Kaip išsirinkti vonią Jūsų namams?

Kaip išsirinkti vonią Jūsų namams?

5 būdai, kaip perdirbti senas užuolaidas
Robotai dovanoja brangiausias dovanas – laisvą laiką ir sveikatą
Kaip užauginti skanius pomidorus – pomidorų ligos
Esate vyno mylėtojas? Privalote tai žinoti
Kaip apsaugoti savo namus nuo virusų?

Šiuolaikinis gyvenimas – nuolatinis skubėjimas. Net kelios sutaupytos minutės yra aukso vertės. Natūralu, jog taupant vietą ir laiką daugelis iškeitė anksčiau standartu buvusias vonias į dušo kabinas. Tačiau tie, kurie turi didesnius vonios kambarius ar kuria naujų namų interjerą, neatsisako vonios ir galimybės pasijausti savo laiko karaliais. Juk nėra didesnės prabangos, kaip gulėti muilo burbuliukais pripildytoje vonioje, aplinkui degant kvapnioms žvakėms, o fone skambant lengvai prancūziškai muzikai. Romantiškas vaizdas, ar ne? Tačiau iki jo dar reikia išsirinkti vonią.

Šiuo metu rinkoje esama pačių įvairiausių vonių modelių, dydžių ir spalvų. Pasirinkimas beribis, tačiau visus juos galima sutraukti į tai, iš ko pagaminta vonia. Pažvelkime į tris populiariausius vonių tipus, kad būtų lengviau pamatyti jų privalumus ir trūkumus, pagrindines savybes leidžiančias suprasti ar tai vonia skirta jums.

Akrilines vonios

Akrilinių vonių kataloguose galima pamatyti pačių įvairiausių ir įmantriausių formų vonias. Taip yra todėl, kad akrilas labai lanksti ir lengva medžiaga, todėl iš jos lengva kurti šedevrus. Akrilinių vonių sienelės turi būti mažiausiai 6mm, o geresni modeliai yra sustiprinti stiklo pluošto danga. Vanduo vonioje greitai neatvėsta, leidžiant vandenį nėra triukšmo. Tačiau akrilas yra jautresnis braižymams. Todėl valyti galima tik skystomis priemonėmis, o maudyto vonioje augintinių nerekomenduojama.

Ketaus vonios

Ketaus vonios tikriausiai yra pažįstamos visiems gyvenusiems senuose daugiabučiuose. Senas geras standartas šiuo metu yra gerokai pasikeitęs, dabartinės ketaus vonios yra plonesnėmis sienelėmis, tad lengvesnės ir lengviau montuojamos. O pastorintas emalio sluoksnis užtikrina atsparumą rūdims ir subraižymams.

Akmens masės vonios

Tai vonios visam gyvenimui. Ilgaamžės ir tvirtos, atsparios mechaniniam poveikiui. Natūralus akmens mažsės paviršius yra labai malonus ir jaukus liesti oda, tad vonios procedūros tikrai privers jaustis karališkai. Akmėns masės sluoksnis nebijo braižymų, o jei ir kas nors subraižytų vonios paviršių, jį lengvai galima nušveisti ir vonia vėl bus kaip nauja.

Išsirinkite svarbiausius prioritetus

Vonia kiekvienuose namuose vaidina skirtingą vaidmenį, tad renkantis svarbu atsižvelgti į šeimos poreikius ir prioritetus.

Kaina: Akrilo vonios šiuo metu yra populiarios, jų modelių prekyboje yra išties nemažai, tad kainų pasirinkimas yra nuo pačių ekonomiškiausių iki prabangių variantų. Visgi jei žvalgotės ekonomiško, pigaus varianto – akrilinės vonios kaip tik tas pasirinkimas.

Triukšmingumas: Tiek akrilo, tiek ketaus ar akmens masės vonios nėra triukšmingos leidžiant vandenį, tad bet kuris variantas pateisins lūkesčius.

Prabanga: Ieškantys išskirtinio sprendimo namų interjerui gali rinktis akmens masės vonią. Natūralus akmuo suteikia išskirtinę ir unikalią išvaizdą voniai.

Patogumas įrengti: akrilo vonios yra lengviausios, tad jas lengva užnešti net į 9 aukštą be lifto. Tuo tarpu ketaus vonios, nors ir lengvesnės nei senovinės, tačiau yra sveriančios, o jų instaliavimas kartais gali būti sudėtingas. Kaip ir akmens masės vonių.

Šie patarimai yra abstraktūs, kalbama apie medžiagas. Tačiau renkantis turėtumėte lyginti konkrečius vonių modelius. Visuomet kreipkitės į specialistus, kurie padės geriausiai įvertinti jūsų poreikius ir pasirinkti  labiausiai jums rinkančią vonią. Kokybišką vonią ir vonios techniką galite įsigyti adresu https://www.muresta.lt/.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0