Kokia yra didelių pomidorų auginimo paslaptis?

Ar galite nupjauti pomidorų augalus?
Kaip greitai atsiranda šaknų puvinys?
Kodėl pomidorai auga ant bulvių?
Kiek saulės yra per daug pipirams?
Kodėl mano pomidorai smailūs ant dugno?


Dideliems sultingiems pomidorams įsitikinkite, kad žemė išlieka drėgna, bet neužmirkusi. Pusantro colio vandens per savaitę yra gera taisyklė. Jei nelyja tiek daug lietaus, būtinai laistykite pomidorų augalus ryte arba vakare, kai saulė nėra per stipri. Norėdami užauginti didelius pomidorus, pradėkite laistyti pagal nuoseklų tvarkaraštį, bet tik tada, kai augalai auga. to reikia. Kitaip tariant, kasdien tikrinkite savo augalus, kad pamatytumėte, ar juos reikia laistyti. Padarykite tai įkišdami pirštą giliai į dirvą iki antrojo snukio.

Kaip padaryti, kad mano pomidorai užaugtų didesni?

Naudokite aukščiausios kokybės vazoninę žemę, sumaišytą su daug maistinių medžiagų turinčiomis organinėmis medžiagomis, pvz., sliekų liejiniais ar kompostu (du trečdaliai vazonų dirvožemio iki vieno trečdalio pakeitimo) ir tik vieną pomidorą viename konteineryje, kad augalas turėtų daug vietos augti. . Jei augalas yra 6 colių aukščio, nuimkite apatinius lapus ir įkaskite apie 2–3 colius stiebo.

Kokia yra gerų pomidorų auginimo paslaptis?

Kas padeda pomidorams augti? Trys pagrindiniai dalykai, kurių reikia pomidorams klestėti, yra saulė, daug maistinių medžiagų turintis dirvožemis ir palaikymas. Atramą užtikrina gilios šaknų sistemos derinys (daugiau apie tai skaitykite paslaptyse!), taip pat gera atraminė struktūra, kuri neleidžia vaisiams pakilti nuo žemės ir suteikia daug oro srauto.

Kaip auginti didelius pomidorus?

Norėdami auginti didelius pomidorus, pradėkite laistyti pagal nuoseklų tvarkaraštį, bet laistykite tik tada, kai to reikia augalams. Kitaip tariant, kasdien tikrinkite savo augalus, kad pamatytumėte, ar juos reikia laistyti. Padarykite tai įkišdami pirštą giliai į dirvą iki antrojo piršto.

Kokių maistinių medžiagų reikia pomidorams augti?

Kalis, fosforas ir kalcis yra svarbiausios maistinės medžiagos daugumai pomidorų. 6,2–6,5 pH yra idealus ir geriausiai tinkajūsų augantiems augalams prieinamų maistinių medžiagų.

Ar pomidorai turi gilias šaknis?

Pomidorų šaknys yra vidutiniškai gilios (apie 12–18 colių), todėl konkurencija su kitais netoliese esančiais augalais neigiamai paveiks augimą. Dėl to augalo augimas sulėtės, o vaisiaus dydis bus mažesnis.

Kiek saulės reikia, kad pomidorai augtų?

Prieš sodindami pomidorus, pirmiausia turite rasti optimalią vietą. Optimali vieta bus (nuo 6 iki 8 valandų tiesioginių saulės spindulių kiekvieną dieną). Nors pomidorai vis tiek augs daliniame pavėsyje (4-6 valandos saulės šviesos), augalas bus mažiau derlingas, o vaisiai bus mažesni.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0