...

Kada būtina naudoti hidroizoliaciją?

Kada būtina naudoti hidroizoliaciją?

Skirtingos fasado apdailos priemonės – kaip išsirinkti?
Mobilūs nameliai vietoj gyvenamųjų namų: ar verta rinktis?
Saulės elektrinės namams – švari, efektyvi ir savarankiška elektros energija
Šiuolaikinės sodo pavėsinės: dizaino ir medžiagų tendencijos
PASTATOMŲ KLOZETŲ PRIVALUMAI IR TRŪKUMAI

Kalbant apie jūsų pastato vientisumo užtikrinimą, apsauga nuo vandens įsiskverbimo ir teršalų garų užima pirmąją vietą dalykų, kuriuos reikia pridėti prie jūsų konstrukcijos, sąraše. Hidroizoliacinių membranų naudojimas yra populiarus pastatų pasirinkimas ir suteikia daug ilgalaikių privalumų, kurie gali padidinti jų bendrą ilgaamžiškumą. Pažiūrėkime, kokie yra vandeniui atsparaus pagrindo pranašumai ir kaip pasirinkus tinkamą hidroizoliacinę membraną padės apsaugoti jūsų kliento investicijas.

Kas yra hidroizoliacija?

Žinote, kas yra hidroizoliacinė membrana, bet ar žinote, kaip paaiškinti, kas tai yra ir kodėl ji svarbi mažiau patirties turintiems? Hidroizoliacinės membranos gaminamos iš hidrofobinės medžiagos sluoksnių, kurie neleidžia prasiskverbti vandeniui arba hidrofilinei medžiagai, kuri plečiasi, kai liečiasi su vandeniu. Neretai naudojami keli hidroizoliacinių membranų sluoksniai, siekiant užtikrinti efektyvumą ir padidinti ilgaamžiškumą. Pastatų apvalkalų konsultantai, rangovai ir statybininkai gali rinktis iš įvairių hidroizoliacinių sistemų, atsižvelgdami į savo užsakovo hidroizoliacijos poreikius, kuriuos apžvelgsime toliau.

Ar reikalinga hidroizoliacinė membrana?

Vienas geriausių būdų, kaip užtikrinti, kad jūsų kliento pastatas laikui bėgant būtų apsaugotas, yra vandeniui atsparus pamatas. Aukštos kokybės pamatų hidroizoliacinė membrana tarnauja kaip svarbiausia barjeras tarp betono ir aplinkinės žemės. Tai padeda išvengti vandens įsiskverbimo ir netgi gali atsispirti kenksmingiems teršalams patekti į konstrukciją. Betonas  yra porėtos medžiagos, todėl pastatui nusistovėjus laikui bėgant jis gali įtrūkti arba nutekėti dėl vandens spaudimo žemesnės kokybės pamatams. Jei pastatas yra vietoje, kurioje esama užteršimo, gali susidaryti pavojingos sąlygos, kai metano dujos arba garai iš užteršto grunto ir (arba) gruntinio vandens migruoja per betono nelygumus.

Yra aukštesnės ir žemesnės klasės medžiagų hidroizoliacijai: Aukštesnė klasė: balkonams, automobilių stovėjimo aikštelėms, stogo terasoms ir aikštėms reikia hidroizoliacijos, kad pastato apvalkalas būtų apsaugotas nuo drėgmės patekimo. Šie gaminiai turi būti nepralaidūs vandeniui, prisitaikyti prie įvairių temperatūrų, o kai kuriais atvejais – atsparūs UV spinduliams ir būti estetiški.

Žemesnės kokybės: žemesnės kokybės medžiagos sukurtos taip, kad atlaikytų unikalius iššūkius. Betoniniai pamatai gali būti veikiami vandens arba neigiamo vandens slėgio, net jei nėra požeminio vandens lygio. Dėl to vanduo kaupiasi puresniame dirvožemyje ir laikomas arti pamato, kur gali būti padaryta žala. Jei pastato pamatai statomi į gruntinio vandens sluoksnį, hidroizoliacija akivaizdžiai tampa svarbesnė. Daugiau informacijos galite rasti internetiniame puslapyje.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0