Kokių trąšų reikia pomidorams?

Ar vandenilio peroksidas yra naudingas šaknų puviniui?
Ar pomidorams patinka pilna saulė?
Kas atsitiks, jei sėklas palaidosite per giliai?
Kiek laiko palikite kaitinimo padėklą ant sodinukų?
Ką reiškia, jei mano augalo lapai susisuka?


Kai kurie augintojai nori naudoti daug fosforo turinčias trąšas, pažymėtas didesniu viduriniu skaičiumi. Be to, viską galite supaprastinti naudodami trąšas, specialiai sukurtas pomidorams – paprastai tokiu santykiu 3-4-6 arba 4-7-10. Svarbiausia – nepertręšti. Per mažai trąšų visada geriau nei per daug. Pagrindinės pomidorų trąšų savybės Pomidorų augalams iš trąšų reikia trijų pagrindinių maistinių medžiagų – azoto, fosforo ir kalio, taip pat kai kurių kitų mikroelementų. Dauguma trąšų yra šių trijų komponentų derinys; ant pakuotės bus nurodyta kiekvieno procentinė dalis.

Kaip dažnai reikia tręšti pomidorus?

Žemėje auginamus pomidorus reikėtų tręšti maždaug kas dvi savaites. Konteineriuose auginamus pomidorus reikės tręšti dažniau, dažniausiai kas savaitę. Jei auginate pomidorus poringuose auginimo maišuose, galbūt norėsite eksperimentuoti su tręšimu dažniau nei kas savaitę.

Kodėl pomidorams reikalingos trąšos?

Pomidorai yra sunkūs tiekėjai, todėl jiems reikia daug maistinių medžiagų, kad jie tinkamai augtų. Jei nepavyks tręšti, jūsų augalų derlius bus nedidelis. Pomidorams reikia trijų pagrindinių maistinių medžiagų – azoto, fosforo, kalio ir daugybės kitų maistinių medžiagų. Kiekvienas iš jų atlieka gyvybiškai svarbią augalų funkciją. Pažvelkime į keletą!

Kaip dažnai reikia tręšti pomidorus?

Pomidorus reikėtų tręšti bent kartą per dvi savaites. Tačiau tuomet turite įsitikinti, kad tręšiate tik nedideliu kiekiu tinkamų trąšų. Yra daug įvairių trąšų, kurias galite naudoti savo pomidorams, tačiau norint pasiekti geriausių rezultatų, geriausia naudoti organines trąšas.

Kaip tręšti pomidorus su vaisingumo smaigaliu?

Tereikia įdėti smaigalį apie šešiscolių atstumu nuo jūsų stiebo pagrindo, įskaitant konteineriuose auginamus pomidorus. Ieškokite trąšų smaigalio, kuriame yra didesnis fosforo ir vidutinis azoto arba kalio kiekis. Trąšų šuolis paprastai trunka apie du mėnesius, todėl tai yra ekonomiškas ir paprastas būdas tręšti augalus.

Kokios organinės trąšos yra geriausios pomidorams?

Dr. Earth trąšos sukurtos specialiai pomidorams, daržovėms ir žolelėms. Nedidelis NPK santykis yra 4-6-3, tačiau kitų mikroelementų ir elementų buvimas viską pakeis. Tai vienas geriausių ekologiškų sodo produktų, skirtų valgomiesiems augalams, nes jame nėra GMO, nuotekų dumblo ar vištų mėšlo.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: