Kuris mėnuo tinkamiausias pomidorų augalams?

Ar turėčiau nupjauti geltonus pomidorų lapus?
Ar reikia laistyti pomidorus kiekvieną dieną?
Po kiek laiko po pomidorų augalo žydėjimo gausite pomidorų?
Ar ryto ar vakaro saulė geriau pomidorams?
Ką daryti su dirvožemiu nuėmus pomidorų derlių?


Pomidorai bėga ant šilumos; sodinkite vėlyvą pavasarį ir vasaros pradžioje, išskyrus 10 zoną, kur jie yra rudens ir žiemos pasėliai.

Kada geriausias laikas sodinti pomidorus?

Paprastai geriausia sėklas sėti vėlyvą pavasarį iki vasaros. Tačiau klimato sąlygos vaidina svarbų vaidmenį, o dirvožemio temperatūra yra svarbesnė nei sodinimo data. Prieš sodinant pomidorus, svarbu paruošti dirvą. Idealiu atveju tai turėtumėte padaryti dvi ar tris savaites prieš sodinant sėklas arba persodinant pomidorų daigus.

Per kiek laiko užauga pomidorai?

Kada auginti pomidorus Norėdami užauginti puikų derlių, pomidorų augalams paprastai reikia maždaug trijų mėnesių šilto, vasariško oro. Esant idealioms sąlygoms, pomidorus norite pradėti sodinti praėjus kelioms savaitėms po paskutinių šalnų jūsų vietovėje. Nors tai gali būti ne tada, kai pradėsite ruoštis sodinti, priklausomai nuo jūsų sėklų.

Ar jau per vėlu skinti pomidorus?

Esame įpratę pirkti ryškius raudonus pomidorus iš bakalėjos parduotuvių, bet faktas yra tas, kad spalva nėra geras pomidorų rinkimo laiko rodiklis. Laukiant, kol vaisiai bus tolygiai raudoni, pomidorus galima skinti šiek tiek vėlai.

Kokiame klimate geriausiai auga pomidorai?

Nenuostabu, kad yra daugybė pomidorų veislių – nuo ​​paveldimų iki vyšnių, bet kokio dydžio ir spalvos. Tinkamą pomidorų augalą galima rasti beveik bet kokiame klimate ir aplinkoje. Šilčiausia pomidorų augimo temperatūra ir žemiausia temperatūra pomidorams auginti yra amžina mįslė namų sodininkui.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0