...

Kokie yra blogiausi pomidorų kompanioniniai augalai?

Kokie yra blogiausi pomidorų kompanioniniai augalai?

Ar cinamonas tinka augalams?
Ar pomidorų augalus reikia laistyti kiekvieną dieną?
Kiek azoto turėčiau naudoti žydėjimo metu?
Ar sunku auginti pomidorus iš sėklų?
Ar liepų pridėjimas padės žydėti galutinį puvinį?


Kas yra blogi pomidorų kompanionai? Brokoliai, kopūstai, Briuselio kopūstai, kaliaropės ir kitos daržovės. Brassicas, įskaitant brokolius, kopūstus, rūtus ir žiedinius kopūstus, dėl maistinių medžiagų konkuruos su pomidorais, nes ir žalumynai, ir pomidorai yra sunkūs tiekėjai. Blogiausi pomidorų kompanioniniai augalaiKopūstų (Brassica) šeima: visi kopūstų giminaičiai stabdo pomidorų augalų augimą (įskaitant brokolius, Briuselio kopūstus, kopūstus, žiedinius kopūstus, žiedinius kopūstus, kaliaropes, rūtus ir ropes). 3Kukurūzai: Kukurūzų auskarai yra tokie patys kaip pomidorų vaisinės kirmėlės (Helicoverpa zea). Auginant arti augalus, jautrius tiems patiems kenkėjams, gali kilti nelaimė ir sunaikinti sodas. 4Weitere Elemente

Kokių žolelių nereikėtų sodinti prie pomidorų?

Nors daugelis žolelių puikiai auga su pomidorais, krapai yra išimtis.

Kodėl neturėtumėte sodinti agurkų šalia pomidorų?

Neturėtumėte sodinti agurkų šalia pomidorų, nes galimos bendros ligos, pvz., Agurkų mozaikos virusas ir Fitoftoros maras. Abi ligos greitai plinta iš vienos rūšies į kitą abiem būdais.

Ar galima sodinti paprikas prie pomidorų?

Nors galite auginti pipirų augalus šalia pomidorų, jie nėra geriausi pomidorų kompanioniniai augalai.

Ar medetkos yra geras pomidorų kompanionas?

Medetkos jau seniai sodinamos šalia pomidorų augalų ir ne tik dėl gražių žiedų. Graži medetka. Medetkos – ramunėlių šeimos žydintis augalas – yra dažni pomidorų kompanionai. Ilgame sodininkų paprotyje manoma, kad medetkos padeda pomidorams išvengti kenkėjų.

Ar turėčiau sodinti medetkas su pomidorais?

Medetkos ir pomidorai yra geri sodo bičiuliai su panašiomis augimo sąlygomis. Tyrimastyrimai parodė, kad medetkų sodinimas tarp pomidorų apsaugo pomidorų augalus nuo kenksmingų šakniavaisių nematodų dirvoje.

Kaip arti galite sodinti bazilikus nuo pomidorų?

Tradiciniame sode ar paaukštintoje lysvėje auginimo erdvėje poros augalų aplink kiekvieną augalą yra daugiau nei pakankamai, kad būtų atliktas darbas. Pasėkite keturias ar penkias sėklas maždaug dvylikos (12) colių atstumu nuo kiekvieno pomidoro pagrindo. Sėkloms dygstant ir vystantis, retinkite, kad kiekvienam pomidorų augalui liktų du baziliko augalai.

Ar galima prie pomidorų sodinti agurkus?

Pomidorai Pomidorai ir agurkai puikiai auga kartu, ypač šiltnamyje, todėl yra idealūs kompanioniniai augalai. Jie gerai laikosi panašiomis dirvožemio sąlygomis, o užaugti ir paruošti derliui užtrunka maždaug tiek pat.

Ar galima prie pomidorų sodinti agurkus?

Pomidorai Pomidorai ir agurkai puikiai auga kartu, ypač šiltnamyje, todėl yra idealūs kompanioniniai augalai. Jie gerai laikosi panašiomis dirvožemio sąlygomis, o užaugti ir paruošti derliui užtrunka maždaug tiek pat.

Kokių žolelių negalima sodinti prie pomidorų?

Nors daugelis žolelių puikiai auga su pomidorais, krapai yra išimtis.

Ar galiu sodinti cukinijas prie pomidorų?

A: Taip, galite! Cukinijos yra vienas geriausių pomidorų kompanioninių augalų. Jie ne tik klesti tomis pačiomis augimo sąlygomis, bet ir milžiniški moliūgų lapai suteikia žemės dangą. Be to, cukinijos pritraukia naudingus vabzdžius, pvz., bites, kad padėtų jūsų sode esantiems pomidorams apdulkinti.

Ką sodinti su agurkais, kad neliktų vabzdžių?

Medetkos. Medetkos yra vienas iš populiariausių kompanioninių augalų, nes atbaido įvairius kenkėjus, įskaitant amarus – dažną agurkų lapų kenkėją.

Ar galiu sodinti jalapenjas šalia pomidorų?

Taigi, ar galite auginti pomidorusir jalapeños kartu? Taip, pomidorus ir jalapenjas galite auginti kartu nedidelėje sodo lysvėje. Pomidorai ir jalapenos yra puikūs kompanionai ir jiems reikia panašių dirvožemio, saulės spindulių ir maistinių medžiagų sąlygų.

Ar galiu sodinti svogūnus prie pomidorų?

Svogūnai taip pat puikiai dera su burokėliais, brassica, morkomis, krapais, kaliaropėmis, porais, salotomis, braškėmis ir pomidorais.

Ar prie paprikų galima sodinti medetkų?

Mums patinka sodinti medetkas tarp pipirų ir pomidorų augalų. Medetkos taip pat iš savo šaknų išskiria medžiagą, kuri apsaugo nuo nematodų ir ungurių kirminų, kurie nusitaiko į pipirus ir kitas sodo daržoves. Nasturčių žiedai taip pat puikūs pipirinių augalų kompanionai.

Ko negalima sodinti pomidorais ir paprikomis?

Baklažanai, paprikos, bulvės ir kitos nakvišos. Pomidorai priklauso nakvišų šeimai, o tai reiškia, kad neturėtumėte sodinti jų su kitomis nakvišėmis, tokiomis kaip baklažanai, paprikos ar bulvės. Taip yra todėl, kad nakvišos gali sirgti tomis pačiomis bakterinėmis ir grybelinėmis ligomis.

Ar galima kartu sodinti bazilikus ir paprikas?

1. Bazilikas: šalia paprikų pasodinę lengvai užauginamą baziliką, galite pagerinti paprikų skonį ir atgrasyti nuo kenkėjų, tokių kaip tripsai, amarai, voratinklinės erkės ir musės.

Ko negalima sodinti šalia medetkų?

Sodinant medetkų kompanionus pagerėja baziliko, brokolių, kopūstų, agurkų, baklažanų, moliūgų, lapinių kopūstų, bulvių, moliūgų ir pomidorų augimas. Medetkos taip pat yra geras melionų kompanionas, nes atbaido vabalus. Pupelės ir kopūstai yra išvardyti kaip netinkami medetkų kompanionai.

Ar Epsom druska tinka pomidorams?

Epsomo druska yra natūralus mineralinis junginys, sudarytas iš magnio ir sulfato. Jis dažnai rekomenduojamas kaip savęs priežiūros priemonė skaudantiems raumenims, peršalussimptomai ir gydomieji tepalai. Daugelis sodininkų taip pat rekomenduoja pomidorų augalus dėti Epsom druska, nes ji turi nuostabią naudą pomidorų gyvybingumui, sveikatai ir skoniui.

Ar medetkos apsaugo nuo pomidorų kirminų?

Atbaidantis medetkų kenkėjus Medetkose esantys eteriniai aliejai atbaido daugelį vabzdžių, įskaitant kandį, kuri deda pomidorų raguolį. Sodinkite medetkas aplink pasėlius, kurie pritraukia pomidorų raguolius, taip pat visame sode.

Kokios gėlės puikiai dera su pomidorais?

Gerieji pomidorų augalai, kuriuos rekomenduojama sodinti kartu su pomidorais, yra burnočiai, šparagai, bazilikas, pupelės, agurklės, medetkos (vazoninė medetka), morkos, salierai, laiškiniai česnakai, kleome, kosmosas, agurkai, česnakai, melisa, salotos, medetkos, mėtos, nasturtės, svogūnai, petražolės, šalavijai ir moliūgai.

Ar galiu sodinti cinijas šalia pomidorų?

Cinijos yra puikus sodo kraštinis augalas ir puikiai tinka šviežioms skintoms gėlėms visą vasarą. Tačiau jie taip pat gali padėti apsaugoti jūsų pomidorų augalus nuo daugelio įprastų sodo kenkėjų.

Kokie augalai yra geriausi pomidorų augalų kompanionai?

Puiki augalų kompanionų trijulė: pomidorai, moliūgai ir agurklės Laimei, pomidorai puikiai tinka daugeliui populiarių sodo daržovių. Pranešama, kad kai kurie kompanioniniai augalai padeda pagerinti pomidorų augalų sveikatą ir gyvybingumą, kai kurie pagerina pomidorų skonį, o kiti augalai tariamai atbaido ir atbaido vabzdžius nuo kenkėjų ir ligų.

Ko negalima sodinti šalia pomidorų?

Tai apima brokolius, Briuselio kopūstus, kopūstus, kopūstus, žiedinius kopūstus, lapinius kopūstus, kaliaropes, rūtus ir ropes. Kukurūzai yra jautrūs tiems patiems kenkėjams kaip ir pomidorų augalas (ausų kirmėlė ir vaisinė kirmėlė), todėl, jei jie bus auginami arti, jūsų daržas gali būti greitai sunaikintas.

Ar pomidorų augalai sutaria su kaimynais?

Jūsų pomidorų augalų kaimynai gali turėti didžiulį poveikį jų sveikatai. Yra fantastiškų kompanioninių augalų, kurie padeda atgrasyti nuo kenkėjų ir gerina sveikatą. Pomidorai gali netgi padėti šiems augalams.

Ar kopūstai ir pomidorai yra priešai?

Sodininkystės pasaulyje jie laikomi prisiekusiais priešais, nes žalumynai stabdo pomidorų augalų augimą. Kopūstai yra sunkūs tiekėjai ir jiems reikia daug maistinių medžiagų per visą auginimo sezoną.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: