Kuo maitinti pomidorus derinant vaisius?

Ar tinka valgyti pomidorus su daigais viduje?
Kas skatina pomidorų sėklų augimą greičiau?
Kiek romų pomidorų gaunate iš vieno augalo?
Ar yra skirtumas tarp vazonų ir sodo dirvožemio?
Kiek pomidorų augalas duoda derlių iš aro?


Maitinkite pomidorus fosforu Vandenyje tirpių trąšų, tokių kaip 24-8-16 ir 18-18-21, sudėtyje yra fosforo, reikalingo vaisingumui skatinti, tačiau kai kurie sodininkai, ieškantys didelių pomidorų, nori naudoti 0–45–0 trigubo superfosfato. 1/2 puodelio 100 pėdų eilės.

Kokios trąšos geriausiai tinka vaisiniams pomidorams?

Pasirinkite trąšas, kuriose yra subalansuotas trijų pagrindinių elementų santykis, pvz., 10-10-10, arba kurių vidurinis skaičius (fosforas) yra didesnis nei pirmasis skaičius (azotas), pvz., 2-3-1. . Pomidorai yra sunkūs tiekėjai ir paprastai jiems reikia trąšų, nebent jūsų dirvožemis yra labai turtingas.

Ką dovanoti pomidorams žydint?

Puikūs organinių pomidorų trąšų variantai Pagaminta iš žuvų kaulų miltų, plunksnų miltų, kalio sulfato, humino rūgšties ir jūros dumblių ekstrakto mišinio, suteikia lėto atpalaidavimo 5-7-3 NPK. Šiek tiek daugiau fosforo, skatinančio žydėjimą (ir vėlesnį vaisingumą), jis taip pat yra geras azoto šaltinis.

Kokių maistinių medžiagų reikia pomidorams derinant vaisius?

Kad pomidorai sėkmingai augtų, jiems reikia azoto, fosforo, kalio, kalio, kalcio ir magnio bei kitų mikroelementų.

Ką dovanoti pomidorams žydint?

Puikūs organinių pomidorų trąšų variantai Pagaminta iš žuvų kaulų miltų, plunksnų miltų, kalio sulfato, humino rūgšties ir jūros dumblių ekstrakto mišinio, suteikia lėto atpalaidavimo 5-7-3 NPK. Šiek tiek daugiau fosforo, skatinančio žydėjimą (ir vėlesnį vaisingumą), jis taip pat yra geras azoto šaltinis.

Kaip padidinti pomidorų vaisius?

Erdvė paskleisti Jei norite tikrai didelių vaisių, suteikite jiems dar daugiau vietos. Viena dažniausių pradedančiųjų sodininkų klaidų – pomidorų augalų sodinimas per arti vienas kito. Jei norite tik dydžio, jums reikia tik kelių gerų,sveiki augalai, aplink juos daug vietos.

Ar žydėjimo metu maitinate pomidorus?

Kai tik pasirodys žiedai, pradėkite maitinti pomidorus. Padidinkite laistymą ir maitinimą, kai pomidorų vaisiai susiformuos ir padidės. Jei auginate pomidorus po stiklu arba šiltnamyje, šiltomis dienomis pomidorus reikės laistyti kasdien, kad augalai neišdžiūtų.

Ką kepimo soda padeda pomidorų augalams?

Kai pabarstysite juo aplink pomidorų augalus, kepimo soda sunaikins visas piktžoles, kurios bando ten augti. Kepimo soda ne tik apsaugo nuo piktžolių, bet ir padeda išlaikyti jūsų pomidorų augalus sveikus.

Kokios yra geriausios naminės trąšos pomidorams?

Panaudoti kavos tirščiai ir arbata yra geras žemo lygio azoto šaltinis, kartu su kaliu ir fosforu. Norėdami naudoti kaip „mėšlo arbatą“ kaip dirvožemio drėkinimą, sumaišykite 5–6 puodelius kavos tirščių 5 galonų kibire vandens. Užpilkite 1–2 puodelius kavos ir vandens mišinio aplink pomidorų augalą.

Kokios trąšos padeda pomidorų augalams augti greičiausiai?

Ekologiškos galimybės Mėšlas yra geras azoto ir kalio šaltinis, o kraujo ir kaulų miltai gali būti naudojami azoto ir fosforo kiekiui dirvožemyje padidinti. Pelenai, austrių lukštų miltai, jūros dumbliai, fosfatinė uoliena ir kompostas taip pat gali būti naudojami norint suteikti papildomų maistinių medžiagų, kad būtų skatinami sveiki ir greitai augantys pomidorų augalai.

Kokios trąšos geriausiai tinka derėti?

Vaismedžiai renkasi organines, daug azoto turinčias trąšas. Kraujo miltai, sojų pupelių miltai, kompostuotas vištienos mėšlas, medvilnės sėklų miltai ir plunksnų miltai yra geri organinio azoto šaltiniai. Taip pat yra specialiai sukurtų vaismedžių trąšų.

Ką dovanoti pomidorams žydint?

Puikūs organinių pomidorų trąšų variantai, pagaminti iš žuvų kaulų miltų, plunksnų miltų ir kalio mišiniosulfatas, humuso rūgštis ir jūros dumblių ekstraktas suteikia lėto atpalaidavimo 5-7-3 NPK. Šiek tiek daugiau fosforo, skatinančio žydėjimą (ir vėlesnį vaisingumą), jis taip pat yra geras azoto šaltinis.

Kaip padidinti pomidorų žydėjimą?

Sodindami naudokite subalansuotas NPK trąšas (10-10-10), o išdygus pirmiesiems žiedams pereikite prie trąšų su fosforu ir kaliu (5-10-10). Tai padės augalui išauginti daugiau žiedų ir nukreips savo energiją į tų gėlių pavertimą vaisiais.

Kaip pasiekti, kad mano pomidorai daugiau žydėtų?

Kaip padidinti gėles ant pomidorų augalų? Jei jūsų pomidorų augalai nežydi, galite reguliariai laistyti, patręšti tinkamomis trąšomis, suteikti pakankamai saulės šviesos ir taikyti geras ligų kontrolės priemones. Jei norite daugiau gėlių, galite pasirinkti neapibrėžtą veislę.

Kada nustoti laistyti pomidorus?

Dirvožemio drėgmės lygio stebėjimas yra geriausias būdas nustatyti, kada nustoti laistyti pomidorus arba duoti jiems atsigerti. Arizonos universiteto kooperatyvo plėtra rekomenduoja patikrinti dirvožemį kasant maždaug 6 colius žemyn mentele arba zondu, kad patikrintumėte drėgmės lygį jūsų sode.

Ar turėčiau laistyti pomidorus kiekvieną dieną?

Taigi, kaip dažnai laistyti pomidorų augalus? Pomidorų augalus reikia laistyti kasdien arba kas antrą dieną, nebent neseniai buvo lietus. Augalams reikia 1–1,5 colio vandens per savaitę, tačiau konteineriuose auginamus pomidorų augalus reikia laistyti du kartus per dieną.

Kada turėčiau pradėti tręšti pomidorus?

Kai visiškai susiformuos pirmasis tikrųjų lapų rinkinys ir daigai bus 2–4 colių aukščio, laikas tręšti. Ir jūsų pomidorų daigams to prireiks, nes jie auga dirvoje, kurioje mažai maistinių medžiagų arba jų visai nėra.

Ar galite aplink pabarstyti Epsom druskospomidorai?

Purškimo buteliuke paruoškite maždaug arbatinį šaukštelį Epsom druskų vienam litrui (ketvirčiui galono) vandens. Tiesiog kas dvi savaites sudrėkinkite pomidorų augalų lapiją, naudodami puikų purškimo nustatymą. Jis greitai įsigers į lapus. Venkite purkšti karštomis, saulėtomis dienomis arba kai lyja.

Ką kiaušinių lukštai daro pomidorų augalams?

Kiaušinių lukštai yra puikus būdas pridėti maistinių medžiagų auginant pomidorų augalus. Jis gali patręšti dirvą ir dirbti kaip mulčias. Be to, jis gali būti naudojamas kaip pradinis puodas ir dedamas į komposto krūvą. Tačiau turimi tyrimai nėra įtikinami, ar kiaušinių lukštai apsaugo nuo žiedų puvinio ir atgraso nuo kenkėjų.

Ar kavos tirščiai tinkami pomidorų augalams?

Dirvožemio pakeitimas – pomidorų sodinimas su kavos tirščiais skatina naudingų mikroorganizmų augimą. Sliekai suryja žemę ir traukia giliau į dirvą, o tai taip pat pagerina dirvožemio struktūrą.

Ar turėtumėte pašalinti apatines pomidorų augalų šakas?

Jei planuojate pomidorų augalus sodinti giliai (pomidorai gali suformuoti šaknis išilgai stiebo, jei jis yra užkastas), tuomet turėtumėte pašalinti lapus. Tačiau tai nėra kritiška. Jei lapai bus užkasti, jie nespės fotosintezuoti, todėl augalui iš jų nebus jokios naudos.

Kokių trąšų reikia pomidorams?

Kai kurie augintojai nori naudoti daug fosforo turinčias trąšas, pažymėtas didesniu viduriniu skaičiumi. Be to, viską galite supaprastinti naudodami trąšas, specialiai sukurtas pomidorams – paprastai tokiu santykiu 3-4-6 arba 4-7-10. Svarbiausia – nepertręšti. Per mažai trąšų visada geriau nei per daug.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: