...

Kaip sumažinti randą

Kaip sumažinti randą

Kaip pasidaryti plaukų laką namuose
Kaip atnaujinti subraižytą telefono ekraną
Kaip valyti medinę pjaustymo lentelę
Kaip teisingai plauti ir nusausinti salotų lapus
Kaip išvalyti šaldytuvą ir panaikinti nemalonų kvapą?

Sakoma randai puošia vyrą, bet ar tikrai, o kaip su moterimis? Traumuotos odos ar vidaus organų ląstelės visada susijungia jungiamuoju audiniu. Odos paviršiuje tai atrodo kaip paprastas randas. Visiškai atsikratyti randų, žinoma, bus sunku, o štai sumažinti juos ir padaryti mažiau matomus pilnai realu. Tai štai Jums keletas patarimų kuriuos galite patys atlikti namuose ir sumažinti nepageidaujamus randus.

Nuo ko atsiranda randai?

Dažniausiai randai atsiranda patyrus traumas dirbant namų ūkio darbus, naudojantis statybiniais įrankiais, įsipjovus. Neretai randai susidaro susižalojus aktyvaus laisvalaikio metu, sportuojant, o vaikai dažnai nukenčia įkandus gyvūnams. Pasitaiko atvejų, kai randai atsiranda nuo prisilietimo prie nuodingo augalo.

 

Rando mažinimas

1. Daugumoje atvejų randai lieka dėl neteisingos žaizdos priežiūros. Todėl tvarkydami šviežius randus pirmiausia gerai atlikite pirminį apdirbimą. Tam naudokite vandenilio peroksidą(gerai valo žaizdas nuo pašalinių dalelių, purvo, priemaišų, o taip pat žudo ligas sukeliančius mikrobus), spiritą, degtinę, jodą, briliantinę žalumą-viską, kas yra po ranka. O paskui imkitės rando gydymo.

2. Įsigykite vaistinėje antibakterinių tepalų, kurie greitina gijimą ir mažina randų dydį, pavyzdžiui:
kontraktubeks, dermatiks, solkoseril, metiluracil ir pan. Bet turėkite omenyje, kad efektas bus geresnis, jei jūs naudosite žaizdas gydančius tepalus ant šviežių randų. Nenaudokite savarankiškai kažkokių tepalų, pasikonsultuokite su gydytoju, todėl kad neteisingai naudodami galite pabloginti būklę.

3. Naudokite specialias silikono juostas meniform, kurios mažina rando audinio formavimąsi. Šiuo metu jos plačiai paplitusios ir yra pleistro su geliu formos. Užklijuokite pleistrą ant rando ir palaukite laiką, nurodytą instrukcijoje.

4. Kad sumažintumėte senų randų dydį, naudokite vitaminą E. Mėnesio bėgyje kasdien tepkite randą ir pastebėsite, kaip ženkliai sumažės jo apimtys. Vitaminas E taip pat padeda žaizdos gijimui ir mažina rando dydį, kuris atsiranda užgijus.

5. Jei leidžia lėšos, pabandykite sumažinti randą profesionaliais metodais, pavyzdžiui lazerine terapija. Pirmų dviejų savaičių bėgyje gali atsirasti pūlinys ir paraudimas rando vietoje, o pabaigoje iš jo liks tik nedidelė tamsesnė vieta.
6. Naudokite šaltalankių aliejų, kuris turi stiprų regeneruojantį poveikį ir padės jums sumažinti rando dydį.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: