...

Kuo šeriate pomidorus, kad gautumėte daugiau vaisių?

Ar bazilikas geriau veikia saulėje ar šešėlyje?
Ar pomidorų žiedai virsta pomidorais?
Kaip karščio stresas atrodo pomidoruose?
Kiek gyvenimo ciklų turi pomidoras?
Kokio gylio turėtų būti žemė pomidorams vazonuose?


Pamaitinkite savo pomidorus fosforu Kaip ir kitoms vaisinėms daržovėms, žydėjimo metu pomidorų augalams reikia pakankamai fosforo, kad būtų užtikrintas geras vaisių sėlenas. Fosforas yra vidurinis skaičius, nurodytas ant trąšų.

Kuo maitinti pomidorus, kad jie derėtų?

Kai kurie augintojai nori naudoti daug fosforo turinčias trąšas, pažymėtas didesniu viduriniu skaičiumi. Be to, viską galite supaprastinti naudodami trąšas, specialiai sukurtas pomidorams – paprastai tokiu santykiu 3-4-6 arba 4-7-10. Svarbiausia – nepertręšti. Per mažai trąšų visada geriau nei per daug.

Kaip pasiekti, kad mano pomidorai daugiau žydėtų?

Kaip padidinti gėles ant pomidorų augalų? Jei jūsų pomidorų augalai nežydi, galite reguliariai laistyti, patręšti tinkamomis trąšomis, suteikti pakankamai saulės šviesos ir taikyti geras ligų kontrolės priemones. Jei norite daugiau gėlių, galite pasirinkti neapibrėžtą veislę.

Kokios trąšos geriausiai tinka derėti?

Vaismedžiai renkasi organines, daug azoto turinčias trąšas. Kraujo miltai, sojų pupelių miltai, kompostuotas vištienos mėšlas, medvilnės sėklų miltai ir plunksnų miltai yra geri organinio azoto šaltiniai. Taip pat yra specialiai sukurtų vaismedžių trąšų.

Ar turėtumėte laistyti pomidorų augalus kasdien?

Pomidorų augalus reikia laistyti kasdien arba kas antrą dieną, nebent neseniai buvo lietus. Augalams reikia 1–1,5 colio vandens per savaitę, tačiau konteineriuose auginamus pomidorų augalus reikia laistyti du kartus per dieną. Geriausias laikas laistyti augalus yra anksti ryte, kol saulė dar per karšta.

Ar turėčiau nupjauti apatinius pomidorų augalų lapus?

Jei planuojate pomidorų augalus sodinti giliai (pomidorai gali suformuoti šaknis išilgai stiebo, jei jis yra užkastas), tuomet turėtumėte pašalinti lapus. Tačiau tai nėra kritiška. Jeilapai yra užkasti, jie nespės fotosintezuoti, todėl augalui nebus jokios naudos.

Kas skatina pomidorų žydėjimą?

Pomidorų žiedai kartais nukrenta nuo augalo neduodami vaisių. Paprastai tai atsitinka, kai nakties temperatūra yra žemesnė nei 55 laipsnių pagal Farenheitą arba kai dienos temperatūra viršija 90 laipsnių. Paskatinkite gėles derėti vaisius, kai nakties temperatūra yra per žema, naudodami purškiklį.

Ką kepimo soda padeda pomidorų augalams?

Kai pabarstysite juo aplink pomidorų augalus, kepimo soda sunaikins visas piktžoles, kurios bando ten augti. Kepimo soda ne tik apsaugo nuo piktžolių, bet ir padeda išlaikyti jūsų pomidorų augalus sveikus.

Kas laikoma daug azoto turinčiomis trąšomis?

Taigi, kokios trąšos turi daug azoto? Natūralios trąšos, kuriose yra daug azoto, yra: natrio nitratas, plunksnų miltai, kraujo miltai, kanopų ir amp; ragų miltai, plaukai, žuvų miltai, krabų miltai, gyvulių rezervuaras, šikšnosparnių guanas, sojų miltai, medvilnės sėklų miltai, žuvų emulsija, mėšlas ir kt. kompostas.

Kokios trąšos yra 10/10 10?

10-10-10 yra universalios, subalansuotos trąšos, kurias galite naudoti visų rūšių augalams ir įvairioms situacijoms. Skaičiai 10-10-10 rodo azoto (N), fosforo (P) ir kalio (K) kiekius – arba, kaip jie paprastai vadinami, NPK.

Kokie yra pomidorų augalų perlaistymo požymiai?

Perlaistytų augalų stiebai ir lapai gali nuvyti arba pageltę, lapuose gali atsirasti iškilimų ir pūslių arba jie gali visiškai nukristi, jei augalai ir toliau gaus per daug vandens. Kitas būdas atskirti perlaistytus augalus nuo perlaistytų augalų, kai atvejis pakankamai rimtas, yra patikrinti šaknis.

Ar kavos tirščiai tinkami pomidorų augalams?

Dirvožemio pakeitimas – pomidorų sodinimas su kavos tirščiaisskatina naudingų mikroorganizmų augimą. Sliekai suryja žemę ir traukia giliau į dirvą, o tai taip pat pagerina dirvožemio struktūrą.

Kaip užauginti didelius pomidorus?

Kad pomidorai būtų kuo didesni, palikite augalams daug vietos. Jiems reikia vietos augti ir išsitiesti. Paprastai rekomenduojamas dviejų pėdų tarpas tarp eilučių, bet jei pomidorai tikrai dideli, pabandykite juos dar labiau išskirstyti.

Ką kepimo soda padeda pomidorų augalams?

Kai pabarstysite juo aplink pomidorų augalus, kepimo soda sunaikins visas piktžoles, kurios bando ten augti. Kepimo soda ne tik apsaugo nuo piktžolių, bet ir padeda išlaikyti jūsų pomidorų augalus sveikus.

Kokius lapus genėti ant pomidorų augalo?

Pomidorų augalui bręstant apatiniai lapai pradeda gelsti. Suimkite arba genėkite pageltusius lapus, kad išvengtumėte ligų, pagerintumėte pomidorų augalo išvaizdą ir padėtumėte augalui skirti savo energiją vaisių gamybai.

Ar pomidorams patinka saulė?

Pomidorai klesti saulėje.

Kada nustoti laistyti pomidorų augalus?

Dirvožemio drėgmės lygio stebėjimas yra geriausias būdas nustatyti, kada nustoti laistyti pomidorus arba duoti jiems atsigerti. Arizonos universiteto kooperatyvo plėtra rekomenduoja patikrinti dirvožemį kasant maždaug 6 colius žemyn mentele arba zondu, kad patikrintumėte drėgmės lygį savo sode.

Ar turėtumėte nugnybti pomidorų žiedus?

Praneškite visus žiedus ir visus vaisius mažiausiai mėnesį po persodinimo, kol augalas bus bent dviejų pėdų aukščio, todėl jis bus priverstas nukreipti savo energiją į stiprios šaknų sistemos sukūrimą.

Kas atsitiks, jei nupjausite pomidoro augalo viršūnę?

Jei norite, kad jūsų augalas būtų krūmesnis, nupjaukite augalo viršūnę. Tai leidžia likusiai augalo daliainukreipti energiją į kitas sritis, kurios leidžia ją užpildyti, o ne toliau augti. Viršutiniai pomidorų augalai taip pat paprastai duos didesnius vaisius ir padidins vaisių derlių.

Ar lapų pašalinimas padeda pomidorams sunokti?

Apatinių lapų pašalinimas Pomidorų augalo apatiniai vaisiai bus pirmi; Kai ji bus paimta, energija bus nukreipta į kitas santvaras, todėl prasminga viską paspartinti. Lapus, kurie šešėliuoja apatines santvaras, geriausia pašalinti, kad šviesa patektų į bręstančius vaisius.

Ar galiu permaitinti pomidorus?

Kartais galite pamatyti, kaip žiedpumpuriai susitraukia ir nunyksta dar neatsiskleidę. Tačiau pagrindinė problema, kurią sukelia per didelis šėrimas, yra ta, kad dėl to pomidorų augalams maistinės medžiagos paprastai tampa „nepasiekiamos“.

Kada turėčiau uždėti Miracle Grow ant pomidorų?

Pomidorų daigus galima laistyti „Miracle-Gro“, kai tik jie turi pirmuosius tikruosius lapus, tačiau laistykite švelniai. „Scott’s“ rekomenduoja atskiesti 1 arbatinį šaukštelį vienam galonui vandens, skirto augalams. Tirpalą tepkite kas 7–14 dienų.

Kaip gauti daugiau vaisių iš pomidorų augalų?

Tolygiai laistykite pomidorų augalus, kad išvengtumėte žiedų puvinio ir kitų vaisių auginimo problemų. Tokiu būdu pomidorų augalas išsiugdys gilias šaknis, kad vanduo, esantis giliau po žeme, patektų. Didesnė, stipresnė šaknų sistema padės augalui išgyventi sausrą. Tai slaptas būdas gauti daugiau vaisių iš pomidorų augalų.

Kuo geriausias būdas maitinti pomidorus?

Geriausias būdas maitinti pomidorus yra mažai ir dažnai! Per daug maitinti yra natūralus pomėgio pomidorų augintojas. Tačiau tai gali žudyti jūsų augalus, nes per didelė maistinių medžiagų koncentracija dirvožemyje gali sukurti cheminę medžiagąužvirinti, kuris gali pakenkti šaknims, paveikti augalus ir sumažinti pomidorų, kuriuos išaugins augalas, kiekį.

Kodėl pomidorus reikia šerti derėjimo metu?

Ir vienas iš svarbiausių vaidmenų, kurį atlieka pomidorų šėrimas vaisiaus metu. Kiekvienas sodininkas, augindamas sodo kultūras, nori gauti tinkamą derlių. Bet ar įmanoma pasiekti šį tikslą, nededant pastangų, maitinimo ir tinkamos priežiūros.

Kaip dažnai turėčiau maitinti pomidorus?

Pomidorų augalams geriausiai sekasi, kai jie šeriami mažai ir dažnai. Problema laistant pomidorus aplink stiebo pagrindą yra ta, kad maistinės medžiagos nuplaunamos. Vienas iš būdų to išvengti – reguliaresnis maitinimas. Tą patį pašaro kiekį galime duoti perpus sumažinę maistinių medžiagų stiprumą ir šerdami du kartus dažniau. Taip išvengiama ilgesnių laikotarpių tarp tiekimų.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: