...

Kaip išsirinkti sijoną pagal figūros tipą

Kaip išsirinkti sijoną pagal figūros tipą

Kaip susipinti penkių sruogų kasą (video)
Būdai, kaip vizualiai padidinti vonios kambarį
Viskas, ką reikia žinoti apie plonus plaukus
Kokiais kriterijais vadovaujantis rinktis apatinį trikotažą
Kaip išsirinkti laikrodį

Kiekvienos moters figūra yra skirtinga ir unikali. Visuomenėje sklandantys mitai, jog kiekviena mergina turi turėti tam tikrus išmatavimus ar sverti ne daugiau nustatytos ribos – kvailystės. Žmonės yra skirtingi ir negalima tikėtis, jog kiekvienas galės pasižymėti  tam tikrais standartais. Priešingai, tai jog esame skirtingi turėtų džiuginti, na o kūno linijos yra ne išimtis. Jei manote, jog dėl savo apvalumų negalite atrodyti nepriekaištingai – klystate. Viskas, ko jums reikia, tai informacija, kaip pritaikyti drabužius ir išryškinti savo privalumus. Net ir pačios menkiausios smulkmenos gali turėti milžinišką įtaką. Taigi, visų pirma išmokite pamilti save tokią, kokia esate ir tik tada galėsite spinduliuoti tik vidiniu, tiek išoriniu grožiu. Kalbant apie drabužius, sunkiausia prisitaikyti tinkamus sijonus ar sukneles. Niekam ne paslaptis, jog atėjus į madą vienam ar kitam modeliui, visos merginos rengiasi vienodai ir net nesivargina pasvarstyti ar tai joms tinka. Jei nenorite padaryti šios klaidos, štai keli patarimai, kurie padės jums apsipirkinėti.

Visų pirma nustatykite savo figūros tipą:

kaip-issirinkti-sijona-pagal-figuros-tipa5

Tai – dažniausiai pasitaikančios figūros:[list_style_star]

  • Bananas – pečių ir klubų plotis beveik identiškas, talija nežymi;
  • Obuolys – krūtinė plačiausia kūno dalis, siauri klubai;
  • Kriaušė – klubai plačiausia kūno dalis, siaura krūtinė;
  • Smėlio laikrodis – liemuo siauriausia kūno dalis, itin ryški talija, o klubai ir krūtinė panašios apimties.

[/list_style_star]

kaip-issirinkti-sijona-pagal-figuros-tipa1

Jei jūsų figūra banano formos, jums reikėtų rinktis trumpus sijonus, mat taip išryškinsite savo kojas ir pabrėšite savo ūgį. Taip pat sijonai turėtų būti voko formos, kitaip tariant šiek tiek platėjantys. Toks modelis sukurs iliuziją, jog jūsų klubai platesni, na o tai suteiks visai išvaizdai daugiau balanso. Tais pačiais patarimai vertėtų naudotis ir tada, kai perkate sukneles.

kaip-issirinkti-sijona-pagal-figuros-tipa2Moterys, kurios yra obuolio formos, greičiausiai supranta, jog jų tikslas yra itin dramatiškai padidinti klubų apimtis. Tai ne tas pats, kaip anksčiau minėtas voko formos sijonas. Jums reikia daugiau pagalbos šioje vietoje. Taigi, rinkitės trumpus ir laisvus sijonus. Tai gali būti klostuoti ar kiti variantai, kuriuose gausu audinio. Didelis audinio kiekis padės sukurti vaizdą, jog jūsų klubų ir krūtinės apimtys yra identiškos. Nepamirškite, jog jūsų pasirinktas modelis turi platėti.

kaip-issirinkti-sijona-pagal-figuros-tipa3Kriaušės formos figūrą turinčioms merginoms derėtų rinktis sijonus aukštu liemeniu. Toks modelis pabrėš siaurą liemenį ir sumažins klubų apimtis. Taip pat jei rinksitės ilgesnius bei laisvus sijonus galite pasiekti dar geresnių rezultatų. Nepamirškite, jog svarbiausia teisingai nustatyti savo figūros tipą ir atsirinkti tinkamą modelį. Iš mados nėra jokios naudos, jei dėvite tai, aks jums netinka.

kaip-issirinkti-sijona-pagal-figuros-tipa4Galiausiai – smėlio laikrodžio forma. Tai yra laikoma pačia gražiausia bei tobuliausia moters figūra. Visgi, tokią figūrą turinčios moterys turėtų žinoti, jog joms geriausiai tinka pieštuko tipo sijonai bei suknelės. Tai aukšto liemens itin prigludę modeliai, kurie išryškina visus privalumus: gražią taliją, krūtinės ir klubų simetriją.

Nepamirškite, jog kad ir kokią figūrą turėtumėte, galite atrodyti nepriekaištingai ir visai nesvarbu, jog neatitinkate kažkieno sugalvotų standartų. Jūs esate unikali ir turite tuo didžiuotis!

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 1
  • comment-avatar
    Kelnes moterims Prieš 6 metai

    O jei trumpos kojos ir ilgas liemuo, koks sijonas tinka? Taip pat kokio tipo kelnes dar labiau netrumpintu koju?

DISQUS: 0