Kaip savo namų interjerą papuošti išskirtinėmis nuotraukomis

Kaip savo namų interjerą papuošti išskirtinėmis nuotraukomis

Kaip išsirinkti vonią Jūsų namams?
Kaip sumontuoti duris
Robotai dovanoja brangiausias dovanas – laisvą laiką ir sveikatą
Kaip kovoti prieš langų rasojimą
Kaip išvalyti boilerį

Visi žmonės mėgsta įamžinti gražiausias savo gyvenimo akimirkas. Būtent dėl šios priežasties, savo namuose laikome bent kelias fotografijas, primenančias įvairias praeityje nutikusias puikias istorijas. Tai yra labai šaunu, nes – nuotraukos  labai  puikiai puošia Mūsų namus. Didžiausia bėda yra ta, kad šioje vietoje žmonėms dažniausiai trūksta originalumo, arba drąsos pademonstruoti savo nuotraukas kiek kitaip, nei tai daro visi. O žinote, ką daro visi? Visi tiesiog nusiperka gražius rėmelius savo nuotraukai ir pastato juos ant komodos arba spintelės. Be abejonės tai pats paprasčiausias ir tikriausiai prieinamiausias būdas pademonstruoti savo nuotraukas, tačiau mes jums turime pasiūlymą – 12 idėjų, kaip gražiai pademonstruoti nuotraukas, neišleidžiant krūvos pinigų įvairiems aksesuarams.

 

[dropcap_green] 1. [/dropcap_green]   Stilingas senovinis nuotraukų rėmelis
Tai tikriausiai pats paprasčiausias, bet toli gražu ne prasčiausias būdas gražiai apipavidalinti savo nuotraukų atvaizdavimą. Paprasčiausiai paimkite keturias senas lentas (jos gali būti nebūtinai senos, tačiau tokiu atveju jums į pagalbą teks pasitelkti dažus, kad suteiktumėte joms senumo įvaizdį) ir sumontuokite iš jų rėmelį. Jo forma nesvarbi – galite tai nuspręsti pagal savo namų interjerą arba tiesiog skonį. Kai rėmelis bus paruoštas. Jo viduje pritvirtinkite dvi gijas, ant kurių sukabinsite savo nuotraukas. Geriausias efektas bus, jei tam reikalui panaudosite medinius skalbinių segtukus. Prie viso šio dizaino puikiausiai tiks nuotraukos atspausdintos nespalvotai arba blankiomis spalvomis (rudu, pilku atspalviu).

1-Stilingas-senovinis-nuotrauku-remelis

 

[dropcap_green] 2. [/dropcap_green] Seni stiklainiai

Tai ne tik, kad nieko jums nekainuos, bet dar ir padės atsikratyti nereikalingų daiktų. Tikriausiai visi savo namuose (arba prie jų) atrastų seną, nereikalingą stiklainį. Į tobulai švarų stiklainį patalpinkite nuotrauką ir štai jums puikiausias apipavidalinimas. Jei negaila keletos litų, į stiklainį galite pripilti augalinio aliejaus, taip jūsų nuotrauka atrodys įspūdingiau. Taip pat galima į stiklainį patalpinti sudžiovintų gėlių, kurios puikiai derės prie nuotraukų.

Stiklainiai-2

 

[dropcap_green] 3. [/dropcap_green] Metaliniai segtukai ir viela

Juodai baltas nuotraukas sukabinkite ant vielos, kuri turėtų būti kiek storesnė. Sukabinimui naudokite metalinius segtukus. Nuotraukas spausdinkite baltame fone (kaip parodyta pavyzdyje).

Metaliniai-segtukai-ir-viela3

 

[dropcap_green] 4. [/dropcap_green] Spalvingas nuotraukų apipavidalinimas

Toks būdas pademonstruoti savo fotografijas kur kas pagyvins jūsų namų erdvę ir iš karto kris visiems į akis. Išsirinkite keletą ryškių spalvų (kaip parodyta pavyzdyje) ir jų fone patalpinkite savo nuotraukas. Štai ir viskas. Nuotraukas galite dėti į rėmelius (geriausiai tinka neutralios spalvos), arba tiesiog apsieiti be jų.

Spalvingas-nuotraukų-apipavidalinimas4

 

[dropcap_green] 5. [/dropcap_green] Keramikinės plytelės

Dar vienas smagus nuotraukų demonstravimo būdas. Tokio projekto įgyvendinimui jums prireiks keramikinių plytelių, klijų, žirklių ir atspausdintų nuotraukų. Ant keramikinių plytelių su abipuse lipnia juosta priklijuokite savo nuotraukas. Rezultatas turėtų jus nudžiuginti. Tikriausiai niekada nebesinorės nuotraukas kišti į standartinius, nuobodžius rėmelius.

Keramikinės-plytelės5

 

[dropcap_green] 6. [/dropcap_green] Horizontaliai sukabintos nuotraukos

Tokia idėja yra pats tinkamiausias variantas vaikų kambariui arba erdvėms esančioms
lauke, šalia jūsų namų. Nuotraukų pakabinimui naudokite ką tik norite – svarbu tai derėtų prie
aplinkos. Fonas, esantis už sukabintų nuotraukų, turėtų būti neutralus (kaip pavyzdyje).

Horizontaliai-sukabintos-nuotraukos6

 

[dropcap_green] 7. [/dropcap_green] Nuotraukų ratas

Labai įdomi idėja įnešianti naujų vėjų į namus. Ant senovinio rato (pavyzdys nuotraukoje) pritvirtinkite savo nuotraukas. Geriausia tai daryti su įvairiais segtukais. Ne ką mažiau svarbus darbas yra surasti tinkamiausią vietą, kurioje turėtų būti pastatytas šis ratas.

Nuotrauku-ratas7

[dropcap_green] 8. [/dropcap_green] Magnetinės nuotraukų virvutės

Visa šio darbelio esmė – magnetais pritvirtinamos fotografijos. Jums reikės kabelio, magnetukų bei magnetinių nuotraukų. Kabelio apačioje turėtų būti pritvirtintas svoris, kuris neleistų jam susisukt ir visad išlaikytų tiesumą. Viršuje susukama kilpa, tad jį galėsite pritvirtinti kur tik norite, tereiks įkalti vinį į sieną. Magnetines nuotraukas ar atvirukus prikibdykite norimoje vietoje naudodami magnetukus. Štai ir viskas.

Magnetines-nuotrauku-virvutes8

 

[dropcap_green] 9. [/dropcap_green] Mediniai nuotraukų rėmeliai

Tai iš esmės paprastas, bet labai patraukliai atrodantis nuotraukų projektas. Ant virvių (kurios gali būti įvairios), pritvirtinkite medines lenteles, kurios taps fonu ir pagrindu jūsų nuotraukoms. Įsitikinkite, kad medinis fonas už kiekvienos nuotraukos yra aiškiai matomas, tokiu būdu viskas atrodys kur kas gražiau.

Mediniai-nuotrauku-remeliai9

 

[dropcap_green] 10. [/dropcap_green]  Kampiniai rėmeliai

Tokių rėmelių galima įsigyti parduotuvėse, tačiau mes patariame improvizuoti ir pasidaryti juos patiems. Tai padės dekoruoti tokias namo vietas, kuriose sunku atrasti laisvos vietos ant sienų. Puikiausi pavyzdžiai pavaizduoti nuotraukose.

Kampinis-remelis10-2 Kampinis-remelis10

 

[dropcap_green] 11. [/dropcap_green] Laikrodis iš nuotraukų

Šios idėjos įgyvendinimui jums prireiks laikrodžio „vidurių“ bei keturių arba dvylikos nuotraukų. Viskas labai paprasta – tiesiog pakabinkite laikrodžio rodykles ant sienos, o aplink jį, ties valandų pozicijomis, sukabinkite fotografijas. Šioje vietoje galima labai daug improvizuoti, tad pateiktas pavyzdys yra tik pirminis trafaretas, kurio laikytis nėra būtina.

Laikrodukas-is-nuotrauku11

 

[dropcap_green] 12. [/dropcap_green]  Nuotraukų siena

Visiškai paprastas ir jokių ypatingų įgūdžių nereikalaujantis projektas kurio rezultatai dažniausiai būna puikūs. Jis geriausiai tinka namams, kuriuose siekiama sukurti jaukią, šeimos atmosferą. Viskas ko jums reikės, tai tiesiog daug nuotraukų. Pasitelkite savo meninius sugebėjimus ir suderinkite jas pakabindami ant sienos. Sėkmės!

Nuotrauku-siena12

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0