...

Kaip išsirinkti kokybišką ir patogų lauko gultą?

Kaip išsirinkti kokybišką ir patogų lauko gultą?

Oro kondicionieriai: kaip išsirinkti?
Kaip išvengti gaisro
Kaip sodinti, auginti ir panaudoti špinatus
Kaip kovoti prieš langų rasojimą
Kaip žinoti ar granulės kokybiškos

Atėjus vasarai, retas kuris praleidžia progą pasilepinti šiltais saulės spinduliais. Poilsis ir laiko leidimas gryname ore atpalaiduoja, išvalo mintis ir leidžia pasisemti pačių geriausių emocijų. Bet norint patogiai mėgautis poilsiu lauke ir saulės spindulių lepinimu, naudinga pasirūpinti ir specialiais, lauko naudojimui pritaikytais baldais. Žinoma, lauko kėdė leis patogiai atsisėsti, bet niekas kitas negarantuos tokio komforto kaip lauko gultai. Lauko gultas yra be galo praktiškas, o taip pat, ir stilingas baldas, kuris ne tik suteikia patogią sėdimą bei gulimą vietą, bet ir puošia lauko erdves. Lauko gultas ras savo vietą tiek terasoje, tiek erdviame balkone ar tiesiog pievelėje prie namo. Na, o skirtingi dydžiai, tipai ir stiliai garantuos, kad kiekvienas galės rasti tinkamiausią ir stilingiausią lauko gultą, savo lauko erdvei. Šiame straipsnyje rasite kelis, labai naudingus patarimus, kurie padės išsirinkti ne tik tinkamą ir kokybišką, bet ir stilingą lauko gultą.

Skirtingi lauko gultų tipai

Norint išsirinkti tinkamą ir stilingą lauko gultą, naudinga žinoti, kad jie gali būti skirtingų tipų. Na, o tipo pasirinkimas priklauso nuo to, kaip planuojate naudoti gultą. Vieni gali būti tinkamesni deginimuisi, kiti sėdėjimui ir knygos skaitymui. Iš esmės, lauko gultai gali būti sulankstomi arba fiksuoto tipo. Sulankstomi – itin patogūs, kadangi, sulankstytoje pozicijoje neužima daug vietos. Negana to, jie yra ir patogiai perkeliami iš vienos vietos į kitą. Tuo tarpu, fiksuoto tipo gultai nėra lankstomi, tačiau, dažnai būna aprūpinti patogiais ratukais, kurie leidžia juos lengvai perstumti iš vienos vietos į kitą. Tiesa, lauko gultai taip pat, gali būti ir reguliuojami. Reguliuojamo tipo gultai suteikia galimybę keisti jų atlošo poziciją, priklausomai nuo turimų poreikių. Šio tipo gultai gali būti ištiesiami į visiškai plokščią poziciją, kuri puikiai tiks deginimuisi, o taip pat, gali būti atlošiami taip, kad sukurtų patogią vietą sėdėjimui. Galiausiai, lauko gultai gali būti S formos. Tai gultai, kurie yra sukurti taip, kad puikiai prisitaikytų prie žmogaus kūno formų. Šio tipo gultai būna itin stilingi.

Atsižvelkite į medžiagą, iš kurios pagaminti lauko gultai

Išsirinkę norimą ir tinkamą gulto tipą, nepamirškite atsižvelgti ir į medžiagą, iš kurios jis pagamintas. Nuo medžiagos priklauso ne tik gulto išvaizda, bet ir kokybė bei patvarumas. Lauko gultai gali būti pagaminti iš plastiko. Plastikiniai gultai gali būti įvairiausių formų ir stilių. Jie nėra brangūs, pasižymi lengvumu ir tikrai gera kokybę. Galite rasti ne tik tradicinių, bet ir pintų plastikinių gultų. Jie nereikalauja daug priežiūros, tiesa, turint tokį gultą. neprošal būtų pagalvoti ir apie jo paminkštinimą, pavyzdžiui, pagalvėles. Lauko gultai, taip pat, gali būti gaminami iš aliuminio. Aliuminis yra medžiaga, kuri, dažniausiai, yra naudojama gultų rėmams gaminti. Tokie gultai yra lengvi, stilingi ir atsparūs rūdims. Na, o aliumininį rėmą turinčių gultų sėdimosios ir gulimosios dalys, dažniausiai, yra padengtos tekstilenu. Tai lanksti, patvari medžiaga, kuri yra atspari įvairiausioms oro sąlygoms, pasižymi skirtingomis spalvomis ir raštais. Galiausiai, lauko gultai gali būti gaminami iš medžio. Mediniai gultai stilingi ir gražūs. Dažniausiai, jie gaminami iš pušies, akacijos, tikmedžio ir kitų rūšių medienos. Mediniai gultai yra tvirti ir tikrai patvarūs, tačiau, reikalauja specialios, reguliarios priežiūros. Siekiant, kad medinis gultas išlaikytų gražią ir tinkamą savo išvaizdą, būtina jį šlifuoti, lakuoti.

Pasirinkę tinkamą gultą, pagalvokite ir apie lauko gultų aksesuarus

Lauko gultas gali tapti ne tik puikia vieta sėdėjimui, bet ir šaunia lauko erdvių puošmena. Išsirinkę tinkamą, stilingą ir labiausiai poreikius tenkinantį lauko gultą, nepamirškite pagalvoti ir priedus bei aksesuarus, kuriuos galite prie gulto priderinti. Visų pirma, pasirūpinkite čiužiniais ir pagalvėlėmis, kurios suteiks gultui dar daugiau patogumo. Lauko gultai, ypač mediniai ir plastikiniai, gali būti tikrai kieti, tad pagalvėlės ar specialiai gultui skirtas čiužinys tikrai suteiks daugiau patogumo. Tiesa, naudinga rinktis tokius, kurių užvalkalai gali būti nuimami ir skalbiami. Norėdami apsaugoti gultą ir save nuo karštos saulės spindulių bei lietaus, turėtumėte apsvarstyti ir lauko skėčio įsigijimą. Lauko skėtis apsaugos ne tik jus, bet ir gultą nuo UV spindulių, kurie gali turėti įtakos gulto spalvos blukimui.

Lauko gultai, kėdės ir įvairiausi kiti lauko baldai, už draugišką kainą tik Varlėje! Šioje svetainėje rasite ne tik geras kainas, bet ir didelį asortimentą bei pačias geriausias akcijas.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: