...

Kokia šviesa geriausia sėkloms daiginti?

Kaip paruošti dirvą pomidorams?
Kiek agurkų užauga 4×4 pakeltoje lysvėje?
Kaip atjauninate pomidorų augalus?
Ar galiu pakartotinai panaudoti dirvą iš pomidorų sergant maru?
Kokie turėtų būti pomidorų puodai?


Paprastam sodininkui, pradedančiam sodinti sodinukus patalpoje, fluorescencinė arba LED lempa paprastai yra geriausias pasirinkimas, siekiant užtikrinti, kad jūsų augalai gautų tokios kokybės, intensyvumo ir trukmės šviesą, kurios jiems reikia, kad jie išliktų aukščiausioje būklėje.

Kas spalvota šviesa geriausiai tinka sėkloms daiginti?

Paprastai augalai naudoja daugiau mėlynos ir melsvai žalios šviesos, kai jie yra sodinukai, ir daugiau raudonos šviesos vėliau, kai pradeda žydėti ir gaminti sėklas.

Ar turėčiau naudoti auginimo lemputes sėkloms daiginti?

Tačiau sudygusių daigų auginimo šviestuvai būtini, nebent jie būtų saulėtame lange ar kitaip patektų tiesioginiai saulės spinduliai. Vienintelis auginimo žibintų pranašumas prieš daigumą yra tai, kad jie gali suteikti papildomos šilumos, o tai padeda pagreitinti daigumą.

Ar sėkloms sudygti reikia šviesos?

Daugelis sodininkų nežino, kad kai kurioms sėkloms sudygti reikia šviesos, o uždengus jas žeme, jos stabdys dygimą. Yra bendra sėklų sodinimo taisyklė, pagal kurią reikia sėti sėklą į gylį, kuris tris kartus didesnis už jos storį.

Kokios auginimo šviesos man reikia sodinukams?

Ši lempa yra tikrai patogi, nes galite reguliuoti žibintų aukštį, kai auga jūsų sodinukai. Jei norite daugiau nei 20 sodinukų, jums reikės klasikinio auginimo šviestuvo, kuris pakabinamas ant lubų ar lentynos. Ši „Goldspark 600 W“ lemputė yra labai prieinama ir mano augalai klestėjo po juo.

Ko reikia, kad sodinukai sudygtų?

Sėkloms sudygti reikia drėgmės, šviesos, tinkamos dirvožemio temperatūros, deguonies ir saulės šviesos. Pažvelkime į kiekvieną iš arčiau. Įsiurbimo metu sėklos sugeria arti esantį vandenį ir pradeda dygti. Tačiau per daug vandens gali supūti šaknį ir pažeisti viduje esantį embrioną, todėl sėkla nesugeba pumpuruotis.

Kaipdaug šviesos paliekate sodinukus nakčiai?

Jei jie pradeda augti arba augti į šonus, duokite jiems dar valandą ar dvi šviesos. Kai kurie žmonės mėgsta laikytis 12/12 apšvietimo ciklo savo sodinukams. Tai reiškia, kad šviesa šviečia 12 valandų per dieną, o naktį – 12 valandų.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: