Koks yra geriausias paros laikas genėti pomidorų augalus?

Po kiek laiko pasirodo pomidorai po žiedų?
Po kiek laiko po žydėjimo pasirodo pomidorai?
Kaip padidinti pomidorų dydį?
Kaip elgiatės su garbanotais lapais?
Ar galiu sodinti pomidorus 12 colių atstumu vienas nuo kito?


Geriausias laikas genėti pomidorų augalus yra anksti ryte, sausą dieną. Tai leis švariai užgyti nuo genėjimo atsiradusioms žaizdoms ir sumažins tikimybę, kad augalas užsikrės liga.

Ar galima pomidorų augalus genėti vakare?

Be to, pomidorus geriausia genėti anksti ryte arba vėlai vakare. Didžiausią streso lygį augalai patiria vidurdienio saulėje, todėl visiškai venkite šio laiko.

Ar turėčiau nupjauti apatinius pomidorų augalų lapus?

Jei planuojate pomidorų augalus sodinti giliai (pomidorai gali suformuoti šaknis išilgai stiebo, jei jis bus užkastas), tuomet turėtumėte pašalinti lapus. Tačiau tai nėra kritiška. Jei lapai bus užkasti, jie nespės fotosintezuoti, todėl augalui iš jų nebus jokios naudos.

Kaip apkarpyti pomidorų augalus, kad duotų daugiau vaisių?

ūgliai, susidarantys pažastyse, kur šoninės šakos susikerta su stiebu. Pašalinkite čiulptukus, kai jie yra maži, nuimdami juos arba nupjaudami juos genėjimo įrankiais. Jei jūsų tikslas yra maksimaliai padidinti derlių, genėkite čiulptukus saikingai. Geras kompromisas – pašalinti visus siurbtukus, kurie auga žemiau pirmos žiedų kekės.

Ar galite per daug genėti pomidorų augalą?

5. Per genėjimą. Pernelyg genint pomidorų augalus, pašalinama per daug šešėlį skleidžiančių lapų, todėl vaisius veikia karšta saulė, o tai gali nuplikyti. Vienu metu pašalinus daugiau nei trečdalį žalumynų galima padaryti daugiau nei sudeginti vaisius; tai gali baigtis augalo mirtimi.

Kada turėčiau genėti pomidorų augalus?

Pomidorai yra daugiamečiai augalai ir nėra nustatyto laiko pradėti genėti. Kaip ir žoleles ir kitas ištisus metus daržoves, geriausias laikas genėti yra tada, kai augalas pasiekia tam tikrą aukštį. Jei pomidorų augalas yra 30–60 cm aukščio, nupjaunate per anksti, gali ir nenupjautiatsigauti.

Ar pomidorus reikia genėti ar nupjauti?

Pomidorai nėra iš tų augalų, kuriems norint klestėti reikia genėti arba nupjauti galvą, tačiau gudrus genėjimas gali pagerinti jūsų nuimamų vaisių kokybę. 1 Pagrindinė priežastis, dėl kurios reikia genėti pomidorų augalus, yra ta, kad tai padeda augalui nukreipti savo energiją vaisių auginimui, o ne daugiau žalumynų.

Kodėl genimi neapibrėžtus pomidorus?

Tai padeda kontroliuoti dažniausiai didžiulius vynmedžius ir skatina augalą auginti kelis didelius pomidorus, o ne daug žalumynų ir daug mažesnių pomidorų. Jei norite, kad mažoje erdvėje tilptų daugiau augalų, turėtumėte reguliariai genėti neapibrėžtus pomidorų augalus ir laikyti juos sukrautus arba narveliuose.

Kada geriausias laikas genėti augalus?

Spręsdami, kada geriausia pradėti genėti augalus, norėsite stebėti, ar augaluose nėra požymių, kad atėjo laikas. Patikrinkite, ar augaluose nėra geltonumo požymių. Kai lapai ir stiebai žemiau pirmojo žiedų rinkinio pradeda geltonuoti, o tai rodo, kad laikas pradėti genėti.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: