Kaip pasidaryti matinį nagų laką

Kaip pasidaryti matinį nagų laką

Kaip kovoti prieš langų rasojimą
Kaip pasidaryti natūralų veido prausiklį
Kaip atpažinti kokybiškus kiaušinius?
Kaip užmigti, jei kankina nemiga
Cinamonas – jo vartojimas ir nauda žmogaus organizmui

2013 metų mados tendencijos apima visa, kas moteriška ir originalu. Šį sezoną itin daug dėmesio skiriamas moters rankoms, o dar tiksliau nagams. Mados ekspertai akcentuoja, jog nagų ilgis ar forma nėra svarbi, tačiau visgi privaloma stengtis išsiskirti įmantriomis iššaukiančiomis spalvomis ar lakavimo technikomis. Viena jų – matiniai nagai. Užsienyje ši mada jau spėjo įsibėgėti, tuo tarpu Lietuvoje tai vis dar naujovė. Taigi, jei jūsų tikslas išsiskirti, tai gali būti puiki galimybė. Specializuotose parduotuvėse galima rasti įvairių priemonių, skirtų tam, jog jūsų turimas nagų lakas dengtų matiniu paviršiumi, tačiau pastarųjų kaina yra gan didelė. Jei nenorite švaistyti pinigų, pateiksime kelta būdų, kaip jūsų turimą nagų laką paversti matiniu!

[dropcap_red] 1 [/dropcap_red] Pirmas būdas paversti turimą nagų laką į matinį – panaudoti vandens garus. Taip išgirdote teisingai, tai viskas, ko jums prireiks. Taigi, užkaiskite puodelį vandens (gali naudoti ir verdančios sriubos garus!) ir palaukite kol vanduo užvirs. Kai vanduo ims burbuliuoti, nusilakuokite vienos rankos nagus ir iš karto prineškite juos virš verdančio vandens. Žinoma, laikykitės saugaus atstumo ir nenusideginkite, tačiau stenkitės jog visų pirštų nagai būtų virš garų. Palaikykite ranką tokioje pozicijoje 3-4 sekundes ir atitraukite. Turėjote pastebėti, jog jūsų nagų paviršius dabar matinis. Procesą pakartokite su kitos rankos nagais ir džiaukitės savo nauju nagų lakavimo stiliumi!

Stebėkite procesą video pamokoje:

[dropcap_red] 2 [/dropcap_red] Dar vienas būdas paversti turimą nagų laką matinių – naudoti sodą!

Jums prireiks:[list_style_star]

 • Norimos spalvos nagų lako;
 • Sodos;
 • Nereikalingo uogienės dangtelio;
 • Medinio pagaliuko maišymui.

 

[/list_style_star]

Taigi, ant dangtelio užlašinkite kelis lašelius nagų lako ir įberkite šiek tiek sodos. Viską sumaišykite mediniu pagaliuku ir paruoštą masę tepkite ant nago. Iš pradžių jums gali pasirodyti keista, nes masė bus lipni ir dengsis sunkiai, tačiau lakui ėmus džiūti paviršius išsilygins ir jūsų nagai bus padengti lygiu matiniu paviršiumi.

[attention] Naudodami šį metodą dirbkite greitai, nes sumaišius laką su soda masė džiūna greičiau nei  įprastai. Taip pat naudokite tik kelis lašus lako kiekvienam nagui, nes nes paruošta mase nulakuoti daugiau nei du nagus yra itin sudėtinga [/attention]

Sekite procesą video pamokoje:

KOMENTARAI

WORDPRESS: 4
 • comment-avatar
  krakmolas 7 m. ago

  tai kad antram variante naudoja ne sodą o kukurūzų krakmolą, reikėtų pagilinti anglų kalbos žinias 😛

 • comment-avatar
  soda 7 m. ago

  Su soda irgi tas pats išeina, vakar dariausi galiu patvirtinti 😀

 • comment-avatar
  Negrita 7 m. ago

  Geri patarimai! bandziau su verdancio vandens garais, gaunasi puikus matinis manikiuras. paprasta, greita ir nereikia pinigu brangiems matiniams lakams leisti.