Kokio aukščio turėtų būti pomidorų augalai, kai juos sodinate?

Kaip atskirti, ar pomidorų augalas laistomas per daug, ar per mažai?
Ar turėtumėte auginti aukštus pomidorų augalus?
Ar galima liesti šlapius pomidorų augalus?
Ar kalis skatina vaisius?
Ar turėčiau nustoti laistyti pomidorus, kad jie sunoktų?


Būkite atrankūs Pasirinkite sveikus augalus, kurių aukštis nuo 10 iki 12 colių. Kiekvienam augalui iškaskite maždaug 12 colių gylio duobę ir įdėkite saują gerų trąšų.

Kokio aukščio turi būti pomidorų augalas prieš sodinant?

Pomidorai yra paruošti persodinti į sodą, kai daigai yra 3–4 colių aukščio, o nakties temperatūra nuolat viršija 50 laipsnių.

Kiek metų turi būti pomidorų daigai prieš persodinant?

Prireikia 2–3 savaičių auginimo laiko, kad sodinukai būtų paruošti persodinti į savo vazonus. Pomidorų daigai yra paruošti persodinti, kai turės pirmąjį tikrųjų lapų rinkinį. #1 Palaukite bent tris savaites, kol jūsų pomidorų sėklos sudygs ir užaugs pirmieji tikrieji lapai.

Ar turėčiau sodinti pomidorų augalus?

Pagrindinis pomidorų augalo ant viršaus privalumas yra išlaikyti augalą tam tikrame aukštyje. Jei pomidorų augalams paremti naudojate kuolą, narvą ar groteles, nenorite, kad jie augtų toliau. Jei pomidorų augalai auga aukščiau už atramą, vėjas privers augalo viršūnę spragtelėti ir nukristi.

Koks yra vidutinis pomidorų augalo aukštis?

Tai yra jūsų pasirinkimas ir viskas priklauso nuo jūsų vykdomos įvairovės ir genėjimo praktikos, nes pomidorų augalų vidutinio aukščio tikrai nėra. University of New Hampshire Extension praneša, kad kai kurie pomidorai gali pasiekti didžiulius 25 pėdas, jei jie nėra genėti, o kai kurie gali siekti tik 8 colių aukščio subrendus.

Ar pomidorų augalams reikia gėlių, kad jie augtų vasarą?

Tačiau, jei pomidorų augalą auginate vasarą, pradėję sėti ar persodinti sodinuką, gėles turite išlaikyti. Tai tinkamas laikas gėlėms apdulkinti ir vystytis vaisiams. Jūs nenorite, kad augalas iššvaistytų viskąpastangas jis skyrė augindamas tas gėles, kurios būtų potencialūs pomidorai.

Kodėl mano pomidorų augalai aukštėja?

Jauni pomidorų augalai užaugs aukšti ir ploni („spygliuoti“), kai dėl saulės šviesos stokos išsities šviesos šaltinio link. Atminkite, kad pomidorų augalai užaugs aukšti, jei pasodinsite neapibrėžtą veislę (kai kurie gali siekti 9 pėdų ar aukštesnius!) Žinoma, yra būdų, kaip išvengti itin aukštų pomidorų problemos.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0