Kaip statyti taures ant nugaros

Kaip statyti taures ant nugaros

Ar žinai kas yra celiakija ir koks celiakijos gydymas?
Kaip naudoti vaistinį šalaviją
Kaip pasidaryti veido kaukę nuo spuogų
Kaip prižiūrėti odą natūraliomis priemonėmis
Spirulina dumblių – nauda žmogaus organizmui

Mūsų sveikata visada yra didžiausias turtas, todėl svarbu rasti efektyvius būdus ją palaikyti ir atkurti. Viena iš seniausių medicinos praktikų, kuriai būdingas ilgas istorijos kelias ir puikūs rezultatai, yra vakuum-terapija taurėmis. Nors šis metodas seniai nebesigirdi garsiose ligoninėse, jis išlieka vertinga alternatyva daugeliui sveikatos problemų.

Kas yra taurių statymas?

Taurių statymas yra senovės kinų medicinos gydymo būdas, grindžiamas įsitikinimu, kad tam tikras ligas ir negalavimus sukelia sutrikusi kraujotaka ir energijos tėkmė kūne. Tai yra procedūra, kuria metu gydytojas stato specialias taurės (dažniausiai stiklines arba silikonines) pacientui ant odos. Dėl susidarančio spaudimo oda įtraukiama į taurės vidų, o tai gali turėti įvairių teigiamų poveikių organizmui.

tauriu statymas - ZinauKaip.lt

Kuo taurių statymas gali padėti?

Taurių statymu dažniausiai gydomi chroniniai skausmai, ypač nugaros ir galvos skausmai. Šis metodas taip pat gali būti naudingas mažinant stresą, kuris dažnai sukelia raumenų įtampą. Daugelis žmonių teigia, kad taurių statymas padeda detoksikuoti organizmą, bet svarbu suprasti, kad tai nėra tikra detoksikacija. Taurės statymas gali sumažinti uždegimą tam tikroje kūno vietoje, pagerindamas kraujotaką ir pritraukdamas imuninės sistemos ląsteles, kurios padeda pašalinti patinimą.

Yra mokslinių tyrimų, kurie rodo, kad taurių statymas gali būti veiksmingas gydant chroninius skausmus. Tačiau šie tyrimai dar nėra visiškai išnagrinėti, ir reikia daugiau tyrimų, kad galėtume tiksliai įvertinti šio metodo efektyvumą.

Taurių statymas ir stresas

Taip pat svarbu paminėti, kad taurių statymas gali padėti mažinti stresą. Tai ypač veiksminga gydant fizinius streso padarinius, ypač kai taurių statymą derinate su akupunktūra. Akupunktūra gali padėti organizmui gaminti endorfinus, kurie gali pagerinti jūsų emocinę būseną. Derinant taurių statymą su akupunktūra, galima efektyviai veikti tiek fizinį, tiek psichinį stresą.taureliu statymas - ZinauKaip.lt

Ar taurių statymas saugus?

Trumpai tariant, taurių statymas yra saugus gydymo būdas. Tačiau po procedūros ant odos gali likti ryškios dėmės, kurios išlieka kelias dienas ar net kelias savaites. Be to, reikėtų vengti taurių statymo vietų, kur oda yra labai jautri, kad būtų išvengta žaizdų.

Taip pat svarbu prisiminti, kad taurių statymo nereikėtų bandyti, jei vartojate kraują skystinančius vaistus, jūsų kraujas sunkiai kreša, galimas kraujo krešulių susidarymas organizme arba jei turite atvires žaizdas. Jei norite išbandyti taurių statymą, geriausia tai daryti su kompetentingo specialisto priežiūra. Akupunktūros specialistai dažnai yra geriausi taurių statymo specialistai.

Seniai pamiršta, bet vertinga vakuum-terapija

Tai, kuriems apie 40 metų, dar puikiai prisimena taures, kuriomis buvo gydomi nuo peršalimo, bronchito ar plaučių uždegimo. Vėliau išpopuliarėjo garstyčios, įvairūs importiniai tepalai, antibiotikai. Ligoninėse šio gydymo būdo atsisakyta jau seniai. Tačiau dar yra žmonių, tebeturinčių namuose medicininių taurių, jomis besigydančių ir patenkintų šiuo gydymosi metodu.

Istorinė perspektyva: Nuo Antikos laikų iki šių dienųkaip statyti taures ant nugaros - ZinauKaip.lt

Gydymas vakuumu buvo žinomas dar senovėje: ant odos buvo dedami tuščiaviduriai gyvulių ragai, įvairūs indai, kurie, jų viduje liepsnos pagalba išretinus orą, prisisiurbdavo prie kūno. Iki šiol mums pažįstamų medicininių taurių forma išlikusi nuo garsaus romėnų mokslininko, antikinės medicinos klasiko, gladiatorių ir atletų mokyklos gydytojo Galeno laikų.

Vakuum-terapija: Ką apie ją sako medicinos specialistai?

Amerikos gydytojai šį metodą uždraudė, o tai kelia klausimą: ar tikrai jis saugus? Medicinos specialistai teigia, kad gydymas taurėmis nėra blogas, tačiau jį senokai pamiršo, nes atsirado naujos gydymo technologijos ir efektyvūs vaistai.vakuminiu taureliu terapija - ZinauKaip.lt

Klaipėdos vaikų ligoninės II pediatrijos skyriaus vedėja Danė Pečkienė pasakojo, kad pediatrijos praktikoje taurės retai benaudojamos. Ji pabrėžia, kad būtina šį metodą naudoti atsargiai, nes netinkamai elgiantis su degiu skysčiu, galima nusideginti. Degantis fakeliukas, įkištas į taurės vidų, gali išdeginant deguonį per porą sekundžių, o taurė gali užvožti ant kūno dalies, nudegdama odą.

Teisinga procedūra: Kaip naudoti medicinines taurės

Taurių naudojimas turi būti atliekamas tik su atsargumu. Jų negalima naudoti ūmiame ligos periode, kai pakilusi temperatūra. Be to, taurės turi būti dedamos tik ant tam tikrų kūno dalių, nepaliekant pažeidimų ant širdies sritys ar menčių, kur plonas poodinis sluoksnis. Vietą, ant kurios dedamos taurės, būtina patepti riebiu tepalu ar vazelinu.

Platus panaudojimas ir sveikatingas poveikis

Vakuum-terapija taurėmis gali būti naudojama ne tik gydant kvėpavimo ligas, bet ir mažinant skausmą dėl osteochondrozės, artrito, radikulito, po traumų. Taip pat šis metodas padeda kovoti su celiulitu, nemiga, galvos skausmais ir pervargimu. Be to, taurės gali padėti reguliuoti kraujospūdį ir kraujotaką.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: