Kokios medetkos gerai auga su pomidorais?

Kokia temperatūra per žema pomidorams?
Kas skatina sėklų dygimą?
Po kiek laiko po pomidorų žydėjimo jie duoda vaisių?
Kas yra ilgiausiai gyvenantis pomidorų augalas?
Ar pomidorų augalams reikia saulės ar šešėlio?


Mūsų mėgstamiausia pomidorų apsauga yra prancūziškų medetkų veislė. Daugelis šios šeimos veislių yra ne tik kompaktiškos (todėl puikiai tinka konteineriniams augalams apsaugoti), bet ir žinomos kaip vienos iš geriausių medetkų, kai reikia atgrasyti nuo kenkėjų.

Ar galiu sodinti Medetkos prie pomidorų?

Medetkos jau seniai sodinamos šalia pomidorų augalų ir ne tik dėl gražių žiedų. Graži medetka. Medetkos – ramunėlių šeimos žydintis augalas – yra dažni pomidorų kompanionai. Ilgame sodininkų paprotyje manoma, kad medetkos padeda pomidorams išvengti kenkėjų.

Kokią gėlę geriausia sodinti su pomidorais?

Medetkos (nepainioti su valgomąja, dekoratyvine medetka ar vazonine medetka) ir nasturtės yra ypač puikūs pomidorų kompanionai.

Ar galiu sodinti medetkas prie pomidorų?

Medetkos jau seniai sodinamos šalia pomidorų augalų ir ne tik dėl gražių žiedų. Graži medetka. Medetkos – ramunėlių šeimos žydintis augalas – yra dažni pomidorų kompanionai. Ilgame sodininkų paprotyje manoma, kad medetkos padeda pomidorams išvengti kenkėjų.

Ko negalima sodinti šalia medetkų?

Sodinant medetkų kompanionus pagerėja baziliko, brokolių, kopūstų, agurkų, baklažanų, moliūgų, lapinių kopūstų, bulvių, moliūgų ir pomidorų augimas. Medetkos taip pat yra geras melionų kompanionas, nes atbaido vabalus. Pupelės ir kopūstai yra išvardyti kaip netinkami medetkų kompanionai.

Ar medetkos apsaugo nuo pomidorų kirminų?

Atbaidantis medetkų kenkėjus Medetkose esantys eteriniai aliejai atbaido daugelį vabzdžių, įskaitant kandį, kuri deda pomidorų raguolį. Pasodinkite medetkų aplink pasėlius, kuriepritraukti pomidorų raguolius, taip pat ir visame sode.

Kokie yra patys blogiausi pomidorų kompanioniniai augalai?

Kas yra blogi pomidorų kompanionai? Brokoliai, kopūstai, Briuselio kopūstai, kaliaropės ir kitos daržovės. Brassicas, įskaitant brokolius, kopūstus, rūtus ir žiedinius kopūstus, dėl maistinių medžiagų konkuruos su pomidorais, nes ir brassicas, ir pomidorai yra sunkūs tiekėjai.

Ko negalima sodinti prie pomidorų?

Pomidorai – dar vienas jautrus augalas, kai kalbama apie kompanionus, pomidorams naudingi šparagai, bazilikas, pupelės, agurklės, morkos, salierai, laiškiniai česnakai, kakleliai, agurkai, česnakai, salotos, medetkos, mėtos, nasturtės, svogūnai, petražolės ir paprikos. Venkite sodinti kartu su Brassicas ir krapais.

Ar medetkos saugo vabzdžius nuo pomidorų augalų?

Tyrėjai atliko du didelius šiltnamio bandymus. Pirmajame eksperimente dirbę su prancūziškomis medetkomis, jie nustatė, kad veikia atbaidymo efektas ir kad medetkos yra veiksmingas pagalbinis augalas, apsaugantis baltasparnius nuo pomidorų augalų.

Ar galiu sodinti medetkas prie pomidorų?

Medetkos jau seniai sodinamos šalia pomidorų augalų ir ne tik dėl gražių žiedų. Graži medetka. Medetkos – ramunėlių šeimos žydintis augalas – yra dažni pomidorų kompanionai. Ilgame sodininkų paprotyje manoma, kad medetkos padeda pomidorams išvengti kenkėjų.

Kas gerai dera su medetkomis?

Medetkos būna ryškių geltonų, raudonų ir oranžinių atspalvių, kurias galima gražiai derinti su papildomomis kitų sodo kraštovaizdžio gėlių spalvomis. Pabandykite medetkas pasodinti su aliuminiu, šermukšniu, rožėmis, šalavijomis, bakalauro sagomis, levandomis ir pelargonijomis, kad patrauktumėte akį.

Kaip arti turėčiau sodinti medetkaspomidorai?

Tarp medetkos ir pomidoro augalo palikite 18–24 colių (46–61 cm) atstumą, kuris yra pakankamai arti, kad medetkos būtų naudingos pomidorui, tačiau palieka daug vietos pomidorui augti.

Ar Epsom druska tinka pomidorams?

Epsomo druska yra natūralus mineralinis junginys, sudarytas iš magnio ir sulfato. Jis dažnai rekomenduojamas kaip savitarnos priemonė esant raumenų skausmams, peršalimo simptomams ir gydomiesiems tepalams. Daugelis sodininkų taip pat rekomenduoja pomidorų augalus dėti Epsom druska, nes ji turi nuostabią naudą pomidorų gyvybingumui, sveikatai ir skoniui.

Kodėl neturėtumėte sodinti agurkų šalia pomidorų?

Neturėtumėte sodinti agurkų šalia pomidorų, nes galimos bendros ligos, pvz., Agurkų mozaikos virusas ir Fitoftoros maras. Abi ligos greitai plinta iš vienos rūšies į kitą abiem būdais.

Ką geriausia sodinti prie pomidorų?

Rekomenduojami sodinti pomidorus: burnočiai, šparagai, bazilikas, pupelės, agurklės, medetkos (vazoninė medetka), morkos, salierai, laiškiniai česnakai, kleome, kosmosas, agurkai, česnakai, melisa, salotos, medetkos, mėtos, nasturtės, svogūnai, petražolės, šalavijai ir moliūgai.

Ką dedate prie pomidorų?

Kiti geri pomidorų augalai yra bičių balzamas, medetkos (vazoninė medetka), salierai, laiškiniai česnakai, kleome, kosmosas, agurkai, česnakai, melisos, salotos, medetkos, mėtos, nasturtės, svogūnai, petražolės, žirniai, šalavijas ir skvošas.

Ką medetkos saugo?

Medetkos Medetkos yra vienas iš labiausiai žinomų vabzdžius atbaidančių augalų ir ne veltui – jų kvapas apsaugo nuo kenkėjų, pavyzdžiui, uodų, nematodų, pavyzdžiui, kopūstinių kirmėlių, ir kitų kenkėjų. Pasodinkite medetkų, kad pritrauktumėte naudingų vabzdžių, kurie puola ir naikina amarus.

Ar galite šalia sodinti paprikaspomidorai?

Nors galite auginti pipirų augalus šalia pomidorų, jie nėra geriausi pomidorų kompanioniniai augalai.

Kokios medetkos geriausiai tinka kovai su kenkėjais?

Kalbant apie medetkų naudojimą kenkėjų kontrolei, prancūziškos medetkos pasirodė esančios veiksmingiausios. Pasibaigus auginimo sezonui, medetkas suberkite į dirvą, kad galėtumėte dar labiau kontroliuoti nematodus.

Kas valgo medetkas naktį?

A. Sraigės ir šliužai išgraužia netaisyklingas skylutes medetkų lapuose ir kramto naujus žiedpumpurius, kol jie neatsiskleis. Jos maitinasi naktį ir paveikia medetkų augalus visuose vystymosi etapuose.

Ar kavos tirščiai tinkami pomidorų augalams?

Dirvožemio pakeitimas – pomidorų sodinimas su kavos tirščiais skatina naudingų mikroorganizmų augimą. Sliekai suryja žemę ir traukia giliau į dirvą, o tai taip pat pagerina dirvožemio struktūrą.

Kokias kultūras keisti su pomidorais?

Taigi, koks derlius yra tinkamas kaitalioti su pomidorais? Bet koks ankštinis augalas yra geras derlius, kurį galima kaitalioti su pomidorais. Ankštiniai augalai yra žirniai, pupelės, žemės riešutai, dobilai ir liucerna. Šie augalai padės atstatyti azotą į dirvą sodinant po pomidorų.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: