Kaip numalšinti danties skausmą

Kaip numalšinti danties skausmą

Kmynų arbata | Kmynų nauda sveikatai
Kaip gydyti nudegimus
Kaip sumažinti spaudimą, pulsą
Kaip teisingai naudotis soliarumu
Pirmieji nėštumo požymiai

Dantų skausmas tai vienas nemaloniausių dalykų, ir belaukiant vizito pas odontologą neretai ieškoma būdų, kurie padėtų numalšinti danties skausmą. Dantų skausmas dažniausiai būna netikėtas ir labai nemalonus svečias. Kartais problemų iškyla ir būnant gamtoje ar atostogaujant užsienyje. Kovoti su danties skausmu galima ir įvairiais natūraliais būdais – daugumą „vaistų“ galite rasti tiesiog virtuvėje.

1. Druskos tirpalas

Druskos galima rasti praktiškai kiekvienuose namuose. Jei netikėtai suskaudo dantį, stiklinėje šilto vandens ištirpinkite šaukštą druskos ir kelis kartus praskalaukite burną. Skausmas turėtų sumažėti.

2. Arbatmedžio aliejus

Eterinis arbatmedžio aliejus taip pat gali padėti sumažinti danties skausmą: užlašinkite kelis lašus arbatmedžio aliejaus ant skaudančio danties ir pamasažuokite pirštais – tai padės labiau aliejui įsigerti, ir po kurio laiko skausmas sumažės.

3. Gvazdikėliai

Gvazdikėliai jau nuo seno naudojami mažinti danties skausmą. Galite uždėti kelis gvazdikėlius ant skaudančio danties, ir sukandus laikyti, kol skausmas aprims. Taip pat galima naudoti ir eterinį gvazdikėlių aliejų – užlašinkite kelis lašus ant skaudančio danties.

4. Obuolių actas

Vatos diskelį pamirkykite obuolių acte ir dėkite ant danties. Vatos tamponėlį palaikykite prie danties kelias minutes – per tiek laiko skausmas turėtų nurimti.

5. Imbiero šaknis

Atsipjauti gabalėlį šviežio imbiero ir pakramtyti ta puse, kur yra skaudantis dantis – skausmas kaipmat sumažės.

6. Česnakas

Nulupti skiltelę česnako, sutrinti ir dėti tarp skaudančio danties ir skruosto. Arba pasigaminti pastą iš smulkinto česnako ir druskos.

7. Pipirmėtės

Pakramtyti šviežių pipirmėčių lapų skaudančia vieta, pakramčius iš karto neišspjauti, o palaikyti juos ant geliančio danties.

8. Sodos tirpalas

Stiklinėje vandens ištirpinkite šaukštą sodos, ir kelis kartus praskalaukite burną. Taip pat galite šaukštelyje ištirpinti žiupsnelį sodos, uždėti tyrę ant vatos tamponėlio, ir pridėti prie danties.

9. Ledo gabalėliai

Maišelį su ledo gabalėliais suvynioti į medžiagą arba ploną rankšluostį ir priglausti prie skaudančios vietos. Jeigu nepadeda – išbandyti karštą kompresą.

10. Alkoholis

Išskalaukite burną viskiu, škotišku viskiu, brendžiu arba degtine. Tai sumažins dantų arba dantenų skausmą. Taip pat galite naudoti burnos skalavimo skystį, kurio sudėtyje daug alkoholio.

Jeigu dantų skausmas yra nepakeliamas, ir stomatologai nedirba (dėl paros meto arba savaitgalio), važiuokite į ligoninės priimamąjį, kur jums bus suteikta pirmoji pagalba. Jei šalia yra visą parą dirbanti vaistinė, galite nusipirkti stiprių nuskausminamųjų.
2.3
OVERALL SCORE
Pagalba
14 user votes x 2.1

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: