Kaip atnaujinti namus? Langų uždengimų idėjos

Kaip atnaujinti namus? Langų uždengimų idėjos

9 dalykai, kuriuos būtina žinoti apie spalvų derinimą namuose
Kaip pasidaryti kilimėlį iš virvės
Pagrindiniai interjero stiliai: kaip juos atspindėti baldais?
Kaip klijuoti foto tapetus
5 taisyklės, kaip pakeisti vonios kambarį

Kad ir kokie jaukūs atrodo namai, po tam tikro laiko norisi atsinaujinti: pradedama galvoti apie remontą, naujus baldus, ant sienos pakabinamas paveikslas, o seną grindinį pakeičia natūralus laminatas. Tačiau didelius užmojus dažnai pakeičia kuklesni, nes žmogus ieško pigesnio ir paprastesnio varianto. Daugeliui būsto pokyčiai prasideda nuo langų uždengimų. Keletą metų kabančias ir nuo saulės nublukusias užuolaidas iš tiesų reikėtų pakeisti roletais, kurie atrodo daug šiuolaikiškiau. Jų, kaip ir žaliuzių ar romanečių, pasirinkimas šiais laikais –  labai didelis.

 

Pakeitus langų uždangą, keičiasi ir pats kambarys

 

Kambario interjeras gali pasikeisti akimirksniu: pabandykite sieną perdažyti kita spalva arba vietoj prabangios indaujos pastatyti metalu dekoruotą komodą. Akivaizdu, kad daiktų dizainas diktuoja tam tikrą stilių, kuria atitinkamą atmosferos nuotaiką. Taip yra ir su langų uždengimais. Nors prekyboje asortimentas – pats įvairiausias, vis dar priimta klasikinio tipo interjere langus dengti užuolaidomis. Tuo tarpu naujos statybos namuose vis dažniau pasirenkami roletai plastikiniams langams.

 

Kad ir kokie langų uždengimai yra kabinami ar montuojami, tiek langams, tiek ir pačiai erdvei jie suteikia savotiško žavesio, o dažnai tai netgi padiktuoja baldų stilių ar patalpos koloritą.

[list_style_star]

  • Gyvumo suteikiančios ryškiaspalvės romanetės naudingos, jeigu šeima gyvena niūriame bute arba skandinaviško tipo lofte, kur minimalizmas pasireiškia santūriais baltos, rudos, juodos ar panašiais atspalviais.
  • Medinės žaliuzės ypač dera moderniuose būstuose ir sukuria tekstūrų, spalvų harmoniją.
  • Ryškių arba nedidelių būstų savininkams vertėtų įsigyti kiek kuklesnį langų uždengimo variantą, pavyzdžiui, pieno baltumo roletus. Toks sprendimas išlaikys vientisumą, neprieštaraus baldų ar šviestuvų dizainui, netgi vizualiai šiek tiek padidins patalpą.
  • Ypač kompaktiškų butų savininkams idealus sprendimas sutaupyti vietos kambaryje yra apsauginės žaliuzės, montuojamos lango išorėje. Vadinasi, patalpoje prie lango liks šiek tiek laisvos vietos, palangė nebus uždengiama.[/list_style_star]

 

Tad, kambario interjeras pagyvės nusprendus keisti langų uždengimus. Pasinaudodami jų išskirtiniais modeliais, raštais, spalvomis ar tvirtinimo būdais galėsite iš esmės pakeisti kambarį.

 

Langų uždengimo interjere tendencijos 2017

 

Pamažu žiemą keičiantis pavasaris su savimi atneša daugiau švelnių, šviesių atspalvių. Kita vertus, itin moderniai atrodantys metaliniai atspalviai langų uždengimų dizaine irgi taps šių metų hitu. Ekologiškumo idėjai užvaldant vis daugiau žmonių, pirkėjai palankiau vertina iš natūralių medžiagų pagamintas medines žaliuzes, natūralaus audinio roletus ar romanetes. Gamtoje plačiai paplitęs koloritas, tinka prie daugelio interjerų: rudi, žalsvi roletai plastikiniams langams suteikia išskirtinumo, langai traukia aplinkinių dėmesį, lengvai įsilieja į kambario interjerą.

 

Tiesa, nepamiršti šiemet lieka ir ryškių spalvų gerbėjai: jiems paliekama laisvė rinktis tarp sodrių mėlynų, geltonų atspalvių. Priderinus ryškiaspalves langų uždangas prie vienspalvio ar pernelyg blankaus interjero, patalpa taps dinamiška, joje bus kuriama žaisminga nuotaika. Kambario interjeras pagal 2017 metų tendencijas yra išskirtinis ir ryškus. Tačiau ryškumo sąvoka šiemet labiau apibūdina netradicinius langų uždengimo sprendimus, netikėtas tekstūras, sodrių spalvų derinimą su gamtoje vyraujančiais tonais. Taigi, tiek rudos medinės žaliuzės, tiek foto roletai su įspūdingais vaizdais bus be abejonės madingi ryškiaspalvio paukščio – gaidžio metais.

Lango vaizdas priklauso ir nuo Jūsų

 

Kaip atrodys lango uždanga, dabar galima rinktis ne tik iš įprastų spalvų ir raštų: esant poreikiui kiekvienas gali pasirinkti tokius foto roletus, kurie patinka tik jam. Lietuvoje vieni iš šios srities lyderių yra „Domus Lumina“. Roletai, kuriuos kuria įmonės „Dizaino spaustuvė“, pasižymi aukšta atvaizdo kokybe bei sustiprinta apsauga nuo saulės. Galima rinktis įprastus, „Diena Naktis“ ar miegamiesiems skirtus „Black Out“ audinio roletus. Neturintiems savo nuotraukos, įmonė sukūrė 18 skirtingų kategorijų, kuriose paveikslėliai varijuoja nuo romantiškų iki itin ekspresyvių.

 

Prie lango pritvirtinus šiuolaikiškai atrodančius foto roletus iš „Dizaino Spaustuvės“, kambaryje sukuriamas dvigubas efektas: apsisaugoma nuo saulės šviesos („Black Out“ audiniai ir visiškai neleidžia šviesai patekti į vidų!) ir aplinkinių žvilgsnių, be to, langas tampa savotišku paveikslu. Toks langų uždangos sprendimas irgi skirtas įnešti į būsto interjerą naujų vėjų.

 

Kuo toliau, tuo namus atnaujinti tampa vis lengviau. Gana paprastas ir greitas sprendimas yra aukštos kokybės roletai plastikiniams langams. Tai praktiškas pasirinkimas, norintiems pagyvinti kambarius. Norite išsiskirti? „Domus Lumina“ roletai, kurti „Dizaino Spaustuvėje“ – Jūsų galimybė suderinti funkcionalumą ir estetiką.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0