...

Pomidorus geriau laikyti narve ar dėti į kuolus?

Kada neturėtume laistyti augalų?
Kas padeda sėkloms augti greičiau?
Kodėl mano pomidorų sėklos neauga?
Kaip medetkos padeda pomidorams?
Ar galima sodinti česnaką po pomidorų?


Įkalimas užima mažiau vietos nei įdėjimas į narvą. Paprasta įdiegti. Vynmedžiai & pomidorai pakyla nuo žemės, todėl vaisiai yra švaresni ir mažiau pūva. nesunku matyti pomidorus ir lengva nuimti derlių.

Ar pomidorų narveliai geresni už Stakes?

Mūsų patirtis rodo, kad neapibrėžtoms veislėms geriau naudoti narvus, nes jos gali pasiekti tokį aukštį, tačiau jūsų narvas turi atlaikyti iššūkį ir palaikyti bent šešių pėdų ūgį. Žinoma, jūs taip pat galite naudoti kuolą neapibrėžtai veislei, jei jis pakankamai aukštas, bet tai perkelia mane į kitą temą…

Ar pomidorų narveliai tinka pomidorams?

Pomidorų narvai yra naudingi sodo įrankiai, skatinantys pomidorų augalus augti aukštyn ir išlaikyti pomidorus nuo žemės, kad būtų išvengta ankstyvo gedimo. Geriausi pomidorų narveliai suteikia augalams didžiausią galimybę užaugti aukšti ir stiprūs bei užauginti sveikų ir gausių pomidorų.

Ar reikalingi pomidorų narvai?

Kodėl naudoti pomidorų narvą. Pomidorų augalams neišvengiamai reikia paramos. Jų aukšti ir gana lankstūs stiebai negali stovėti vertikaliai, ypač kai jie yra sunkūs ir apkrauti vaisiais! Be kuolų ir atramos iš pomidorų narvelio ar grotelių, pomidorų augalai pasiduos savo lieknumui ir svoriui.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: