NUO PERTEKLINĖS DRĖGMĖS NAMUOSE GELBSTI KOKYBIŠKI ORO SAUSINTUVAI

NUO PERTEKLINĖS DRĖGMĖS NAMUOSE GELBSTI KOKYBIŠKI ORO SAUSINTUVAI

Kaip sukurti nepriekaištingą glamūrinio stiliaus miegamąjį?
9 dalykai, kuriuos būtina žinoti apie spalvų derinimą namuose
Mobilūs nameliai vietoj gyvenamųjų namų: ar verta rinktis?
Kaip sode išnaikinti sraiges ir šliužus
Kaip atnaujinti namus? Langų uždengimų idėjos

Perteklinė drėgmė namuose yra itin gera pelėsio „sąjungininkė“, todėl norint apsaugoti savo namus nuo pelėsio arba nuo jo apsiginti, būtina sausinti orą.

Į ką atsižvelgti, renkantis oro sausintuvą?

Renkantis oro sausintuvą, būtina įvertinti tris pagrindinius aspektus, t. y., šio prietaiso bei patalpos dydį, patalpose esantį drėgmės lygį bei patalpos temperatūrą. Įvertindami būtiną prietaiso dydį, vadovaukitės gamintojų rekomendacijomis. Visi oro sausintuvų gamintojai nurodo, kokio dydžio patalpoms yra skirti konkretūs oro sausintuvų modeliai. Mes savo ruoštu patariame visada rinktis šiek tiek našesnį prietaisą, nes tais atvejais, kai patalpų dydis yra labai arti gamintojo rekomenduojamo maksimalaus patalpos dydžio, oro sausintuvas visada turi dirbti didžiausiu pajėgumu, kad „išvaduotų“ patalpas nuo perteklinės drėgmės, o tai ilgainiui gali sumažinti įsigyto prietaiso efektyvumą bei sutrumpinti jo tarnavimo laiką.

Drėgmės lygis, esantis patalpose, daro tiesioginę įtaką oro sausintuvo veikimui, o tai reiškia, kad kuo aukštesnis drėgmės lygis patalpose, tuo didesnio našumo prietaisas turėtų būti pasirenkamas. Ši taisyklė užtikrina, kad „kova“ su pertekline drėgme būtų efektyvi ir ekonomiška. Patalpų temperatūra taip pat daro tiesioginę įtaką oro sausintuvo veikimui, nes dauguma šio prietaiso modelių nėra pritaikyti veikimui žemoje temperatūroje, todėl jeigu Jums yra būtinas būtent žemoje temperatūroje galintis dirbti oro sausintuvas, šia technine charakteristika pasižyminčio prietaiso ir turėtumėte ieškoti.

Oro sausintuvas gyvenamosioms patalpoms

Jeigu ieškote oro sausintuvo miegamajam, svetainei ar kitai gyvenamajai patalpai, idealus pasirinkimas yra oro sausintuvas pavadinimu Argo Dry Nature 11. Minėtas oro sausintuvas yra modernus, stilingas bei kompaktiškas, todėl neužims daug vietos bei „negadins“ bendro interjero. Šis oro sausintuvas itin efektyviai sausina orą, o jo natūralus šaltnešis nekenkia aplinkai. Ekonomiškasis Agro Dry Nature 11 turi itin tikslų drėgmatį, liečiamą LED ekraną, laikmatį, plaunamą oro filtrą, pilno vandens bako indikatorių, automatinę atitirpinimo sistemą ir daugybę kitų naudingų specifikacijų, lemiančių prietaiso ilgaamžiškumą bei efektyvų naudojimą.

Oro sausintuvas nešildomoms patalpoms

Nešildomose patalpose, taip pat skalbimo patalpose, biuruose ir namuose perteklinės drėgmės surinkimui idealiai tinka ir oro sausintuvas Toyotomi TD-ZB80. Šis oro sausintuvas pasižymi mažomis elektros sąnaudomis, antibakteriniu filtru, tyliu veikimu. Minėtas oro sausintuvas taip pat turi automatinį bei intensyvaus sausinimo, skalbinių džiovinimo režimus, vandens bakelio indikatorių ir daugybę kitų itin naudingų savybių.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0