Kaip pasidaryti veido kaukę nuo spuogų

Kaip pasidaryti veido kaukę nuo spuogų

Kaip atskirti originalius kvepalus nuo klastočių
Kaip sode išnaikinti sraiges ir šliužus
Kaip nusimegzti kojines
Kaip ilgiau išsaugoti savo nešiojamo kompiuterio bateriją
Kaip nuvalyti lygintuvą

Pavasaris – tai gamtos atgijimo metas. Jo metu, kiekviena mergina ar moteris stengiasi atgaivinti savo veido odą bei natūralų grožį. Žinoma, tai padaryti gan sunku, turint omenyje, jog artėja egzaminų bei sesijų maratonas. Įvairių priežasčių sukeltas stresas palieka jūsų veide pėdsakus ir tai ne visada raukšlės. Nervinimasis dėl egzamino ar artėjančio kontrolinio darbo taip pat gali paskatinti įvairius bėrimus. Tad jei jaučiate, jog jūsų oda ėmė dirgti ir atsiranda anksčiau nebuvusių spuogelių – palepinkite save namuose gaminta kauke. Pateiksime keletą paprastų būdų, kaip pasidaryti veido kaukę nuo spuogų.

kaip-pasidaryti-veido-kauke-nuo-spuogu1

 

Medaus ir cinamono kaukė

Šiai kaukei jums prireiks vos keleto ingridientų, kuriuos greičiausiai jau turite namuose: cinamono ir medaus. Pasiruoškite švarų dubenėlį, į jį įberkite du valgomus šaukštus cinamono bei tokį pat kiekį medaus. Viską gerai išmaišykite ir pašildykite mikrobangų krosnelėje ~30 sekundžių. Tada, dar kartą išmaišykite ir įsitikinkite, jog gavosi į karštą šokoladą panaši tyrė.

 

Naudojimas: tepkite kaukę ant veido ir palaikykite 15 minučių. Galiausiai – nuplaukite šiltu vandeniu.

 

kaip-pasidaryti-veido-kauke-nuo-spuogu2

 

Jogurto kaukė

Šiai kaukei jums prireiks anksčiau minėto medaus bei natūralaus jogurto be priemaišų. Taigi, į pasirinktą naudoti dubenėlį įdėkite vieną valgomą šaukštą medaus (jei jūsų oda riebi – du) ir pašildykite, kad taptų šiek tiek skystesnis, tąsus. Kitas žingsnis – įpilkite vieną valgomą šaukštą natūralaus jogurto ir viską gerai išmaišykite.

Naudojimas: tepkite bėrimus ar vietas, kurias norite gydyti ir palikite 10-20 minučių. Galiausiai – nuplaukite šiltu vandeniu.

 

 

 

kaip-pasidaryti-veido-kauke-nuo-spuogu3

 

Kiaušinio baltymo kaukė

Šiai veido kaukei pasigaminti jums prireiks vieno kiaušinio baltymo ir citrinos sulčių. Visų pirma atskirkite kiaušinio baltymą nuo trynio, nes naudosite tik baltymą. Įpilkite vieną valgomą šaukštą šviežiai spaustų citrinų sulčių ir viską gerai išplakite.

Naudojimas: tepkite kaukę ant veido ir laikykite 15-20 minučių. Galiausiai – nuplaukite šiltu vandeniu.

 

 

 

 

 

 

 

 

kaip-pasidaryti-veido-kauke-nuo-spuogu4

 

Druskos kaukė

Ši kaukė skirta naikinti spuogelius ir jos negalima tepti ant viso veido. Tai itin paprastas būdas panaikinti iššokusį spuogelį, tiesiog sumaišykite šaukštą druskos su šaukštu šilto vandens ir gerai išmaišykite.

Naudojimas: Tepkite problemines veido sritis ir laikykite 10-30 minučių. Galiausiai – nuplaukite šiltu vandeniu. Druska ištrauks spuogeliuose esančią drėgmę ir juos išdžiovins, o jūs galėsitės džiaugtis lygia veido oda.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0