Gearvita.com – apžvalga, atsiliepimai

Gearvita.com – apžvalga, atsiliepimai

Kaip atskirti poliarizuotus akinius
Ebay Global Shipping Program – Nesinaudokite sutaupysite ir laiko ir pinigų
Kaip išsirinkti dažus?
Kaip išsirinkti naują butą
Namo pridavimas – kokie dokumentai reikalingi

Naršant internete pavyko aptikti naują internetinę parduotuvę – Gearvita.com kilo mintis pažiūrėti kas tai per elektroninė parduotuvė, kam ji priklauso ir ar tikrai jie gali pasiūlyti tikrai tokias kainas kaip nurodo savo svetainėje. Tad šis straipsnis yra Gearvita.com apžvalga. Tikriausiai kas domisi naujovėmis, jau matė, kad ši internetinė parduotuvė siūlo Xiaomi išmaniuosius telefonus Mi 9T už itin palankią kainą.

 

Pasiūlymas rastas internetinėje erdvėje skamba maždaug taip: Pirkite Xiaomi Mi 9T išmaniuosius telefonus su naudodamiesi kuponu: AL64M9T ir jis kainuos tik 252 Eur vietoje įprastos 272 Eur kainos. Xiaomi Mi 9T 6GB RAM + 128GB ROM, globali versija kainuos tik 280 Eur. su įskaičiuotais pristatymo mokesčiais iš EU šalies, tad muito mokėti nereikės.

Tad nusprendėme patikrinti, kas tai per įmone – Gearvita.com, nes jos pavadinimas bent jau man asmeniškai buvo pirmą kartą girdėtas. Lietuvoje jokių atsiliepimų neradome, tad pradėjome tikrinti globaliai, kokia yra vartotojų patirtis su šia kompanija.

Kompanija registruota UK tokiu vardu:

Garvita.com - registration name

Garvita.com

Savo rekvizitų jie labai neskelbia ir niekur per daug neafišuoja, net kontaktų puslapiuose jo nėra įsidėję ir tai nėra nuostabu, neš ši kompanija turi daugiau svetainių ne tik gearvita.com. Svetainė complaintsboard.com apie šią įmonę ir jų kitus ju projektus skelbia ne geriausius atsiliepimus. Kopanijai priklauso tokios svetainės kaip: myphotowallet.com; trendspace.store ir kiti.

Truspilot.com šios kompanijos profilis ir nespindi pasitikėjimu, jį galite peržiūrėti čia. Viso turi 40 parašytų atsiliepimų ir tik dvi žvaigždutes iš penkių.  Labai daug atsiliepimų, kad prekės iš viso negavo.

Gearvita trustpilot

Gearvita trustpilot

 

Jei tikitės pamatyti geresnę situaciją Facebook paskyroje, turiu jus nuvilti. Facebook rekomendacijų skiltyje viso pasisakė 101 žmogus, o balas yra tik 3.1!  Labai daug blogų komentarų kad užsakymai dingsta iš paskyros, o jei ir lieka, kad jų niekada vartotojas negauna.

gearvita_fb_kanalas

gearvita_fb_kanalas

Tad ar verta pirkti šioje svetainėje spręskite patys, tačiau aš niekada nesiruošiu ten pirkti, geriau sumokėti keliolika Eurų daugiau ir tikrai gauti prekę, nei kad laukti, gaišti laiką ir nervus ir paskui nieko negavus, bandyti atgauti mokėtus pinigus. Gerai jei perkate Paypal.com sistema, bet jei perkate kreditine kortele, pinigus atgauti bus dar sunkiau. Tiesa ir Paypal sistema turi staigmenų ir negražina administracinio mokesčio, kas pas juos sudaro net kelis procentus nuo sumos.

Verdiktas

Gearvita.com – Nepatikima parduotuvė ir pirkti nerekomenduojame, geriau ieškoti tų pačių prekių Aliexpress ar Gearbest parduotuvėse, juolab kad jau rašėme, kaip sutaupyti perkant iš Aliexpress ar gearbest.com.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0