Kuo maitinti pomidorus derinant vaisius?

Kuo maitinti pomidorus derinant vaisius?

Kokį mėnesį turėčiau pradėti sėti pomidorus?
Ar galiu nupjauti apatinius pomidorų lapus?
Kiek laiko užtrunka, kol pomidorų augalas duoda vaisių?
Kaip dažnai purkšti pomidorų augalus nuo vabzdžių?
Kiek lapų nuplėšiate nuo pomidorų augalo?


Maitinkite pomidorus fosforu Vandenyje tirpių trąšų, tokių kaip 24-8-16 ir 18-18-21, sudėtyje yra fosforo, reikalingo vaisingumui skatinti, tačiau kai kurie sodininkai, ieškantys didelių pomidorų, nori naudoti 0–45–0 trigubo superfosfato. 1/2 puodelio 100 pėdų eilės.

Kokios trąšos geriausiai tinka vaisiniams pomidorams?

Pasirinkite trąšas, kuriose yra subalansuotas trijų pagrindinių elementų santykis, pvz., 10-10-10, arba kurių vidurinis skaičius (fosforas) yra didesnis nei pirmasis skaičius (azotas), pvz., 2-3-1. . Pomidorai yra sunkūs tiekėjai ir paprastai jiems reikia trąšų, nebent jūsų dirvožemis yra labai turtingas.

Kokių maistinių medžiagų reikia pomidorams derinant vaisius?

Kad pomidorai sėkmingai augtų, jiems reikia azoto, fosforo, kalio, kalio, kalcio ir magnio bei kitų mikroelementų.

Ar žydėjimo metu maitinate pomidorus?

Kai tik pasirodys žiedai, pradėkite maitinti pomidorus. Padidinkite laistymą ir maitinimą, kai pomidorų vaisiai susiformuos ir padidės. Jei auginate pomidorus po stiklu arba šiltnamyje, šiltomis dienomis pomidorus reikės laistyti kasdien, kad augalai neišdžiūtų.

Kaip padidinti vaisių dydį?

Kalis yra pagrindinis vaisių dydžio veiksnys, o kartu su azoto jo reikia dideliais kiekiais vaisių vystymosi ir augimo metu. Tačiau per didelis azoto kiekis vėlyvoje augimo stadijoje gali apriboti vaisių dydį; todėl subalansuotas maistinių medžiagų naudojimas yra labai svarbus.

Kada nustoti laistyti pomidorus?

Dirvožemio drėgmės lygio stebėjimas yra geriausias būdas nustatyti, kada nustoti laistyti pomidorus arba duoti jiems atsigerti. Arizonos universiteto kooperatyvo plėtra rekomenduoja patikrinti dirvožemį kasant maždaug 6 colius žemyn mentele arba zondu, kad patikrintumėte drėgmės lygįsodas.

Kaip dažnai turėčiau naudoti pomidorų pašarą?

Jei naudojate auginimo maišelį, nuo pasodinimo maitinkite du kartus per savaitę ir palaipsniui didinkite, kai augalai pradeda augti. Lauko pomidorų augalus galima šerti skystu pomidorų pašaru kas septynias dienas, didinant iki kas tris dienas. Panašiai pomidorus, auginamus po priedanga, galima šerti kas tris dienas, kai sustingsta pirmoji santvara.

Kaip padidinti pomidorų žydėjimą?

Kaip padidinti gėles ant pomidorų augalų? Jei jūsų pomidorų augalai nežydi, galite reguliariai laistyti, patręšti tinkamomis trąšomis, suteikti pakankamai saulės šviesos ir taikyti geras ligų kontrolės priemones. Jei norite daugiau gėlių, galite pasirinkti neapibrėžtą veislę.

Kaip pasiekti, kad mano pomidorai daugiau žydėtų?

Sodindami naudokite subalansuotas NPK trąšas (10-10-10), o išdygus pirmiesiems žiedams pereikite prie trąšų su fosforu ir kaliu (5-10-10). Tai padės augalui išauginti daugiau žiedų ir nukreips savo energiją į tų gėlių pavertimą vaisiais.

Kokie pomidorų augalų perlaistymo požymiai?

Perlaistytų augalų stiebai ir lapai gali nuvyti arba pageltę, lapuose gali atsirasti iškilimų ir pūslių arba jie gali visiškai nukristi, jei augalai ir toliau gaus per daug vandens. Kitas būdas atskirti perlaistytus augalus nuo perlaistytų augalų, kai atvejis pakankamai rimtas, yra patikrinti šaknis.

Kokios trąšos geriausiai tinka derėti?

Vaismedžiai renkasi organines, daug azoto turinčias trąšas. Kraujo miltai, sojų pupelių miltai, kompostuotas vištienos mėšlas, medvilnės sėklų miltai ir plunksnų miltai yra geri organinio azoto šaltiniai. Taip pat yra specialiai sukurtų vaismedžių trąšų.

Kuris NPK yra geriausias vaisiams?

Geriausios trąšos vaismedžiams. Vaismedžiams geriausios trąšos turi daug azoto (N). Naudokitetrąšos, kurių NPK santykis yra 12-0-0, 15-0-0 arba 16-0-0, arba subalansuotos trąšos, turinčios daug azoto, pvz., 6-2-1 arba 10-2-2, arba kitos trąšos, kuriose yra azoto (N) yra dominuojantis.

Kaip natūraliai augaluose gauti fosforo?

Pagrindiniai organiniai fosforo šaltiniai vėlgi yra tam tikras mėšlas, taip pat kaulų miltai ir susmulkintas akmens fosfatas. Uolienų fosfatas yra daug fosforo turinti uoliena, sumalama į smulkias daleles, kurios lėtai ir per daugelį metų išskiria fosforą.

Ar turėtumėte pašalinti apatines pomidorų augalų šakas?

Jei planuojate pomidorų augalus sodinti giliai (pomidorai gali suformuoti šaknis išilgai stiebo, jei jis bus užkastas), tuomet turėtumėte pašalinti lapus. Tačiau tai nėra kritiška. Jei lapai bus užkasti, jie nespės fotosintezuotis, todėl augalui nebus jokios naudos.

Ką kepimo soda daro pomidorams?

Kepamoji soda susigeria į dirvą ir sumažina jos rūgštingumą, todėl pomidorai yra saldesni nei aštrūs.

Ar galite pabarstyti Epsom druskos aplink pomidorus?

Nereikalingi priedai, kurių augalai nepasisavina, įskaitant Epsom druską, gali užteršti gruntinį vandenį. Epsom druskos įdėjimas į dirvą, kurioje auga pomidorai, iš tikrųjų gali paskatinti puvinį žiedų gale, o tai tikrai nuvilianti sodo bėda. Pomidorai pradeda duoti vaisių, o po to pūva apačioje.

Ar turėčiau laistyti pomidorus kiekvieną dieną?

Taigi, kaip dažnai laistyti pomidorų augalus? Pomidorų augalus reikia laistyti kasdien arba kas antrą dieną, nebent neseniai buvo lietus. Augalams reikia 1–1,5 colio vandens per savaitę, tačiau konteineriuose auginamus pomidorų augalus reikia laistyti du kartus per dieną.

Kokios trąšos padeda pomidorų augalams augti greičiausiai?

Ekologiškos galimybės Mėšlas yra geras šaltinisazoto ir kalio, o kraujo ir kaulų miltai gali būti naudojami azoto ir fosforo kiekiui dirvožemyje padidinti. Pelenai, austrių lukštų miltai, jūros dumbliai, fosfatinė uoliena ir kompostas taip pat gali būti naudojami norint suteikti papildomų maistinių medžiagų, kad būtų skatinami sveiki ir greitai augantys pomidorų augalai.

Kokios trąšos padidina vaisius?

Kalis yra pagrindinis vaisių dydžio veiksnys, o kartu su azoto jo reikia dideliais kiekiais vaisių vystymosi ir augimo metu. Tačiau per didelis azoto kiekis vėlyvoje augimo stadijoje gali apriboti vaisių dydį; todėl subalansuotas maistinių medžiagų naudojimas yra labai svarbus. Fosforas taip pat gali riboti vaisių augimą.

Kodėl mano pomidorai neužauga iki pilno dydžio?

Jei pomidorų augalas yra sveikas, vaisiai turėtų augti ir bręsti tolygiai. Sulėtėjęs augimas gali rodyti problemą, pvz., per karštą ar per šaltą temperatūrą arba ligą.

Ar pomidorai sunoks, jei nustosite juos laistyti?

Sumažinkite laistymą, bet visiškai jo nenutraukite. Pomidorai yra 90+% vandens – jiems ir toliau reikia vandens, kai jie sunoksta. Tačiau tiesa, kad sumažinus jų gaunamos drėgmės kiekį, jie paspartins nokimą. Būtinai stebėkite kritulių kiekį.

Ar turėčiau nupjauti geltonus pomidorų lapus?

ATSAKYMAS: kai jūsų pomidorų augalai pasieks 12–18 colių aukščio, galite pastebėti, kad kai kurie lapai miršta arba pagelsta. Puiku pašalinti tuos lapus, kol jie yra žemiau pirmojo rinkinio…

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0