Kaip atnaujinti subraižytą telefono ekraną

Kaip atnaujinti subraižytą telefono ekraną

Kaip atpažinti kokybiškus kiaušinius?
Kaip atitolinti mėnesines
Tinkamas Dirvožemio rūgštingumas Ph
Kaip teisingai plauti ir nusausinti salotų lapus
Ar žindomam kūdikiui reikia duoti vandens

Įbrėžimai – smulkesni ir gilesni – ant mobiliųjų telefonų, planšetinių kompiuterių  ar  nešiojamų kompiuterių ekranų erzina jų turėtojus, bet, deja, tokių atsiranda net atsargiausiam šeimininkui. Siūlome keletą paprastų priemonių, kaip atnaujinti savo mėgstamus prietaisus nekeičiant nei ekrano, bei nenešant savo įrenginių pas meistrus.

Dantų pasta. Šiek tiek dantų pastos uždėkite ant vatos tampono ar švaraus minkšto audinio ir apskritimo formos judesiais įtrinkite įbrėžtą ekrano vietą. Tada ekraną nušluostykite lengvai sudrėkintu audiniu.

Automobilių priemonė įbrėžimams pašalinti. Priemonės, skirtos įbrėžimams ar įdrėskimams nuo automobilių paviršių pašalinti, pavyzdžiui, „Turtle Wax”, „3M Scratch” ir „Swirl Remover”, gali panaikinti įbrėžimus ir ant jūsų prietaisų ekranų.

Švitrinis popierius. Šis būdas skamba kiek netikėtai, o kai kam sukels net ironišką šypsnį. Bet paslaptis ta, kad reikia naudoti smulkiausių grūdelių švitrinį popierių – tokio galima rasti prekybos centruose. Šis metodas gali būti mažumėlę rizikingas, tad, prieš pradėdami tvarkyti kad ir savo mobiliojo telefono ekraną, pirmiausia pabandykite ant panašaus paviršiaus.

Valgomoji soda. Nedideliame indelyje sumaišykite dvi dalis valgomosios sodos ir vieną dalį vandens. Maišykite tol, kol susidarys tiršta vienoda masė. Šios masės uždėkite ant minkšto audinio ir rūpestingai patrinkite įbrėžimus ar įdrėskimus ant ekrano. Po to ekraną nuvalykite lengvai sudrėkinta šluoste, kad neliktų sodos likučių.

Vaikų pabarstai. Įpylus vandens į vaikišką pudrą gaunama masė, kurią galima taip pat panaudoti įbrėžimams ar įdrėskimams pašalinti. Ją naudokite taip kaip valgomąją sodą.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0