Viskas, ką reikia žinoti apie plonus plaukus

Viskas, ką reikia žinoti apie plonus plaukus

7 patarimai, kaip prižiūrėti USB raktą
Kaip prižiūrėti rankų odą
Kaip auginti šparagus (smidrus)
Kaip tinkamai prižiūrėti megztinius
Kaip auginti pasiflora

Jei turite plonus plaukus, žinote, kad jie gali būti ir palaima, ir prakeiksmas. Geroji pusė yra ta, kad jūsų plonoms sruogoms padengti nereikia tiek daug produktų. Dažnai ploni plaukai yra natūraliai šilkiniai ir švelnūs, juos lengva formuoti karščiu.

Ploniems plaukams kartais prireikia šiek tiek pastangų, gali prireikti naudoti priemones nuo plaukų slinkimo kad jie atrodytų puikiai. Jei esate nusivylę visais ant podiumo matomais puošniais plaukais, esate ne vieni. Tačiau gera žinia yra ta, kad su tinkama rutina, priežiūra ir produktais galite išpuoselėti savo plonus plaukus!

Kas yra ploni plaukai?

Ploni plaukai apibūdina plaukų tekstūrą, kuri klasifikuojama pagal plaukų sruogų plotį, skersmenį ar apimtį. Jei jūsų plaukai ploni, atskiros sruogos yra mažesnio skersmens, o šiurkščių plaukų skersmuo yra storesnis.

Nežinote, kokio tipo plaukus turite? Atsakymą jums gali duoti paprastas plaukų tekstūros testas. Ištraukite plaukų sruogą ir patrinkite ją tarp pirštų. Jei jos nejaučiate, jūsų plaukų sruogos yra plonos. Jei tarp pirštų galiukų jaučiate, jūsų plaukai vidutinio stiprumo. Jei jaučiasi stori ir šiurkštūs plaukai, turite šiurkščius plaukus.

Kuo skiriasi ploni ir ploni plaukai?

Ar perbraukus rankomis per plaukus jaučiasi, kad jų nedaug? Atminkite, kad tai nebūtinai reiškia, jog jūsų plaukai ploni – jie gali būti tiesiog ploni.

Nors skamba panašiai, tai yra skirtingos plaukų savybės ar bruožai. Ploni plaukai reiškia sruogos storį, kaip ir pirmiau aprašytame tekstūros teste. Ploni plaukai rodo folikulų tankį arba tai, kaip arti viena kitos yra atskiros sruogos. Visiškai įmanoma, kad plaukai yra ir ploni, ir stori, ir šiurkštūs, ir ploni. Jei ši sąvoka jums vis dar neaiški, pagalvokite apie tai: Kai vyrai nupliksta, plaukams apibūdinti vartojama sąvoka plonėjimas, nes tam tikroje srityje jų plaukai yra mažiau tankiai apgyvendinti.

Kaip prižiūrėti plonus plaukus

Plonus plaukus galima lengvai prižiūrėti naudojant jūsų plaukų tipui tinkamus produktus. Kaip visada, geriausia pradėti nuo dušo. Kad išvengtumėte sruogų slinkimo, plaukite kasdien arba kas antrą dieną su apimties suteikiančiu šampūnu. Kai būsite pasiruošę naudoti kondicionierių, čia jau bus sudėtinga. Nors, žinoma, norite, kad jūsų plaukai būtų kondicionuojami, tačiau pernelyg sudrėkinti plaukai gali tapti plokšti ir negyvi. Jei jūsų šaknys greitai riebaluojasi, o ploni plaukai linkę tai daryti, sumažinkite naudojamo kondicionieriaus kiekį ir daugiau dėmesio skirkite plaukų galiukams, o ne šaknims. Šį balansavimo veiksmą taip pat galite įvaldyti naudodami bepalikiamąją priemonę, kuri padės atkurti, atstatyti ir iššukuoti jūsų sruogas. Užpurkškite ją po dušo ir vėlgi daugiausia dėmesio skirkite plaukų galiukams, o ne šaknims.

Po dušo nepamirškite, kad drėgni plaukai, ypač ploni, yra daug jautresni lūžinėjimui! Drėgmę iš plaukų ištraukite rankšluosčiu, o ne stipriai trinkite. Dėl tos pačios priežasties venkite šukuoti šlapius plaukus. Kai turite laiko, leiskite plaukams išdžiūti ore, kad išvengtumėte karščio žalos. Jei turite naudoti karštį, naudokite žemą temperatūrą ir nepamirškite prieš tai patepti apsaugine priemone nuo karščio!

Senas posakis esate tai, ką valgote tinka ir jūsų plaukams. Būtinai įtraukite į savo racioną biotino turinčių maisto produktų, pavyzdžiui, riešutų, bananų ir kiaušinių trynių. Jei manote, kad vien su maistu negaunate pakankamai biotino, galima rinktis maisto papildus.

Gudrybės nuo riebalavimosi

Plaukite plaukus kasdien. Skirtingai nei kitų tipų plaukams, norint kovoti su riebalavimusi, tai būtina daryti. Naudokite šampūną be sulfatų, kuris neatima iš plaukų būtinos drėgmės.

Tepkite produktus nuo plaukų ilgio vidurio iki galiukų. Daugelis produktų yra per sunkūs ploniems plaukams, ypač kai jie naudojami ties šaknimis.

Prieš išeidami iš namų 100 % nusausinkite plaukus. Jei to nepadarysite, gali susidaryti riebių ir negyvybingų plaukų iliuzija.

Jei abejojate, turėkite po ranka sausą šampūną! Greitas purškimas gali akimirksniu atnaujinti stilių.

Patarimas: Sausą šampūną naudokite vakare, o ne ryte. Tai suteiks daugiau laiko absorbuoti riebalų perteklių, o kitą dieną plaukai taps tekstūriškesni ir didesnės apimties.

 

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: