Kuriems pomidorams reikia pašalinti šoninius ūglius?

Kuriems pomidorams reikia pašalinti šoninius ūglius?

Ar rudenį turėčiau nuimti pomidorų žiedus?
Koks vabzdys apdulkina cukinijas?
Ar galiu laistyti pomidorus saulėje?
Po kiek laiko po pomidorų žydėjimo jie duoda vaisių?
Kaip užauginti didesnius pomidorus?


Naudojant Cordon pomidorus, stačias veisles augalui augant, būtina pašalinti visus naujus šoninius ūglius, atsirandančius ties stačiojo stiebo ir šakos sankirta.

Ar šalinate šoninius ūglius nuo jautienos kepsnių pomidorų?

Dabar, kai jūsų augalas pradėjo augti, nupjaukite visus čiulptukus, stiebus ir lapus po pirmąja šaka, kurioje yra gėlių / vaisių sankaupų. Laikydami lapus nuo žemės, išvengsite ligų ir kenkėjų. Patikrinkite savo augalą kas kelias dienas.

Ar šalinate šoninius ūglius nuo saldžiųjų milijonų pomidorų?

Suimkite šoninius ūglius, kai jie formuojasi, o tada vasaros pabaigoje augantį galiuką. Pašalinkite ir kompostuokite augalus rudens viduryje.

Ar pašalinate vyšninių pomidorų šonus?

Šoniniai lapai yra maži lapai, atsirandantys ant pomidorų augalo stiebo. Nuspaudus šonus, vaisiaus santvaras geriau vystysis ir oro srautas bus geresnis.

Ar romų pomidorams reikia šono?

Jiems nereikia šalinti šoninių ūglių ar sumušti, nors patartina juos atremti, kad vaisiai pakiltų nuo žemės. Jie taip pat linkę derėti per trumpesnį laikotarpį nei kordonai – apie mėnesį. ‘Roma’ ir ‘Marmande’ yra determinantiniai krūmų tipai.

Kada turėčiau pradėti gnybti pomidorų šoninius ūglius?

Jei norite sugnybti pagrindinį stiebą, palaukite, kol turėsite bent keturias vaisiaus santvaras, jei jas auginate lauke, arba šešias viduje. Arba galite genėti augalą, kai jis pasiekia norimą aukštį, pvz., šiltnamio viršuje arba jį atraminėje nendrėje.

Kada turėčiau sugnybti pomidorų augalų viršūnę?

Suimkite lapų galiuką vasaros pabaigoje iki ankstyvo rudens, kai artėja auginimo sezono pabaiga. Nuimkite pomidorų augalo viršūnę ir kelis colius nuo kiekvienos šakospriversti augalą nustoti augti. Tai privers augalo energiją prinokti vaisiams prieš pirmąsias šalnas.

Kada turėčiau nugnybti pomidorų augalus?

Atgnybkite sodinukus, kai jie yra 4–6 colių aukščio, kad paskatintumėte bet kurio pomidoro augalo augimą. Kadangi augalas yra jaunas ir dar nežydėjo, tai neturi įtakos vaisiui. Jei reikia, augalus vėl galima sugnybti, kai tik naujas augalas paauga 2–3 coliais.

Kada turėčiau išgnybti pomidorų augalus?

Maždaug rugpjūtį / rugsėjį (priklausomai nuo to, kurioje šalyje daržote, ir auginimo sezoną) būtina „sustabdyti“ pomidorų augalus. Tai reiškia, kad reikia išspausti auginimo galiukus augalo viršuje ir sustabdyti augalo augimą.

Kuo skiriasi „Sweet 100“ ir „Sweet Million“ pomidorai?

Pats vaisius bus gausaus skonio ir bus tokio pat dydžio kaip 100-ųjų. „Sweet Million“ yra patobulinimas, bet tiek, kiek tai susiję su atsparumu ligoms ir tolerancija įtrūkimams. Pats vaisius bus gausaus skonio ir bus tokio pat dydžio kaip 100-ųjų.

Ar išspaudžiate Gardeners Delight pomidorų šoninius ūglius?

Šoniniai ūgliai nupjaunami ir apatiniai lapai dažnai pašalinami, kad būtų sukurti augalai, kurių didžiausias aukštis gali siekti apie 1,5 m. Nors juos taip pat galima palikti, kad išdygtų, greičiau gausite didesnius ir geresnius vaisius, jei juos aprišsite.

Ar turėtumėte pašalinti apatines pomidorų augalų šakas?

Jei planuojate pomidorų augalus sodinti giliai (pomidorai gali suformuoti šaknis išilgai stiebo, jei jis bus užkastas), tuomet turėtumėte pašalinti lapus. Tačiau tai nėra kritiška. Jei lapai bus užkasti, jie nespės fotosintezuoti, todėl augalui iš jų nebus jokios naudos.

Ar galima nupjauti apatinius pomidorų augalų lapus?

KLAUSIMAS: Ar turėtumėte nupjauti apatinius pomidorų augalų lapus? ATSAKYMAS: kai jūsų pomidorų augalai pasieks 12–18 colių aukščio, galite pastebėti, kad kai kurie lapai miršta arba pagelsta. Puiku pašalinti tuos lapus, kol jie yra žemiau pirmojo pomidorų augalo žiedo.

Ar turėtumėte nugnybti pirmuosius pomidorų augalų žiedus?

ATSAKYMAS: Daugelis sodininkų rekomenduoja nuimti pirmąjį pomidorų augalo žiedų rinkinį vėlyvą pavasarį, prieš augalą persodinant į sodą.

Kaip užtikrinti, kad pomidorai neužaugtų per aukšti?

ATSAKYMAS: galite neleisti pomidorams užaugti per aukštai juos genėdami. Genėjimas taip pat skatina augalą auginti vaisius, o ne sukurti daugiau žalumynų. Genėdami visada naudokite švarias, sterilizuotas žirkles, kad išvengtumėte ligų plitimo jūsų sode.

Ar turėtumėte nugnybti pirmuosius pomidorų augalų žiedus?

ATSAKYMAS: Daugelis sodininkų rekomenduoja nuimti pirmąjį pomidorų augalo žiedų rinkinį vėlyvą pavasarį, prieš augalą persodinant į sodą.

Kas atsitiks, jei nupjausite pagrindinį pomidoro augalo stiebą?

Net jei nulūžtų didelė stiebo dalis, augalas ir toliau derės. Sėkmingo atsigavimo raktas yra genėti augalą, kad jis turėtų daugiau nei vieną pagrindinį stiebą. Kai pomidorų augalas yra jaunas, leiskite augti žemiausiam čiulptukui, greta pradinio pagrindinio stiebo.

Kaip užtikrinti, kad pomidorų augalai neužaugtų aukštesni?

ATSAKYMAS: galite neleisti pomidorams užaugti per aukštai juos genėdami. Genėjimas taip pat skatina augalą auginti vaisius, o ne sukurti daugiau žalumynų. Genėdami visada naudokite švarias, sterilizuotas žirkles, kad išvengtumėte ligų plitimo jūsų sode.

Kas atsitiks, jei neišgnybsite pomidorų?

Kas atsitiks, jei neištrauksite? Nedresuojami pomidorai išaugins daug žiedų ant didelės lapijos masės, o tai spaudžia energijos atsargas, nuskina nekokybiškai ir yra sunkiai prilaikomas.

Ar turėčiau nuskabyti pomidorų augalų viršūnes?

Pomidorų išgnybimas yra esminė pomidorų augalų priežiūros dalis. Taip yra todėl, kad pomidorų augalas yra natūraliai krūminis augalas, ir jei leisite jam augti taip, kaip nori, jis visą savo dėmesį skirs lapijos auginimui vaisių sąskaita.

Kodėl mano pomidorų augalai užauga tokie aukšti?

Pomidorų augalams reikia visos saulės šviesos, todėl jie gali užaugti aukšti ir ploni, kai bando pasiekti šviesą šešėlinėje vietoje! Tai palieka dygliuotus pomidorų augalus. Jei jūsų pomidorų augalai dienos metu negauna pakankamai saulės šviesos, jie augs „spygliuočiai“ (aukšti ir ploni), o ne stori ir stiprūs.

Ar Better Boy pomidoras yra ryžtingas ar neapibrėžtas?

Geresnė berniukų pomidorų priežiūra. Šis indeterminantas hibridas yra itin populiarus dėl savo lengvos priežiūros ir skanių, didelių vaisių. Norėdami auginti šiuos pomidorus, augalus padėkite 36 colių atstumu.

Ar turite nupjauti šoninius ūglius nuo pomidorų augalų?

Tai taikoma tik vertikaliems, o ne krūminiams pomidorams. Naudojant Cordon pomidorus, stačias veisles augalui augant, būtina pašalinti visus naujus šoninius ūglius, kurie atsiranda ties stačiojo stiebo ir šakos sandūroje.

Kodėl pomidorai turi tiek daug šoninių ūglių?

Taip yra todėl, kad pomidorai yra labai energingi ir jie ne tik augs ir augs, jei bus leidžiama, jie taip pat išaugins daug šoninių ūglių ir mažiau taps susivėlusia lapų ir vaisių mase. Kairėje esančiame paveikslėlyje rodyklė rodo šoninį ūglį, kuris auga sankryžoje.

Padarykite kordonąpomidorai turi šoninius ūglius?

Naudojant Cordon pomidorus, stačias veisles, augalui augant, būtina pašalinti visus naujus šoninius ūglius, kurie atsiranda ties stačiojo stiebo ir šakos sankirta.

Kas yra pomidorų čiulptukų ūgliai?

Pomidorų čiulptukai arba šoniniai ūgliai yra ataugos, atsirandančios stiebo ir pomidorų augalo šakos sandūroje, vadinamoje „pažastimi“. Palikę augti, pomidorų augalų čiulptukai taps dar vienu pagrindiniu stiebu su šakomis, žiedais, vaisiais ir dar daugiau savo atžalų. 1 

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: