vienas ryškiausių mados sprendimų, kuris ne tik pabrėžia kiekvienos merginos seksualumą, tačiau taip pat yra be galo moteriškas ir unikalus. Tai vienas tų rūbų, kurie grįžta į madą. Galima prisiminti, jog panašūs modeliai buvo madingi mūsų tėvų jaunystės laikais, tad galima drąsiai teigti jog mada sukasi ratu. Šis apdaras gali būti derinamas su įvairiais aukšto liemens šortais, sijonais ar džinsais. Jei svarstote, kokia spalva jums tiktų labiausiai, nebijokite rizikuoti ir rinkitės ryškias spalvas. Visgi, jei abejojate, rinkitės gėlėtus audinius, tai dar viena sezono būtinybė. Taigi, įsitikinkite, jog šį pavasarį – vasarą savo spintoje turite, ką nors gėlėto ar raštuoto.

 

kaip-atrodyti-stilingai2

 

Žinoma, kokia vasara be išskirtinio sijonėlio! Šį sezoną itin madingi aukštesnio liemens, tačiau gana trumpi sijonai. Šis modelis pabrėžia liemens liniją, tad jei jaučiate, jog tai vieta, kurios nenorite akcentuoti – venkite šio modelio. Taip pat atminkite, jog šis modelis itin laisvas ir šiek tiek pūstas, tad nesistenkite įsisprausti į aptemtus ir nepatogius drabužius. Kalbant apie spalvas, galima išskirti, jog šį sezoną nereikia bijoti itin ryškių spalvų. Vadovaukitės taisykle, kuo ryškiau, tuo geriau. Visgi, jei dėvėsite keletą skirtingų ryškių drabužių, jų spalvas tarpusavyje derinkite. Jei bijote, jog nepavyks, rinkitės tik vieną ryškų aprangos akcentą.

 

 

kaip-atrodyti-stilingai1

 

Galiausiai – ilga suknelė. Šio sezono mados tiesiog trykšta moteriškumu, na o kad geriau išskiria moters grožį, nei lengva ilga suknelė. Ši apranga puikiai tiks romantiškam vakarui mieste, ar pasivaikščiojimui pajūriu, tad nedvejokite ir investuokite į šį rūbą. Taip pat nepamirškite derinti kelių akcentų. Šiuo atveju rekomenduojama prisiminti nėrinius.  Net ir nedidelis nėriniuotas akcentas suknelei gali suteikti papildomo žavesio, o jūsų išvaizdai,- tobulo išbaigtumo.

Tai tik keli pagrindiniai sezonų akcentai, kuriuos spintoje privalo turėti kiekviena stilinga moteris. Žinoma, nebijokite eksperimentuoti ir priimkite iššūkius. Nepamirškite, jog mada gimsta gatvėje, tad jūs ją galite kurti kiekvieną dieną, jums tereikia noro ir trupučio fantazijos. Taigi, būkite gražios ir pasitikite vasarą su šypsena ir gera nuotaika!

KOMENTARAI

WORDPRESS: 2