Kokiame dirvožemyje geriausia pradėti sėti pomidorų sėklas?

Per kiek laiko pomidorų žiedai virsta pomidorais?
Ar visos pomidorų gėlės duoda vaisius?
Kada turėčiau tręšti pomidorų augalus?
Ar pomidoras yra lapas?
Kokios trąšos geriausiai tinka pomidorams?


Dirvožemis. Nors tai vadinama „vazonine žeme“, geriausia sėklų pradėjimo terpė neturi jokio dirvožemio. Naudokite sterilų, nešvarų mišinį, pažymėtą sėkloms pradėti. Niekada nenaudokite sodo dirvožemio, kuris dažnai prastai nusausina ir gali užkrėsti ligų organizmų.

Koks dirvožemio mišinys yra geriausias pomidorams?

Paprasčiau tariant: pomidorai savo skonį įgauna iš dirvos, kurioje jie auga, kaip ir vyno. Skoningiems pomidorams reikia priemolio dirvožemio, kuriame gausu humuso. Geros kokybės durpių pagrindu pagamintas vazoninis kompostas yra tik bilietas.

Koks kompostas yra geriausias pomidorų sėkloms?

Kokį kompostą naudoti? Naudokite specialiai sukurtą sėklų kompostą, nes jame mažiau maistinių medžiagų (didesnis maistinių medžiagų kiekis gali slopinti daigumą ir pažeisti jaunas šaknis) ir daug smulkesnės konsistencijos nei vazoninis kompostas. Mes mėgstame savo sodinukams naudoti anglies aukso organinį sėklų kompostą ir manome, kad jums bus sunku rasti geresnio.

Kokio tipo dirvožemis geriausiai tinka pomidorams auginti?

Geriausia dirva pomidorams auginti yra priemolio žemė, nes ji lengvai sulaiko drėgmę. Tačiau, kai naudojate sodo žemę konteineriuose, gaunamas sunkus sutankintas mišinys. Ir kadangi pomidorams reikia purios dirvos, jūsų derlius greičiausiai žlugs. Sodo dirvoje taip pat yra ligas pernešančių organizmų, kurie dažnai sukelia ankstyvą puvimą ir kenkėjus.

Kaip užauginti pomidorus iš sėklų?

Galite pasirinkti aukštos kokybės ekologišką dirvą vazonams arba sėklų pradinį mišinį, taip pat ekologiškas pomidorų sėklas, kurios labai skiriasi. Bet jei paprašysite bet kurio atsidavusio sodininko įvardinti geriausią pomidorų auginimo iš sėklų dalyką, jis jums pasakys vieną žodį: įvairovė.

Kokioje temperatūroje pomidorų sėklos dygsta geriausiai?

Pomidorų sėklos geriausiai dygsta esant labai šiltai, 21–25 °C (70–80 °F) temperatūrai. Raskite savo namuose šilčiausią vietą,kaip virš šaldytuvo arba šalia kompiuterio. Aš naudoju sėklų šildymo kilimėlį, kad palaikyčiau aukštą temperatūrą, bet tai neprivaloma.

Kaip auginti pomidorus konteineriuose?

Pomidorų augalai iš prigimties mėgsta šilumą, todėl sodininkai pataria prieš persodinant daigus lauke į dirvą pasėti sėklas lauke. Padėkite savo auginimo talpyklas ant lygaus paviršiaus. Tada įpilkite vazonų mišinio, palikdami maždaug pusę colio tarp dirvožemio ir viršaus. Prieš sodindami sėklas, švelniai sutrinkite dirvą. 3. Pasodinkite sėklas

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: