Pagrindinis » sveikata » Namų daktaras » Kaip atitolinti mėnesines

Kaip atitolinti mėnesines

Kaip atitolinti mėnesines

Kiekviena kiekviena mergina ar moteris savo kalendoriuje nuolatos žymisi menstruacijų ciklą. Tai ne tik padeda sekti jo trukmę, apskaičiuoti vaisingas dienas, bet ir leidžia atitinkamai planuoti laiką. Žinoma, šiais laikais galima rinktis iš begalės skirtingų priemonių, padedančių palengvinti „tomis dienomis“ tvyrančią įtampą, visgi kartais to neužtenka. Niekam ne paslaptis, jog menstruacijų ciklas, nors ir visiškai natūralus gamtos dėsnis, kelia milžinišką diskomfortą. Per eilę metų moterys sugeba prie jo prisitaikyti, tačiau yra dienų (tokių kaip vestuvės, išleistuvės ir t.t.), kai nerimavimas dėl mėnesinių keliamų problemų yra tiesiog paskutinis lašas jūroje, ir, regis, padarytumėte viską, jog jos prasidėtų bent vieną dieną vėliau. Tokiais atvejais, kai ciklą norite atitolinti nežymiai, jums nereikia jokių specialių priemonių medikamentų, tai galite padaryti tiesiog iš anksto planuodamos savo laiką.

kaip-atitolinti-menesines1

Pats populiariausias ir be jokios abejonės natūraliausias būdas atitolinti mėnesinių ciklą – vitaminas C. Tačiau nepamirškite, jog, norint atitolinti mėnesines, jį reikia pradėti vartoti iš anksto, bent kelias savaites prieš numatomas menstruacijas. Žinoma, vitaminas C yra prieinamas įvairiomis formomis, taigi galite rinktis:

    • Kelias vitamino C tabletes per dieną (laikotarpis 2 svaitės). Nepamirškite, jog, vartodamos šį vitaminą didesniais kiekiais galite sukelti skrandžio negalavimus, ar net iššaukti alergiją, o tai būtų dar didesnis trukdis jūsų šventės metu.
    • Taip pat, jei nemėgstate tablečių,- jas galite pakeisti šviežiai spaustomis citrinų sultimis ar tiesiog gabalėliais, pagardintais cukrumi.
    • Dar viena galimybė – maišyti citrinos rūgštį su vandeniu, o gautą tyrę vartoti su maistu. Šį mišinį rekomenduojama naudoti rečiau nei tabletes ar natūralias citrinų sultis.

Išsirinkus jums tinkamą bei priimtiną vitamino C formą, pradėkite ją vartoti, likus 1-2 savaitėms iki ciklo. Jei norite maksimalių rezultatų, galite naudotis ir papildomomis priemonėmis:

    • Į savo racioną įtraukite įvairių rūšių citrusinių vaisių, pastarieji padės nutolinti ciklą.
    • Įprastą arbatą keiskite dilgėlių arbata. Rekomenduojama išgerti ~2 puodelius per dieną, tai ne tik padės atkelti mėnesines, bet ir sumažins skausmus, kraujavimą, o mėnesinės truks trumpiau nei įprasta.

Nepamirškite, jog kiekvienos moters organizmas skirtingas ir tai, kas galbūt tinka vienai, yra visiškai nepriimtina kitai. Taigi, pajutę bet kokį šalutinį poveikį – nedelsiant kreipkitės į šeimos daktarą.


Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Skaityti daugiau

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Uždaryti