Kokį pomidorą geriausia sodinti?

Kaip padaryti, kad pomidorų vaisiai būtų didesni?
Kiek laiko užtrunka pomidorams užaugti?
Iš kokios pomidorų veislės užauginama daugiausia pomidorų?
Ar kalis padidina pumpurus?
Kiek gyvens pomidorų augalas?


Saldaus skonio veislės pomidorams Kuo mažesnis vaisius, tuo saldesnis jis bus. Vyšniniai ir kiemo pomidorai yra saldesni nei didesni jautienos kepsniai. Paveldimi pomidorai, tokie kaip čerokių violetinė, Anna Rusiška ir nykštukinė smaragdinė žalia, buvo išveisti taip, kad būtų saldaus ir sudėtingo skonio.

Kurių pomidorų skonis yra didžiausias?

Saldaus skonio pomidorams veislės Kuo mažesni vaisiai, tuo saldesni jie bus. Vyšniniai ir kiemo pomidorai yra saldesni nei didesni jautienos kepsniai. Paveldimi pomidorai, tokie kaip Cherokee violetinė, Anna Russian ir nykštukinė smaragdinė žalia, buvo išveisti taip, kad būtų saldaus ir sudėtingo skonio.

Koks pomidoras yra populiariausias?

Gaulis. Rutuliniai pomidorai yra dideli, apvalūs ir raudoni – kartais geltoni – ir yra dažniausiai pasitaikantys pomidorai. Tai vidutinio dydžio pomidorai, kuriuos rasite bet kurioje parduotuvėje. Taip pat vadinami pjaustomais pomidorais – tai geriausias pasirinkimas sumuštiniams ir salotoms.

Kuris geresni pomidorai Big Boy ar Better Boy?

Nors Better Boy turi tokius pat didelius vaisius kaip Big Boy pomidorų augalas, Better Boy pomidoras yra atsparesnis ligoms nei jo motininis augalas.

Kuris pomidoras duoda daugiausiai vaisių?

Supersweet 100 ir Sungold vyšnios yra dvi pomidorų veislės, iš kurių galima užauginti daugiausiai pomidorų. Veislės su mažais vaisiais paprastai užaugina daugiau pomidorų nei veislės su dideliais vaisiais. Vyšnių ir vynuogių pomidorų veislės paprastai užaugina daug pomidorų iš vieno augalo.

Kas yra gerai valgyti pomidorą?

„Red Brandywine“ (jautienos kepsnys, neapibrėžtas, paveldimas apie 1889 m.) yra viena iš kelių Brandywine pomidorų veislių, bet tikriausiai ji yra geriausiai žinoma. Sodriai raudoni vaisiai yra sultingi, aštrūs ir saldaus pomidorų skonio. Klasikinių raudonai pjaustytų pomidorų mėgėjai turėtų užsiauginti šį!

Kokį pomidorą geriausia auginti sode?

Kas saldesni vyšniniai ar vynuoginiai pomidorai?

Skonis: vyšniniai pomidorai yra labai saldūs, palyginti su daugeliu kitų pomidorų rūšių. Jie taip pat turi plonesnę odą ir didesnį vandens kiekį nei vynuoginiai pomidorai, todėl jie yra sultingesni. Vyšniniai pomidorai yra šiek tiek mažiau vandeningi ir saldūs nei saldieji vyšniniai pomidorai.

Kodėl paveldimi pomidorai yra geresni?

„Jie tarsi šviesus alus“, – sako jis. „Net jei ten yra visos cheminės medžiagos, jų lygis yra mažesnis.” Veisdami arba genetiškai modifikuodami pomidorus, kad juose būtų daug lakiųjų junginių, kuriems patinka skonio tikrintojai, mokslininkai galėtų pagaminti itin saldžias ir kvapnias veisles nedidindami cukraus kiekio.

Koks yra produktyviausias pomidorų augalas?

Vienas iš būdų, kaip klasifikuojamos pomidorų veislės, yra jų auginamų pomidorų dydis. Mažiausi yra vynuoginiai ir vyšniniai pomidorai, kurie veda mažus vaisius ilgomis kekėmis. Kaip grupė, šie tipai yra patikimiausi ir produktyviausi mūsų regione. Nė vienas sodas neturėtų būti be kelių vyšninių pomidorų augalų.

Kokie pomidorų augalai užaugina greičiausiai?

Vienas iš mūsų greičiausiai augančių pomidorų, hibridinis „Bush Early Girl Tomato“ yra vienas iš pirmųjų pomidorų, nuimamų vos per 59 dienas! Vietą taupantys augalai yra kompaktiški ir patikimai duoda gerą ankstyvą derlių. Labai populiarus tarp namų sodininkų, nes jie yra ypač ankstyvi ir patikimi.

Ar vyšniniai ar vynuoginiai pomidorai saldesni?

Vynuoginiai pomidorai nėra tokie saldūs kaip vyšniniai, o jų minkštimas mėsingesnis ir mažiau vandeningas. Kadangi vynuoginiai pomidorai išsilaiko ilgiau nei vyšniniai, jie tampa vis populiaresni, nes yra kietesni ir mažiau trapūs pakuoti bei transportuoti.

Kodėl paveldimi pomidorai yra geresni?

„Jie tarsi šviesus alus“, – sako jis. „Net jei ten yra visos cheminės medžiagos, jų lygis yra mažesnis.” Veisdami arba genetiškai modifikuodami pomidorus, kad juose būtų daug lakiųjų junginių, kuriems patinka skonio tikrintojai, mokslininkai galėtų pagaminti itin saldžias ir kvapnias veisles nedidindami cukraus kiekio.

Kuo ypatingi paveldimi pomidorai?

Paveldimi pomidorai yra ypatingi, nes jų skonis geresnis nei hibridinių pomidorų veislių. Paveldimi pomidorai taip pat „veisli“, o tai reiškia, kad sėklas galima išsaugoti, kad kiekvienais metais išaugtų daugiau tų pačių pomidorų.

Kuo skiriasi paveldimi pomidorai ir įprasti pomidorai?

Nors įprasti pomidorai auginami dėl išvaizdos ir rūšiuojami į tam tikrus dydžius, o paveldimi pomidorai auginami dėl skonio. Apvalūs arba slyviniai pomidorai puikiai tinka daugeliui to, ko jums reikia pomidorų, pavyzdžiui, pjaustyti, pjaustyti arba virti.

Kokie pomidorai auga visą vasarą?

Indeterminantiniai pomidorai auga ir gamina pomidorus visą vasarą. Augalai itin dideli; kai kurios veislės siekia iki aštuonių pėdų aukščio. Vaisiai pasirodo per visą auginimo sezoną, todėl visą vasarą turėsite šviežių pomidorų, kai tik augalai subręs.

Kiek pomidorų gaunate iš vieno augalo?

Kiek pomidorų užaugins „Better Boy“ pomidorų augalas?

Better Boy Tomatos sunoksta pomidorų sezono viduryje, o pirmieji pomidorai sunoksta praėjus 70–75 dienoms po daigų persodinimo į lauko sodą. „Better Boy“ augalų derliaus sezonas paprastai trunka apie 10 savaičių, o gerai išlaikomi augalai kartais užaugina po 30–50 masyvių pomidorų.

Ar jautienos kepsniai apdulkins vyšninius pomidorus?

Pavyzdžiui, jei paimsite didelio jautienos kepsnio pomidoro žiedadulkes irapdulkinus vyšninio pomidoro žiedą, vaisius vis tiek išsivystys į vyšninį pomidorą, o išvaizda ir skonis nebus kitoks, tačiau viduje esančios sėklos bus hibridizuotos.

Kuris yra geresnis determinantas ar nedeterminuotas pomidoras?

Jei paprastai pomidorus valgote šviežius ir norite tiekimo visą sezoną, rinkitės neapibrėžtą įvairovę. Be to, jei gyvenate ten, kur auginimo sezonas trunka tik porą mėnesių, ryžtingi pomidorai gali būti geresnis auginimo pasirinkimas.

Kokį pomidorą geriausia valgyti žalią?

Purpuriniai ir juodieji pomidorai Cherokee Purple yra viena iš populiariausių atmainų ir užaugina didelius, tamsius vaisius, tačiau taip pat galite rasti vyšninio dydžio violetinių pomidorų, tokių kaip Black Cherry ir Black Pearl. Šiuos pomidorus geriausia valgyti žalius, todėl supjaustykite keletą griežinėlių, kad gautumėte BLT arba skanaukite į salotas.

Koks yra sveikiausias pomidoras?

1) Paveldimi pomidorai: „Paveldimi pomidorai paprastai yra sveikiausi, nes jie nėra genetiškai modifikuoti ir išlaiko aukščiausią antioksidantų kiekį iš visų pomidorų veislių“, – sako Hunnesas.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: