Kaip išrinkti dovaną sportuojančiam vyrui?

Kaip išrinkti dovaną sportuojančiam vyrui?

Kaip nustebinti savo mylimąją
Kaip iškepti Kalėdinius meduolius
Kaip ir kur išsiųsti laišką Kalėdų seneliui, kad sulauktumėte atsakymo
Ką Padovanoti Vyrui Kuris Viską Turi?
Kaip gražiai pasveikinti su gimtadieniu vaikus

Didžiosios metų šventės jau vos po kelių dienų, na o tai reiškia tik viena – netrukus subursime savo šeimos narius ir tapsime Kalėdinių stebuklų liudininkais. Nors Kalėdos ir yra laukiamiausia metų šventė, pripažinkime, jog daugeliui jos kelia tam tikrą nerimą bei rūpestį. Išrinkti dovanas artimiesiems yra be galo sunku, na o ką jau kalbėti apie vyrus. Jiems įtikti be galo sunku, na o bėgant metams nesinori kartotis ar nuvilti mylimo žmogaus. Jei pastebite, jog ir jums išrinkti dovaną vyrui yra be galo sunku, mes Jums pateiksime pasiūlymą. Investuokite į išmanųjį laikrodį, na o jis tikrai atitiks jūsų vyro lūkesčius. Pastarųjų pasirinkimas rinkoje yra gan didelis, tačiau mūsų rekomendacija – Asus VivoWatch laikrodis. Svarstote, kodėl būtent jis? Tuojau pat pateiksime svarbiausius argumentus bei laikrodžio apžvalgą, kuri jums padės priimti teisingą sprendimą.

 

IŠVAIZDA

 

Šis laikrodis pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų. Solidų juodą 128×128 pikselių ekraną pabrėžia gaubtas stiklas ir nerūdijančio plieno metalo rėmas. Reikia pripažinti, jog šis Asus VivoWatch laikrodis atrodo išties stilingai, tad dėvėdami jį visada sulauksite komplimentų. Prie itin solidaus korpuso dera guminė apyrankė, kuri yra be galo praktiška kasdieninio naudojimo metu, na o atsparumas vandeniui tai tik papildomas privalumas, kuriuo galėsite naudotis. Vos vienu paspaudimu ant laikrodžio galite įjungti LED ekraną, kuriame matysite išties daug jums svarbios ir reikalingos informacijos.

asus-vivowatch_stilingas-laikrodis

FUNKCIONALUMAS

 

Asus VivoWatch laikrodžio valdymas yra be galo paprastas. Braukdami pirštu į kairę, dešinę arba viršun, žemyn – Jūs galite pamatyti visas funkcijas bei galimus pasirinkimus. Taigi, šiek tiek plačiau apie juos: Šis laikrodis suteikia informacija apie gaunamus UV spindulius. Galima drąsiai teigti, jog tai svarbi informacija, nes ja pasinaudoję galite nustatyti, kad lauke būnate per mažai, o galbūt atvirkščiai, gaunamas UV spindulių kiekis Jums yra gerokai per didelis ir reikėtų imtis atitinkamų apsaugos priemonių. Taip pat Jums siūloma galimybė stebėti savo fizinį aktyvumą. Tai reiškia, jog tol kol laikrodis yra ant Jūsų rankos, pastarasis skaičiuoja kiekvieną įveikiamą žingsnį. Dienos pabaigoje galite įvertinti, ar esate pakankamai aktyvūs, o galbūt reikia imtis pokyčių? Prie fizinio aktyvumo Jums suteikiama galimybė stebėti sudeginamų kalorijų kiekį. Taigi, jei mėgstate ne tik pasivaikščioti, bet ir užsukti į sporto klubą, čia laikrodis Jums bus be galo naudingas.

Asus-Vivowatch-UV-watch-alarm

Kalbėdami apie fizinį aktyvumą, negalime pamiršti ir poilsio. Būtent jį gali išmatuoti naujasis Asus VivoWatch. Miego kokybė visada buvo ir bus svarbi, na o miegodami su laikrodžiu ant rankos galėsite įvertinti, ar patiriamas poilsis jums yra pakankamai kokybiškas. Dar vienas rodiklis, kuris jus gali sudominti – laimės indeksas. Pasirodo ir jūsų patiriama laimė gali būti išmatuojama, na o ta daroma pagal du aspektus – patiriamą fizinį aktyvumą dienos metu bei poilsio kokybę.

asus-vivowatch-miegas

Na ir vienas iš paskutiniųjų rodiklių – tai širdies pulsas. Galite stebėti jo pakitimus, kurie pastebimi itin aiškiai didesnio fizinio aktyvumo metu. Šios išvardintos funkcijos sukuria tam tikrą įspūdį apie Asus VivoWatch išmanųjį laikrodį. Jis tinkamas naudoti bet kuriam iš mūsų, tačiau pripažinkime, jog sportuojantiems asmenims jo teikiamos funkcijos yra beprotiškai vertingos. Jų dėka galima sekti savo fizinę būklę ir domėtis pasiektais rezultatais. Anksčiau minėtas atsparumas vandeniui ir praktiškas dizainas tik patvirtins, jog šis laikrodis yra neatsiejama fiziškai aktyvaus vyro gyvenimo dalis.

 

Kalbant apie kitas funkcijas, būtina pastebėti, jog laikrodis suteikia galimybę naudotis žadintuvu. Taip pat jis informuoja apie skambučius. Laikrodžio ekrane galite matyti skambinančio asmens vardą ir telefono numerį, na o ant riešo jausite vibraciją.

 

Tiesa, laikrodis nesuteikia galimybės atsiliepti, tad galbūt kai kuriems tai bus tam tikras trūkumas. Kitų firmų siūlomi išmanieji laikrodžiai gal ir siūlo galimybė atsiliepti į skambučius ar trumpąsias žinutes, tačiau šioje vietoje reikia įvertinti visus aspektus. Taigi, pateiksime išvadas, kurios padės atsakyti į likusius klausimus.

 

IŠVADOS

 

Asus VivoWatch išmanusis laikrodis yra be galo stilingas ir iš tolo praneša apie aukštos kokybės medžiagas, kurios buvo naudojamos gamyboje. Šis laikrodis suteikia daug informacijos apie jūsų gyvenimo būdą, na o anksčiau minėtus rodiklius gali puikiai išnaudoti sportininkai. Žinoma, laikrodis kuo puikiausiai tiks ir nieko bendro su sportu neturintiems asmenims, tad jei ieškote dovanos vyrui, kuris retai kada išeina laukan – tai tikrai geras sprendimas. Būtent šios funkcijos gali padėti suprasti, koks svarbus mūsų gyvenime yra fizinis aktyvumas. Negana to, Asus VivoWatch turi žadintuvo funkciją bei gali informuoti apie įeinančius skambučius. Jei norite turėti galimybę atsiliepti į skambutį per telefoną ar atrašyti trumpąją žinutę, jums reikės ieškoti kito modelio. Visgi, tai nėra būtina, jog šiaip ar taip telefonas yra visada su mumis. Nepamirškite ir to, jog mūsų siūlomo Asus laikrodžio kaina yra gerokai prieinamesnė nei kitų, tad gerai pagalvokite ar verta permokėti už tai, kuo vargu ar naudositės. Bet kokiu atveju, Asus VivoWatch yra išties šaunus pasiūlymas technologijų mėgėjams, na o kuris vyras savęs tokiu nepavadintų. Taigi, jei dar neturite dovanos savo mylimajam, tėčiui ar broliui – nieko nelaukite ir išbandykite Asus pasiūlymą. Galite būti tikri, jog tokia dovana bus įvertinta ir naudojama kiekvieną dieną.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0